O sobie

  • Zainteresowania FC Barcelona :)
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol, Leo Messi, Luis Suarez, Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chicago Bulls, Unia Leszno
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 2038
  • Liczba komentarzy 733
  • Polecenia 1267

Komentarze

9

Do wszystkich kibiców Barcelony. Przestańcie robić z siebie zawsze pokrzywdzonych. Jak w zeszłym sezonie, sędzia mylił się na korzyść Barcelony jakoś nikt nie marudził i nie kręcił nosem. Prada jest taka, że Barcelona gra od początku kupę, w zeszłym sezonie była obrona było mistrzostwo, w tym sezonie obrona jest dziurawa jak ser i wyniki są jakie są. Mając takiego trenera i lewusa jako gwiazdę drużyny daleko się nie dojedzie. I to jest niestety prawda, bo Napoli może uda się przejść ale dalej już nie i liga też już jest raczej stracona. I to żałosny ale prawdziwy obraz tej drużyny. A jeszcze paru tu komentujących twierdziło przed sezonem, że mamy jedną z najlepszych kadr w Europie. Jak widać wszyscy jadą do Barcelony tylko na wakacje.

3

@Arnokk Masz odpowiedź dlaczego wszyscy chcą do Barcelony. Mimo, że dostają bęcki gdzie tylko się da to i tak jest ok. I do tego pogoda świetna.

15

Lewus zagrał 4 mecze w Arabii w superpucharze i strzelił 4 bramki. Jak mu tak służy arabska ziemia i arabskie powietrze może zostałby tam na stałe.

2

Jakoś mnie podkusiło i postawiłem na Unionistas. Kurs 17 choć myślałem, że będzie lepiej.

4

To ciekawe, że w ogóle zostało coś do sprzedania. Lapcio sprzedaje klub, tylko po kawałku.

Zobacz wszystkie

35

Jeśli to nie fake news brać go od razu.

33

24

@Deeespacito A to, że będzie grał na alibi. Tylko żeby kontuzji nie złapać. Zresztą po tym co grał ostatnio to nic wielkiego nie pokazał. Na trybuny.

23

Gramy z Realem w Madrycie, wygrywamy 3-0, a niektórym ciągle w d***e źle...

23

Trzeci kolejny trener który na niego nie stawia. Więc wątpliwe by było coś nie tak z trenerami. To raczej z zawodnikiem jest coś nie tak. Widać nie nadaje się i pora poszukać innego klubu.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?