Następny mecz:  Barcelona  -  Chelsea     ·  Dziś o 12:30  ·  Towarzyski Polsat Sport Extra   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

• victor_dziedzic

No tak, bo Messi nie wygrał nam meczu.. Real deklasował wszystkich po kolei i nie dawał się objeżdżać jak dzieci na orliku, więc i Ronaldo miał możliwość by się wykazać. Messi nie jest uważany za najlepszego, bo czasem coś mu wyjdzie. Mi jest go żal osobiście, bo szczerze mówiąc to on się marnuje w tej Barcelonie już, nigdy nie chciałbym go oglądać w innej koszulce, ale aż żal patrzeć kiedy wokół niego biega banda partaczy. Chciałbym powrotu Neymara, nie obchodzi mnie w jakim stylu opuścił to miejsce, bo Barcelona pokazała, że nie jest już potęgą, która może sobie pozwalać na unoszenie się dumą, brakuje tu Brazylijczyka, bo Dembele nigdy nie osiągnie jego poziomu z czasów Barcy. I może pora zatrudnić tu kogoś, kto prowadził coś więcej niż jakieś Bilbao. Przeraża mnie widok tego wyniku, ta drużyna stała się europejskim pośmiewiskiem..Od tej pory Barca będzie coraz częściej postrzegana jako średniak, drużyna do ogrania przez każdego, bo z każdym mogą odpaść. W Amsterdamie kopią dzieciaki i umieją pokonać Real, Juve, czy Tottenham, a Barcelona z zapasem 3 bramek nie umie wejść do finału tylko daje się gwałcić bez opamiętania. I w mojej opinii zwalanie wszystkiego na Valverde to głupota, bo tu grają takie nazwiska, za takie pieniądze, że nawet gdyby ten gość wysłał im smsa z ustawieniem na mecz to powinno być ich stać chociaż na utrzymanie tego 1:0 z pierwszej połowy i awans, albo przynajmniej na bramkę, chociaż jedną. Ciężko uwierzyć, że TO jest FC Barcelona.. wstyd i żenada..

No facet trafił w sedno, idealnie podsumował sytuacje drużyny. Nie pierdoli jak połowa ludzi tu „łe Valverde słaby, nowego trenera dajcie” , na co nam nowy trener, nawet najlepszy na świecie, skoro tu nie ma kim grać