O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 483
  • Liczba komentarzy 111
  • Polecenia 148

Komentarze

2

Ja też byłem bliski zostania bohaterem El clasico. Tylko zapomnieli mi kontrakt zaproponować , ale tak poza tym to już blisko. Tak samo jak Martin...
Takie wpisy to zostawcie dla siebie, a nie na stronę wrzucacie, bo rzygać się już od tego chce. Co to kogo obchodzi że był blisko ? Nie strzelił , nie ma bramki , nie ma asysty, przegraliśmy 2:0 i tylko to ma znaczenie, a to że był blisko jest istotne tak samo jak to, że dzisiaj rano jadłem kanapki z serem.

1

Następny "geniusz"... Lepiej by się robotą jakąś zajął sensowną , a nie gadaniem tych swoich złotych myśli

7

@Konriii Patrząc na twoją pisownię przestaje się dziwić , że nigdy o nim nie słyszałeś. Pewnie poza Realem i Barcą nie wiele innych klubów przychodzi ci do głowy.

5

Nareszcie zwolnili Valverde. Nie mogłem się doczekać tej informacji, chociaż mimo , że zdążyłem go znienawidzić za całokształt jego pracy w tym klubie to został źle potraktowany. Pewne zasady obowiązują i należy ich przestrzegać . To w sumie potwierdza moje słowa z ostatniego komentarza , ten klub jest w rozsypce i to nie tylko na boisku. Obawiam się , że nowy trener to 1/3 sukcesu. Potrzeba pozbyć się jeszcze Bartomeu i zostanie tylko odmłodzenie tego składu, bo kto jak kto, ale Rakitić z Busim i Albą to zawodnicy , którzy zasłużyli już na młodych następców i powinni częściej rozgrzewać fotele na ławce . Zobaczymy co będzie, oby jak najlepiej .

0

@bolplast No Xabi raczej Barcelony nigdy nie poprowadzi ;)

Zobacz wszystkie

11

11

Wczoraj nam brakowało spokoju, wcześniej brakowało opanowania , czasem brakuje chęci i zaangażowania, tylko kurwa dobrze, że ten beznadziejny trener coś z tym robi. Mam dość słuchania czego nam brakowało, weź się typie spakuj i wypad , bo tak to i ja mogę być trenerem i opowiadać na konferencjach , czego to mi zabrakło albo moim piłkarzom "wygralibyśmy , gdybyśmy nie przegrali" , pieprzony geniusz...

10

No tak, bo Messi nie wygrał nam meczu.. Real deklasował wszystkich po kolei i nie dawał się objeżdżać jak dzieci na orliku, więc i Ronaldo miał możliwość by się wykazać. Messi nie jest uważany za najlepszego, bo czasem coś mu wyjdzie. Mi jest go żal osobiście, bo szczerze mówiąc to on się marnuje w tej Barcelonie już, nigdy nie chciałbym go oglądać w innej koszulce, ale aż żal patrzeć kiedy wokół niego biega banda partaczy. Chciałbym powrotu Neymara, nie obchodzi mnie w jakim stylu opuścił to miejsce, bo Barcelona pokazała, że nie jest już potęgą, która może sobie pozwalać na unoszenie się dumą, brakuje tu Brazylijczyka, bo Dembele nigdy nie osiągnie jego poziomu z czasów Barcy. I może pora zatrudnić tu kogoś, kto prowadził coś więcej niż jakieś Bilbao. Przeraża mnie widok tego wyniku, ta drużyna stała się europejskim pośmiewiskiem..Od tej pory Barca będzie coraz częściej postrzegana jako średniak, drużyna do ogrania przez każdego, bo z każdym mogą odpaść. W Amsterdamie kopią dzieciaki i umieją pokonać Real, Juve, czy Tottenham, a Barcelona z zapasem 3 bramek nie umie wejść do finału tylko daje się gwałcić bez opamiętania. I w mojej opinii zwalanie wszystkiego na Valverde to głupota, bo tu grają takie nazwiska, za takie pieniądze, że nawet gdyby ten gość wysłał im smsa z ustawieniem na mecz to powinno być ich stać chociaż na utrzymanie tego 1:0 z pierwszej połowy i awans, albo przynajmniej na bramkę, chociaż jedną. Ciężko uwierzyć, że TO jest FC Barcelona.. wstyd i żenada..

7

@Konriii Patrząc na twoją pisownię przestaje się dziwić , że nigdy o nim nie słyszałeś. Pewnie poza Realem i Barcą nie wiele innych klubów przychodzi ci do głowy.

7

No facet trafił w sedno, idealnie podsumował sytuacje drużyny. Nie pierdoli jak połowa ludzi tu „łe Valverde słaby, nowego trenera dajcie” , na co nam nowy trener, nawet najlepszy na świecie, skoro tu nie ma kim grać

Media

Liga typerów

1 lefreux 81 pkt
2 Tridente2015 76 pkt
3 maryjan240282 74 pkt
4 _KrAtOs_ 72 pkt
5 mario1966 72 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?