O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 1569
  • Liczba komentarzy 2256
  • Polecenia 4058

Komentarze

0

@czarnatom Ty mecz oglądasz, Busi tak dziś nie dojechał na mecz, ale Alba większość dobrego co się dzieje w meczu idzie przez Albe.

0

Kolejny mistrz i wzór odchodzi. Dzięki za wszystko Gerard, powodzenia. Visca el Barca.

8

GAVI wpisany w składzie i na ławce, gdzie pomyłka?

3

@Pz dajcie czas, nie odrazu Rzym zbudowano, większość tu pisała że trzeba sezonu, dwóch żeby to zaczęło funkcjonować,a teraz każdy wymaga na początku 1 sezonu żeby wygrywali z wszystkimi po 5:0i zgarnęli wszystkie puchary. Niestety tak się nie da, do tego pech z Araujo, brak dobrego prawego obroncy, Dembele który gra jeden dobry mecz na runde, pozostali na skrzydłach też w kratkę, jeszcze ta maszyna bez zacięć nei chodzi, ale na wszystko przyjdzie czas. Visca el Barca. Trzeb a wierzyć w Xaviego, kawał świetnej roboty robi.

17

Patrząc na te komentarze nasuwa się jedna myśl, to chyba forum antykibicow Barcy.
Visca el Barca, takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. Nie są to najlepsze mecze ani do oglądania kibicom, ani do grania piłkarzom, ale takimi meczami walki do końca o 3 pkt zdobywa się tytuły.

Zobacz wszystkie

72

Może nie ma wielkiego nazwiska w gronie światowych trenerów, ale pierwszy raz od dawna czytając wywiad z trenerem Barcy miałem ciary, ,,żeby wygrywać, trzeba grać dobrze,,mam nadzieję, że wróci radość z oglądania Barcy, że znowu będę oglądał mecze z zacieszem na buzi. Visca El Barca.

71

Przed przyjściem Komena większość z was, nas pisała, że to okres budowania drużyny, że ta drużyna potrzebuje sezonu, dwóch żeby zaczęło to funkcjonować, że teraz trzeba uzbroić się w cierpliwość ważne że będą zmiany, że mamy wreszcie trenera z wizja i pomysłem. Teraz po każdym przegranym meczu tutaj jest pocisk fachowców, a to Pedri zaczął grać słabiej i nie równo, a to Trincao to się już do niczego nie nadaje, a Messi to już wogole zaraz zacznal pisać że to przez niego koronawirus jest na świecie. Masakra wymaga się od 17,latkow żeby co mecz strzelali i asystowali, od Messiego żeby z każdego wolnego strzelał bramkę,, co mecz miał 5 asyst i ze 2 bramki. Spokojnie Rzymu odrazu nie zbudowano, będzie dobrze, trzeba czasu.

67

Semedo ostatnie mecze kozak ale dziś to profesor

63

Rakitic wygrał pierwszy skład na cały sezon. :)

43

Busi dziś koncert zagrał, bezbłędnie.