Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kismeth Racja, ale też jak drużyna szybko odbiera piłkę po stracie to nie widać braków w grze defensywnej np De Jonga lub innych zawodników z pomocy/obrony. Także pressing po stracie piłki to mus żeby drużyna zaczęła wyglądać lepiej
1
@Guillegavira Ponieważ jest słaby w grze defensywnej, zresztą jak prawie cała nasza linia pomocy.
2
De Jong mozg zostawił w szatni
6
Mam nadzieję że Robert wrócił już na dłużej, bo Torres to nie zawodnik na pierwszy skład
1
Co innego mieć słabą formę, ale zawodnicy wyglądają jak nowicjusze bez doświadczenia
1
Po stracie piłki gramy karygodnie, ale to norma w tym sezonie.
2
@4drian0 jestem tego samego zdania. Lepiej wydać raz a porządnie ;)
1
Brawo ronyyyyyyyyy
0
Jak Araujo zejdzie w przerwie to mam nadzieję że nie podniesie się szybko z ławki
0
Araujo jest za mało odpowiedzialny jak na swoją pozycję
0
Talizman Xaviego - Araujo na boisku także, gra wygląda dokładnie jak za Xaviego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker no loteria wtedy leci na karcie
1
@partymaker ludzie idą i głosują byle na kogo bo nie mają wiedzy a nie chcą np na PiS/po
0
@Stinger_ pewnie zliczają w miarę na bieżąco, nie podając do opinii publicznej
0
@Tasde zdziwiłbyś się jakimi ludzie są impotentami jakiejkolwiek wiedzy nt. polityki
0
@Eto'o9 R10 za to zawodnicy w polu od 3 lat grają koncert
0
Druga czerwona Sevilli. Pojawiła się szansa na zwycięstwo Realu
0
@HolyGoalie97 Ter Stegen wraca po długiej kontuzji. Przepracuje cały presezon i będzie można wyciągać wnioski w przyszłym sezonie, jaka będzie jego dyspozycja.
0
@michal26 mylisz się, ostateczna decyzja należy do EBU + zespół produkcyjny wybierają.
3
Pomijam już ten rzut wolny i karny dla nas, bo to dosyć kontrowersyjne faule, ale największa pomyłka to brak karnego dla nas za zagranie ręką.
- Znów ręka w polu karnym gracza Interu
- znów ta sama osoba na varze
- znow brak karnego za rękę
Brak jedenastki za tą rękę to znów skandal
10
@OldMc84
1
Sędziowanie dramat po raz kolejny w tym dwumeczu. Wiedząc kto jest na varze, wiadome było że nie będzie karnego na Yamalu :)
0
Fort to zawodnik do wypożyczenia, do ogrania.
1
Zawodnicy tacy jak Gavi i Fermin powinni się wyróżniać na tle takich jak Fati, Victor
0
Puchacz > Gerard Martin. Fakt nie opinia
1
Jestem ciekaw co wymyśli Flick na rewanż na lewej stronie defensywy + nie wiadomo co z Kounde.
1
@adukla Jedyne wytłumaczenie na brak karnego na Ferranie to że nie miał już kontroli nad piłką
2
Słucham rzecznika prasowego Realu - Dudka. Miód na moje uszy
1
Zaczynamy marnować sytuację na potęgę i potrzebujemy ich multum żeby coś wcisnąć. Nie wróży to nic dobrego, pachnie brakiem formy w kluczowym momencie sezonu