O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 1457
  • Liczba komentarzy 2190
  • Polecenia 3906

Komentarze

4

Zacząłem czytać komentarze, po jakis 15 przestałem, utwierdziłem się w przekonaniu, że albo nie piszą ich kibice Barcy, albo po prostu porostu wydaje im się ze są Cules.

1

Witaj w domu MISTRZU, mam nadzieję że za rok powrót na stałe,

1

@FCBurnley a Ty i Ci podobni takimi komentarzami pokazujecie, że wiedzę o piłce to czerpiecie z gier.

0

@Awauhan powiem Ci tylko tyle, ja nie wiem czy 50mln to ważyć, czy liczyć. Nie wypowiadam się na temat takich pieniędzy, klub ma od tego ludiz, a nie fachofffcow z forum.

2

@Busiu gadanie jakbyś siedzial w finansach klubu, nawet jak jesteś ekonomista, to nie widziałeś dokumentów, stanu kont itp. Gadanie tutaj pseudo fachowców, co, kto za ile, co powinni, a czego nie, ludzie piszecie tu o kwotach rzędu milionów euro, jakbyście na codzień takimi kwotami obracali. Ja nie mogę sobie nawet wyobrazić ile miejsca by zajęło 50mln euro, a wy piszecie o tym jak o jakiś drobnych, które co dzień wydajecie. Myślę że ludzie którzy tym aktualnie zarządzają, są lepszymi fachowcami i są bardziej kompetentni niż Wy, fachofffcy z la Rambli.

Zobacz wszystkie

72

Może nie ma wielkiego nazwiska w gronie światowych trenerów, ale pierwszy raz od dawna czytając wywiad z trenerem Barcy miałem ciary, ,,żeby wygrywać, trzeba grać dobrze,,mam nadzieję, że wróci radość z oglądania Barcy, że znowu będę oglądał mecze z zacieszem na buzi. Visca El Barca.

71

Przed przyjściem Komena większość z was, nas pisała, że to okres budowania drużyny, że ta drużyna potrzebuje sezonu, dwóch żeby zaczęło to funkcjonować, że teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość ważne że będą zmiany, że mamy wreszcie trenera z wizja i pomysłem. Teraz po każdym przegranym meczu tutaj jest pocisk fachowców, a to Pedri zaczął grać słabiej i nie równo, a to Trincao to się już do niczego nie nadaje, a Messi to już wogole zaraz zacznal pisać że to przez niego koronawirus jest na świecie. Masakra wymaga się od 17,latkow żeby co mecz strzelali i asystowali, od Messiego żeby z każdego wolnego strzelał bramkę,, co mecz miał 5 asyst i ze 2 bramki. Spokojnie Rzymu odrazu nie zbudowano, będzie dobrze, trzeba czasu.

67

Semedo ostatnie mecze kozak ale dziś to profesor

63

Rakitic wygrał pierwszy skład na cały sezon. :)

43

Busi dziś koncert zagrał, bezbłędnie.