O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Deftones
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 2427
  • Polecenia 5295

Komentarze

2

@Pilka_jest_okragla Co to jest bóg?

5

Klub tolerancji i szacunku bez względu na wyznanie, kolor skóry i inne, w tym preferencje seksualne. Jesli ktoś ma z tym problem zawsze może pójść sobie kibicować jakiemus SS Lazio czy innemu prawilnemu klubikowi. Jeśli tego nie rozumie to bardzo mi przykro , bo już nigdy nie zrozumie.

0

@pax Wielokrotnie się z Tobą nie zgadzałem, ale tutaj akurat popieram w 100%. De Jong nie jest ani dobry w defensywie, ani wydajny ofensywnie. Problemy z kryciem, asekuracja, gra wertykalna. Poza tym jak dla mnie gracz kompletnie bez charakteru, zadziorności. Kto ma u nas wspierać defensywę jak nie on skoro Sergio nie naraża za rywalami. Sam Pedri nie da rady. Kolejna sprawa to jego gra głowa, której w ogóle nie ma. Podczas gdy rywale skakali to górnych piłek on stał i się przyglądał. Przez te kilka lat mnie całkowicie rozczarował. Być może potrzebuje innych kolegów w środku pola, ale chyba już się o tym nie przekonamy.

1

@poskus Plus 80 baniek.

2

Przy takich negocjacjach lepiej dać górkę i zejść na koniec np. na 80 mln. Powinno być ok.

Zobacz wszystkie

60

Moze pan Valverde sprobowalby rowniez sil w innym zespole...

60

"Miewa dobre momenty"...ciekawe stwierdzenie,bo z tego co sobie przypominam to sporo asyst i bramek w tym sezonie jest jego autorstwa,a i gdy jest na murawie to zdecydowanie nie zawodzi.

57

Dziwnie spokojny byłem o jego umiejętność odnalezienia się w naszej drużynie. Będzie z niego dużo pociechy.

51

Niech do cholery ktos tam zrobi troche zamieszania! Nie spowodowac chaosu, ale wstrzasnac nieco tym "zakalcem" ! Popieram Vidala, chociaz z "judaszami" nieco przesadzil.

47

Kiedys przed meczem Barcelony czlowiek mial goraczke z tych emocji. Moglby poswiecic wesele swojej siostry by zobaczyc ten spektakl, a dzis... Z meczem wygraly zakupy w centrum handlowym z zoną... Prawda czasu, prawda ekranu.