O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4679
  • Liczba komentarzy 332
  • Polecenia 278

Komentarze

11

To może nie płaćmy im pensji tylko kuśmy produktami od Apple skoro to działa bardziej motywująco niż milionowe pensje, puchary itd.

4

"Pseudokibice", chyba tutaj jest to trafne określenie, nawet mi się spodobało :)

0

@fcbfan1993 właśnie o to chodzi, że trafiłem na taką podstronę odnośnie cule i zastanawiałem się czy może coś się zmieniło odnośnie cule/socio czy jednak to tylko jakaś wersja wyciągania kasy z kieszeni :)

1

Panie i Panowie, zastanawiam się nad dołączeniem do CULE Barcelony. Właśnie szperałem po ich stronie za koszulkami i zauważyłem takie opcje. Jest wersja darmowa a także z roczna opłata €19,99. Jako, że jestem kibicem Barcelony od 1997 roku, rozważam oficjalne dołączenie do społeczności. Pytanie do Was, czy ktoś z Was jest Cule? Czy niesie to że sobą jakieś realne korzyści/obowiązki? Otrzymujemy jakaś kartę członkowską?

0

@Gekon poczekaj na prawomocny wyrok a później oskarżaj.

Zobacz wszystkie

13

Z całym szacunkiem, gdyby jego brat miał tyle pokory co Leo i skupił się na grze a nie na imprezach i ćpaniu to osiągnąłby wiele więcej i dłużej byłby w Barcelonie. Ronaldinho też nie miał tyle szczęścia? To jest kwestia pracy a nie szczęścia. Byli na szczycie ale na własne życzenie bardzo szybko z niego zeszli

12

Czy nie takie same frazy czytaliśmy wobec relacji Pedri-Lewandowski? ????

11

@jedrek7000 powiedz mi mądry człowieku, w jaki sposób na miejscu Laporty chciałbyś pozyskać kasę skoro dostał klub w stanie krytycznym? Lepiej rozłożyć ręce i powiedzieć, że się nie da?

11

To może nie płaćmy im pensji tylko kuśmy produktami od Apple skoro to działa bardziej motywująco niż milionowe pensje, puchary itd.

10

Gdyby w futbolu istniał sentymentalizm, żaden klub nie byłby na obecnym poziomie, gdyż zartudniałoby się ludzi że względu na emocje a nie kwalifikacje. To brutalne ale nawet jeśli jesteś legendarnym piłkarzem, nie znaczy, że klub musi trzymać Cię latami jako kiepskiego trenera, gdyż doprowadzisz ten klub do ruiny. Gdyby Xavi uczył się na własnych błędach można by go zostawić ale tutaj nie widać żadnych wniosków, żadnego progresu, wręcz zjazd formy zawodników, brak organizacji gry, pomysłu. W tym momencie najlepiej odejść, nabrać doświadczenia, spuścic głowę pokornie i przyznać, że dało się ciała.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?