O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Deftones
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 2616
  • Polecenia 5872

Komentarze

0

@Macior79 Wszystkie zmartwienia Laporty

1

Tak szczerze to nie wiem czy chciałbym przedluzenia umowy z Inigo. Niby solidny, ale jednak nie gwarantuje pewności z tyłu. Czegoś mu brakuje. Gdybyśmy mieli szansę na lepszego defensywnego pomocnika to niech Duńczyk wraca do obrony i bye bye Martinez, szczególnie że środkowych obrońców nam nie brakuje a i finansowo nie stoimy dobrze.

5

Nazwisko trenera skandowane było przez pewną część kibiców i trwało kilka sekund. Stadion tego nie podchwycił. Pytanie, czy te okrzyki były spontaniczne czy... Inna sprawa, że wielu w Katalonii patrzy na niego nie jako na trenera, ale jako na trenująca legendę klubu. To zaburza ich sposób postrzegania, ale to tylko moja subiektywna opinia.

3

Nie wierze, że grozi nam słuchanie tych bredni i oglądanie permanentnego "wyciągania wniosków" przez ponad rok...

1

Dynamiczny, szybki, twardy, dobry technicznie, jeszcze pogra kilka lat na dobrym poziomie. Podobny do Verratiego, którego tak swojego czasu chcielismy. Tego typu zawodnika powinniśmy próbować pozyskac. Problemem będą negocjacje z Niemcami. Nie odpuszczą ani euro patrząc jak twardo grali z nami przy przejściu Lewego, nawet biorąc pod uwagę ich relacje w ostatnim etapie współpracy.

Zobacz wszystkie

60

Moze pan Valverde sprobowalby rowniez sil w innym zespole...

60

"Miewa dobre momenty"...ciekawe stwierdzenie,bo z tego co sobie przypominam to sporo asyst i bramek w tym sezonie jest jego autorstwa,a i gdy jest na murawie to zdecydowanie nie zawodzi.

57

Dziwnie spokojny byłem o jego umiejętność odnalezienia się w naszej drużynie. Będzie z niego dużo pociechy.

53

Miał dużo swoich wad, ale nigdy nikt nie mógł odmówić mu serca do gry. Jako jeden z niewielu miał odwagę moiwc prawdę, przyjmować na klatę porażki, odpowiadać na pytania, walczyć do końca na boisku. Forma coraz słabsza, co pewnie wynika też z kłopotów w życiu prywatnym i bardzo szkoda, bo w poprzednim sezonie wiele razy trzymał obronę w ryzach. Będzie mi go brakować. Smutno się jakoś zrobiło i łza w oku zakręciła. Dziękujemy za wszystko! Prawdziwy Cule!!!

51

Niech do cholery ktos tam zrobi troche zamieszania! Nie spowodowac chaosu, ale wstrzasnac nieco tym "zakalcem" ! Popieram Vidala, chociaz z "judaszami" nieco przesadzil.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?