O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1000
  • Liczba komentarzy 82
  • Polecenia 50

Komentarze

1

Żaden szanujący się topowy trener nie pójdzie ta pracować bo wie czym to pachnie. Dlatego chcą powrotów Tucheli , Pochettinów itp a oni im pokazują środkowy palec. W tym sezonie zatrudnili jakiegoś francuskiego no name , bo nie mieli już kogo i po sezonie wyjazd , nawet mimo mistrzostwa. Dziwnie zarządzany klub.

1

A jeśli trafiłaby się taka w trakcie następnego sezonu , ale co tam dobrze że jest ten GOAT Alonso.

2

Nie dziwie się Brazylia zawsze kojarzyła mi się z magią , cudowną techniką znakomitymi dryblingami , widowiskowymi sztuczkami technicznymi , grą kombinacyjną. A typ ma problemy żeby minąć jednego gracza drużyny przeciwnej. Co on do tej pory robił w tej kadrze to ja nie wiem . Co robi w Barcelonie to inna kwestia.

0

@Esteban_ będą gracze pokroju Torresa , Alonso czy Garcii.

0

I Fatiego na siłę chcą wepchnąć do tych cieniasów. Wcale się nie zdziwię jeśli przez najbliższe kilkanaście lat , nie zechcę tu przyjść żaden topowy zawodnik klasy światowej.

Zobacz wszystkie

5

O LE raczej też można zapomnieć. Będą grały tam solidne drużyny MU , Arsenal , Juventus. Brać Tuchela póki jest wolny . Co do Raphinni to ostatnio jakaś klątwa co do tych brazylijczyków najpierw Coutinho , który jest cieniem dawnego piłkarza nawet Aston Villi a teraz Raphina , ciekawe czy odżyłby przy innym trenerze. Czy po odejściu z Barcelony również byłby dawnym piłkarzem z Leeds czy cieniem tego z aktualnej Barcelony .Nie każdy musi być Romario , Ronaldo , Rivaldo , Neymarem , Ronaldinho. Ale więcej się po nim spodziewałem.

5

Przecież po sezonie jeśli nie zajmiemy miejsca premiującego grą w Lidze Mistrzów żaden szanujący się nawet przeciętny piłkarz Typu Dani Olmo o którym myśli Laporta tu nie przyjdzie. Nie mówiąc o piłkarzach typu klasy światowej jak Haaland. Liga Europy czy Puchar Konfederacji jeśli się do nich załapiemy nie będą żadną pokusą. Kiedyś taką pokusą była gra z Messim , dzisiaj co zostało. Z Barcelony tylko nazwa. Nikt nie ma aż takich sentymentów że marzył o grze w Barcelonie , pójdzie tam gdzie więcej płacą z czym u nas i jest problem i tam gdzie będzie realna szansa na jakieś trofeum krajowe czy europejskie.

4

@JohnBarça co by nie mówić o Valverde , ale ogrywał Real czwórką czy piątką. I co by nie mówić o Valverde o tych meczach z Romą czy Liverpoolem to przy Koemanie jest trenerskim geniuszem.

3

I sprzedać bez żalu , jeśli pojawi się jakaś dobra oferta. A jak kupować ofensywnych brazylijczyków to tylko klasy światowej a nie mega przeciętniaków.

2

Szczerze to zdziwiłbym się temu Torresowi jakby rzeczywiście tutaj przyszedł. Co ten klub ma mu do zaoferowania. Obniżkę pensji, walka o ligę Europy to jeszcze za wysokie progi Liga Europy. Z Barcelony to tylko nazwa została teraz to pośmiewisko Europy. Lepiej zostań w City.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?