O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 556
  • Liczba komentarzy 192
  • Polecenia 417

Komentarze

2

Pierwsza połowa świetna. Druga do zapomnienia niestety. Sociedad w 10 mógł spokojnie wyrównać. Trochę szczęścia dziś też pomogło ważne, że wygraną i awans

1

Balde jakiś taki elektryczny dziś

3

Dembele naprawdę dziś szacun Nikomu bardziej ta bramka się nie należała jak Dembele

0

Sędzia czasem odklejony. Mats świetna forma cały sezon naprawdę czapki z głów. Fati to niestety nie jest napastnik. Po tej kontuzji widać, że chyba ta głową go nie puszcza bo nie wierzę żeby ktoś stracił takie umiejętności. Inna sprawa, że balonik został zbytnio mocno napompowany.

3

@ViscaelBarca2007 zgadzam się w 100 % uważam, że kessie nie jest słaby a jak ktoś mówi że jest drewniany to też mnie rozwala. Co to znaczy być drewnianym ? Drewniany to i był rasiak czy crouch a strzelali bramki w Anglii. Co do Brozovicia również się zgadzam tyle, że to raczej niemożliwa opcja.

Zobacz wszystkie

39

Co do Kounde jak najbardziej świetny transfer. Nie wyobrażam sobie obrony bez niego po tym jak wypadł Araujo.

31

Memphis dobra zmiana dziś

20

Hmm ja bym chciał jednak zobaczyć Adame i Dembele na skrzydłach. Ferran gra w każdym meczu mógłby też odpocząć. Depay też mógłby dostać szansę na skrzydle za Ferrana. Chciałbym zobaczyć jakby współpracował z Auba i Dembele ale to tylko takie moje życzenie:D

18

Nie jestem fanem Lewego ale cieszę się, że tutaj trafił. Jak można krytykować gościa, który strzelam strzelił 80% bramek drużyny. Nie no szanujmy się drewno ? Prawda jest taka, że osiągnął on już tyle, że nie musi już nic nikomu udowadniać.

18

Alonso z Busim mają być podobno w kadrze sztafety na 4x100