O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 1137
  • Liczba komentarzy 1985
  • Polecenia 3519

Komentarze

0

@robimen12345 po drugie, a kiedy Roberto grał na tym środku pomocy, od czasów Luisa Enrique grał prawego obrońcę, te gadanie że to nominalny środkowy pomocnik to takie gadanie dla gadania, granie na środku pomocy to były epizody w Barca, w zespole młodzieżowym jak był to tam grał, w pierwszej drużynie Barca to epizody nieliczne i wcale nie jakieś tam udane mocno, za mało kreatywny jest na granie jako środkowy.

0

@robimen12345 daj spokój, dlatego Barca jest gdzie jest, bo ma tego typu piłkarzy, na tak niskim poziomie, może nei niskim, ale nie odpowiednim żeby klub mógł być w Topie. Idaac ttym tokiem myślenia, brejtlaajt to też świetny piłkarz wręcz idealny na Barcę bo zdobył 3 bramki w 2 meczach w tym sezonie. Nie oszukujmy się Messi i Suarez byli gwarancja ok 60 bramek w sezonie we dwójkę. Teraz nie zdobędziemy 40stu cała drużyną.

0

@ef daj spokój tu Fachoffffcy chcą żeby odrazu 17sta latkowie wchodzili, strzelali po bramce i mieli po asyscie.......... Nie odrazu Rzym zbudowano.

1

@mleczkoo daj spokój, z kim my graliśmy. Oceniaj obiektywnie, oglądam wszystkie mecze Barcy, a większość nagrywam i nie raz oglądam ponownie,Roberto od 3 sezonów nic nie wnosi pozytywnego. Kiedyś zapie..... Teraz stoi macha rękoma, wszędzie jest spóźniony, podania w 98 pro. są do tyłu, w bok na spowolnienie akcji, zawsze pierwszy z pretensjami do sędziów, nei wiem co z nim się stało, ale nic dobrego.

4

Od 3 sezonów nie ważne gdzie zagra i tak gra piach, pewnego poziomu nie przeskoczy, może i ma ambicje, ale był już na swoim maksymalnym poziomie, a 3sezony idzie już tylko w dół.

Zobacz wszystkie

72

Może nie ma wielkiego nazwiska w gronie światowych trenerów, ale pierwszy raz od dawna czytając wywiad z trenerem Barcy miałem ciary, ,,żeby wygrywać, trzeba grać dobrze,,mam nadzieję, że wróci radość z oglądania Barcy, że znowu będę oglądał mecze z zacieszem na buzi. Visca El Barca.

71

Przed przyjściem Komena większość z was, nas pisała, że to okres budowania drużyny, że ta drużyna potrzebuje sezonu, dwóch żeby zaczęło to funkcjonować, że teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość ważne że będą zmiany, że mamy wreszcie trenera z wizja i pomysłem. Teraz po każdym przegranym meczu tutaj jest pocisk fachowców, a to Pedri zaczął grać słabiej i nie równo, a to Trincao to się już do niczego nie nadaje, a Messi to już wogole zaraz zacznal pisać że to przez niego koronawirus jest na świecie. Masakra wymaga się od 17,latkow żeby co mecz strzelali i asystowali, od Messiego żeby z każdego wolnego strzelał bramkę,, co mecz miał 5 asyst i ze 2 bramki. Spokojnie Rzymu odrazu nie zbudowano, będzie dobrze, trzeba czasu.

67

Semedo ostatnie mecze kozak ale dziś to profesor

63

Rakitic wygrał pierwszy skład na cały sezon. :)

43

Busi dziś koncert zagrał, bezbłędnie.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?