• Liczba komentarzy 1506
  • Polecenia 1128

Komentarze

7

szkoda tych pustych trybun człowiek kibicuje całe zycie ogląda mecze tysiące,,i nie jest przyzwyczajony do takich widoków ,, chociaz na finał by troche wpuścili zeby był jakiś klimat.

3

gładko poszło.. sadziłem ze będa męczarnie , ale Messi pokazał klase
teraz mecz z bayernem juz nie będzie taki łatwy

0

a czego sie spodziewać po byłym piłkarzu realu madryt....

0

Sevilla zawsze była oszczedna to klubu co lubiał drogo sprzedawac a nie kupywac, i w tych czasach koronowirusa,,, nie wiem czy dadza te 10 milionów euro, jak wolą z rok poczekac będzie za darmo./

0

taka liga mistrzów dla picu na siłe gdzies na neutralnym terenie bez kibiców bez rewanzy bez wszystkiego jakoś nie za bardzo mnie interesuje/

Zobacz wszystkie

68

te kibice na stadionie to juz nie wiedza co z soba zrobić Barca wygrywa 3-0 a ci gwizdzą na jednego ze swoich schodzacych piłkarzy..... to zenujące

29

ja mysle ze chrystyna ronaldo tez powinien oddać hołd Messiemu po meczu, uklęknąć ucałować jego stopy i przeprosić za głupie gadanie ze jest najlepszym piłkarzem na świecie

27

real ostatnimi wynikami to mi imponuje najpierw przegrali z valencią , potem cudem wygrali z villarealem a teraz cuden nie przegrali u sibie z Las Palmas, tracąc kolejne punkty oby tak dalej i mam nadzieje ze ich Napoli rozjedzie w LM

25

jaka cisza była w 85 minucie wszyscy juz pogodzenie z odpadnięciem , a tu Neymar jaką ładdną bramkę strzelił stadion sie nieco ozywił ale dalej bez euforii bo do konca blisko a potrzeba jeszcze dwóch bramek ,ale jak Neymar strzelił na 5-1 karnego to stadion szalał i wiezył mimo ze za 2 minuty koniec, i jego genialne podanie w ostatnich sekundach dało awas