0

@Kismeth Racja, ale też jak drużyna szybko odbiera piłkę po stracie to nie widać braków w grze defensywnej np De Jonga lub innych zawodników z pomocy/obrony. Także pressing po stracie piłki to mus żeby drużyna zaczęła wyglądać lepiej

1

@Guillegavira Ponieważ jest słaby w grze defensywnej, zresztą jak prawie cała nasza linia pomocy.

2

De Jong mozg zostawił w szatni

6

Mam nadzieję że Robert wrócił już na dłużej, bo Torres to nie zawodnik na pierwszy skład

1

Co innego mieć słabą formę, ale zawodnicy wyglądają jak nowicjusze bez doświadczenia

1

Po stracie piłki gramy karygodnie, ale to norma w tym sezonie.

2

@4drian0 jestem tego samego zdania. Lepiej wydać raz a porządnie ;)

1

Brawo ronyyyyyyyyy

0

Jak Araujo zejdzie w przerwie to mam nadzieję że nie podniesie się szybko z ławki

0

Araujo jest za mało odpowiedzialny jak na swoją pozycję

0

Talizman Xaviego - Araujo na boisku także, gra wygląda dokładnie jak za Xaviego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker no loteria wtedy leci na karcie

1

@partymaker ludzie idą i głosują byle na kogo bo nie mają wiedzy a nie chcą np na PiS/po

0

@Stinger_ pewnie zliczają w miarę na bieżąco, nie podając do opinii publicznej

0

@Tasde zdziwiłbyś się jakimi ludzie są impotentami jakiejkolwiek wiedzy nt. polityki

0

@Eto'o9 R10 za to zawodnicy w polu od 3 lat grają koncert

0

Druga czerwona Sevilli. Pojawiła się szansa na zwycięstwo Realu

0

@HolyGoalie97 Ter Stegen wraca po długiej kontuzji. Przepracuje cały presezon i będzie można wyciągać wnioski w przyszłym sezonie, jaka będzie jego dyspozycja.

0

@michal26 mylisz się, ostateczna decyzja należy do EBU + zespół produkcyjny wybierają.

3

Pomijam już ten rzut wolny i karny dla nas, bo to dosyć kontrowersyjne faule, ale największa pomyłka to brak karnego dla nas za zagranie ręką.

- Znów ręka w polu karnym gracza Interu
- znów ta sama osoba na varze
- znow brak karnego za rękę
Brak jedenastki za tą rękę to znów skandal

10

@OldMc84

1

Sędziowanie dramat po raz kolejny w tym dwumeczu. Wiedząc kto jest na varze, wiadome było że nie będzie karnego na Yamalu :)

0

Fort to zawodnik do wypożyczenia, do ogrania.

1

Zawodnicy tacy jak Gavi i Fermin powinni się wyróżniać na tle takich jak Fati, Victor

0

Puchacz > Gerard Martin. Fakt nie opinia

1

Jestem ciekaw co wymyśli Flick na rewanż na lewej stronie defensywy + nie wiadomo co z Kounde.

1

@adukla Jedyne wytłumaczenie na brak karnego na Ferranie to że nie miał już kontroli nad piłką

2

Słucham rzecznika prasowego Realu - Dudka. Miód na moje uszy

1

Zaczynamy marnować sytuację na potęgę i potrzebujemy ich multum żeby coś wcisnąć. Nie wróży to nic dobrego, pachnie brakiem formy w kluczowym momencie sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?