0

@Dawid_J a sorki, zapomniałem, może i tak on będzie nie do przebicia.

0

@MaŁolat w każdej linii mamy młodzież, z której będzie pociecha, trzeba czasu. Busi, to dalej bardzo dobry pomocnik, co skutecznie udowodnił niedowiarkom na ostatnich mistrzostwach, trzeba tylko czasu, mądrej głowy żeby to ułożyła, musiał przyjść moment wymiany pokoleń, tylko nie tak jak to się zadziało, za dużo zmian na raz, nie ma opcji żeby to odrazu funkcjonowało, ale jak zadziała może to być drużyną na lata, pod warunkiem że nei będzie transferów jak były, typu brejtlajty, luki de Jongi, czy nawet największy niewypał Dembele.

0

Mistrz, najlepsza 9 jaką mieliśmy i długo mieć nie będziemy.

0

@MaŁolat Roberto to skute Niue udowadnia 3 sezon z rzędu. Za wcześnie żeby stwierdzać ze młodzieży która wchodzi się nei nadaje, ja myślę że się nadaje tylko trzeba im czasu. O łukach de Jong ach, brejtlaajtach nie wspominam bo zawodnicy tego pokroju nigdy nie powinni tu trafić.

2

Roberto z każdym meczem potwierdza, że jego gra to dramat, poziom ekstraklasy, masakra istna, od 3 lat to zawodnik kompletnie nic nie wnoszący pozytywnego do gry zespołu. Go definitywnie trzeba pożegnać, a nie przedłużać z nim kontrakt.

0

@robimen12345 po drugie, a kiedy Roberto grał na tym środku pomocy, od czasów Luisa Enrique grał prawego obrońcę, te gadanie że to nominalny środkowy pomocnik to takie gadanie dla gadania, granie na środku pomocy to były epizody w Barca, w zespole młodzieżowym jak był to tam grał, w pierwszej drużynie Barca to epizody nieliczne i wcale nie jakieś tam udane mocno, za mało kreatywny jest na granie jako środkowy.

0

@robimen12345 daj spokój, dlatego Barca jest gdzie jest, bo ma tego typu piłkarzy, na tak niskim poziomie, może nei niskim, ale nie odpowiednim żeby klub mógł być w Topie. Idaac ttym tokiem myślenia, brejtlaajt to też świetny piłkarz wręcz idealny na Barcę bo zdobył 3 bramki w 2 meczach w tym sezonie. Nie oszukujmy się Messi i Suarez byli gwarancja ok 60 bramek w sezonie we dwójkę. Teraz nie zdobędziemy 40stu cała drużyną.

0

@ef daj spokój tu Fachoffffcy chcą żeby odrazu 17sta latkowie wchodzili, strzelali po bramce i mieli po asyscie.......... Nie odrazu Rzym zbudowano.

1

@mleczkoo daj spokój, z kim my graliśmy. Oceniaj obiektywnie, oglądam wszystkie mecze Barcy, a większość nagrywam i nie raz oglądam ponownie,Roberto od 3 sezonów nic nie wnosi pozytywnego. Kiedyś zapie..... Teraz stoi macha rękoma, wszędzie jest spóźniony, podania w 98 pro. są do tyłu, w bok na spowolnienie akcji, zawsze pierwszy z pretensjami do sędziów, nei wiem co z nim się stało, ale nic dobrego.

4

Od 3 sezonów nie ważne gdzie zagra i tak gra piach, pewnego poziomu nie przeskoczy, może i ma ambicje, ale był już na swoim maksymalnym poziomie, a 3sezony idzie już tylko w dół.

1

Kluczowe zdanie... Roberto dał z siebie maksimum i powinna to odpowiedzieć trenerowi na wszystkie pytania, to nie jest zawodnik do gry na tym poziomie, a on wystawia go cały czas w pierwszym składzie. Nie tylko na wahadle nie da nic więcej, to samo będzie kiedy bedzi wgrał jako ośrodkowy pomocnik, czy obrońca. Niech się młodzi ogrywają, bo Balde ma dużo więcej do zaoferowania.

1

@korn234 Cou po wejściu na boisko dzis po tak długiej przerwie, to jeden gość który dziś w Barca pokazał jakieś umiejętności, no i Balde, młody, przebojowy.

3

Zespół w budowie ja to wszystko wiem i nie liczę nawet na jakiś sukces w LM. Ale trzeba uczyć się na błędach, a jak widzę drewnianego Roberto mecz w mecz jak tylko nie jest kontuzjowany to mnie szlak trafia, Pedri może i talent, ale z wyjątkiem jakiś 5 pierwszych meczy kiedy wchodził do drużyny i coś pokazywał, tak potem jic nie wnosi, tylkk tyle że jest. Jakiś L. de Jong co przychodzi tydzień wcześniej do klubu wychodzi w pierwszym składzie, Cou zrobił więcej w 5 min po wejściu niz on w prawie 70. Jak już mamy budować drużynę, to budujmy, niech gra ta młodzież.

2

@barca87f tobie to pasuje zajrzec do słownika ortograficznego.

0

@Rhaan a co daje niekontuzjowany Dembele, czy brajtlajt...., dokładnie to samo co dziś na boisku Roberto, czy L. de Jong. Z takim składem i na obecnym etapie na jakim jest klub, to w LE możemy próbować walczyć, a nei w LM i nie ma co się oszukiwać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Smutna, ale prawda

0

@czar007 chodziło o to, że były takie same tytuły artykułów przez 2miesiace, że,, Laporta pewny przedłużenia kontraktu z Leo,, że Barca dogadana z MESSIM, już tylko podpis,,....... I temu podobne

1

BARCA była spokojna i pewna że Messi przedłuży umowę, także z tą pewnością to tylko w tytułach artykułu.

2

@Strus daj spokój, był czas przywyknąć, że spora większość na tym forum, piszę, aby pisać, z rozumieniem tego co czytają mają wielki problem.

2

@Janek_7 co on takiego osiągnął, nic. Dalsza wiara w niego to poprostu naiwność. Gość który nie dźwiga ciężaru w ważnych meczach, płaczę się o własne nogi, 90 procent to źle wybory, jak mądry trener o pewnym zawodniku kiedyś powiedział ona ma wszystko szybkość, dryblingi, lewa i prawa nogę ma tylko jeden poważny problem, nie potrafi grać w piłkę.

0

@kosiar91 zdrowy Dembele hah, ani zdrowy, ani dobry, a wy dalej wierzycie ze ten polglowek odpali, odpali tak jak 4 lata odpalal.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@debu1989 za brejtlllaj, za Roberto drewnianego, nei chce być zła wróżka i narzekać przed meczem, e coś czuję że ciężko to się będzie dziś oglądało, ale obym się mylił.

3

Balotelli 2, won z guwniarzem.

14

PSg mówi, że jakis klub się niewłaściwie i niezgodnie z prawem zachował, koniec świata.....

0

@MarioVeB! Już nie pierwszy raz widzę se masz dużo do powiedzenia, tylko nigdy nic sensownego.

0

@MarioVeB! Nie płaczę, oglądam wszystkie mecze Barcy od nastu lat, do tego je nagrywam i nie raz oglądam po kilka razy. Roberto od 3 lat to strata zawodnika w polu, nie daje nic w obronie, ataku, co najwyżej jest pierwszy z łapami w górze przy nieuzasadnionych pretensjach do sędziego,a Brejylajt.... To nie ten klub, nie ten poziom......

2

Czyli w 10ciu zaczynamy, jeszcze brejtlllajt do kompletu i będzie,, jakość i kreatywność,,

3

@formentera2017 od 3 lat to mało kto potrafi grać gorzej niż Roberto, bezużyteczny zawodnik, podania do najbliższego, najlepiej do tyłu, straty, w defensywnie kolek.

Media