0

@Lucerfi bo siedli po tej straconej bramce.

0

Siadła nam gra po straconej bramce. Oby Flick ich naprostował w przerwie co mają grać.

1

„Nadszedł dzień dzisiejszy”

0

@Cules69 w drugim meczu w Copa del Rey kontrowali mimo że wygrali pierwszy mecz 4-0. Myślisz że tutaj nie będą chcieli bramki strzelić?

3

Oby Gavi nie złapał szybko kartki.

1

Patrząc jak zaczyna wyglądać jego kariera, forma i pensja, powinien to być jego ostatni sezon w tych barwach.

0

@Rewolucja123 5,50 na awans realu

0

@Fog_W_1899 De Jong musi zagrać, przy nim Pedri może pozwolić sobie na najwięcej w ofensywie.

0

Największe obawy mam odnośnie skuteczności, bo że będziemy stwarzać sytuację to nie ma wątpliwości. Dużo w tym sezonie potrzebujemy sytuacji do strzelenia bramek.

0

@konajoncek weź pod uwagę z kim gramy we wtorek, a z kim graliśmy dziś.

4

Balde idealnie pokazuje dlaczego nie warto na niego stawiać.

0

Lozano drugi Koke ;)

3

Co niektórzy piszą tu takie bzdety, jakby zawodnicy grali, co dzień po 90 min xD

0

@ShawnC Ale utrzymywać się pod presją przy piłce już nie.

1

@ShawnC Raczej zdecydowaną większość, bedziemy w ataku pozycyjnym i bedzie rozprowadzał piłki po obwodzie, a Pedri będzie wyżej kreował.

11

@tarantino10 Pedri z De Jongiem dobrze wyglądają, gdy grają razem.

0

@czerwil Skąd masz tę informację? Gerard Martin ma dwie kartki.

1

Olmo agresywny w pressingu po przerwie. Szkoda że przy akcji z czerwoną taki nie był

2

Jeśli Marciniak będzie na rewanż Realu z Bayernem, stawiam duże siano na awans Królewskich.

1

@Lionel_Messi10 To taki deal na który my byśmy się zgodzili w odwrotną stronę prędzej niż Atletico ;)

0

@Filipem Drużyna jest bez formy, jak się jest bez formy to wiele rzeczy nie gra

0

Niestety, ale gramy już 1:1 jak za Xaviego, było słabo w tym sezonie, ale wyróżniali się Yamal i Raphinia, teraz oni oboje dostosowali się poziomem do reszty

0

Cruyff się w grobie przewraca widząc jacy zawodnicy grają obecnie w Barcelonie

0

Wyszliśmy jak zazwyczaj - jak na mecz towarzyski, niedokładność, wszystko powolne.

1

Przez pierwsze 4 minuty, Balde zaprezentował dlaczego nie zasługuje być grać.

0

@19Riki20 Mnie natomiast nie jest ich szkoda. Po bramce na 3-0 odpuścili i wyglądało jakby czekali na dogrywkę, w dogrywce również grali na czas czekając na karne. Fakt mieli jeszcze sytuację po bramce na 3-0, ale trzeba umieć je wykorzystywać, tyle ile sytuacji Juventus dziś zmarnował - nie można na takim poziomie tego robić. Do tego zmiennicy poza Zhegrova i momentami Boga - dno.

5

Te pretensje Yamala mam nadzieję były do niego samego

0

@clyde Coraz mniej piłkarzy z pasji i z charakterem.

4

Benfica bramka na 4-2 wskakuje do baraży

1

@shinthps Ludzie zachowują się 1:1 jak politycy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?