Korek365
Dołączył/a: listopad 2019
Gorzów
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi bo siedli po tej straconej bramce.
0
Siadła nam gra po straconej bramce. Oby Flick ich naprostował w przerwie co mają grać.
1
„Nadszedł dzień dzisiejszy”
0
@Cules69 w drugim meczu w Copa del Rey kontrowali mimo że wygrali pierwszy mecz 4-0. Myślisz że tutaj nie będą chcieli bramki strzelić?
3
Oby Gavi nie złapał szybko kartki.
1
Patrząc jak zaczyna wyglądać jego kariera, forma i pensja, powinien to być jego ostatni sezon w tych barwach.
0
@Rewolucja123 5,50 na awans realu
0
@Fog_W_1899 De Jong musi zagrać, przy nim Pedri może pozwolić sobie na najwięcej w ofensywie.
0
Największe obawy mam odnośnie skuteczności, bo że będziemy stwarzać sytuację to nie ma wątpliwości. Dużo w tym sezonie potrzebujemy sytuacji do strzelenia bramek.
0
@konajoncek weź pod uwagę z kim gramy we wtorek, a z kim graliśmy dziś.
4
Balde idealnie pokazuje dlaczego nie warto na niego stawiać.
0
Lozano drugi Koke ;)
3
Co niektórzy piszą tu takie bzdety, jakby zawodnicy grali, co dzień po 90 min xD
0
@ShawnC Ale utrzymywać się pod presją przy piłce już nie.
1
@ShawnC Raczej zdecydowaną większość, bedziemy w ataku pozycyjnym i bedzie rozprowadzał piłki po obwodzie, a Pedri będzie wyżej kreował.
11
@tarantino10 Pedri z De Jongiem dobrze wyglądają, gdy grają razem.
0
@czerwil Skąd masz tę informację? Gerard Martin ma dwie kartki.
1
Olmo agresywny w pressingu po przerwie. Szkoda że przy akcji z czerwoną taki nie był
2
Jeśli Marciniak będzie na rewanż Realu z Bayernem, stawiam duże siano na awans Królewskich.
1
@Lionel_Messi10 To taki deal na który my byśmy się zgodzili w odwrotną stronę prędzej niż Atletico ;)
0
@Filipem Drużyna jest bez formy, jak się jest bez formy to wiele rzeczy nie gra
0
Niestety, ale gramy już 1:1 jak za Xaviego, było słabo w tym sezonie, ale wyróżniali się Yamal i Raphinia, teraz oni oboje dostosowali się poziomem do reszty
0
Cruyff się w grobie przewraca widząc jacy zawodnicy grają obecnie w Barcelonie
0
Wyszliśmy jak zazwyczaj - jak na mecz towarzyski, niedokładność, wszystko powolne.
1
Przez pierwsze 4 minuty, Balde zaprezentował dlaczego nie zasługuje być grać.
0
@19Riki20 Mnie natomiast nie jest ich szkoda. Po bramce na 3-0 odpuścili i wyglądało jakby czekali na dogrywkę, w dogrywce również grali na czas czekając na karne. Fakt mieli jeszcze sytuację po bramce na 3-0, ale trzeba umieć je wykorzystywać, tyle ile sytuacji Juventus dziś zmarnował - nie można na takim poziomie tego robić. Do tego zmiennicy poza Zhegrova i momentami Boga - dno.
5
Te pretensje Yamala mam nadzieję były do niego samego
0
@clyde Coraz mniej piłkarzy z pasji i z charakterem.
4
Benfica bramka na 4-2 wskakuje do baraży
1
@shinthps Ludzie zachowują się 1:1 jak politycy