O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Tomasz Czok
  • Ulubione zespoły Raków Częstochowa
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 835
  • Liczba komentarzy 122
  • Polecenia 163

Komentarze

0

@lukkobe Szansa że 34 letni grajek zapewni tyle bramek co LM jest tak samo realna jak FDJ zostanie najlepszym pomocnikiem na świecie. Ale oczywiście wszyscy powiecie "a to zobaczysz", no i zobaczę:)

5

Klub mem, prosić GP o rezygnacje z 52 mln i podpisać za 3+1lat 34 letniego Lewego.
Na miejscu GP bym się na to nie zgodził. Skoro taką kasę ma brać Mr. Kokos Lewy to czy legenda klubowa nie zasługuje na swoją kasę? Masakra. Jednemu dali za dużo, a chcą zabrać gościowi któremu się należy. wstyd!!

0

@lukkobe Mogli nie płacić 50mln za 34letniego grajka i nie dawać mu 3 letniego kontraktu. Oby FDJ został jak najdłużej. Jak rzep to chyba się trzyma Roberto, Umtiti czy Pjanić.

1

Robercikowi który ma 34 lata dali kontrakt na 3 lata, a FDJ czy MTS chcą obniżyć lub ich wypchnąć bo muszą obniżyć pensje. mogli nie podpisywać lewego na 3 lata, tylko na 1+1. Mogli nie podpisywać Roberto itd itd. Dla mnie na miejscu FDJ i Matsa nie odchodziłbym i nie godziłbym się na obniżkę. 50mln na robercika było, było. to na kontrakt być musi. proste :)

0

@Alberto1031 Oczywiście też uważam że brakuje nam 9, ale jestem kibicem Barcy, a nie Lewego. Moim zdaniem 50mln za 34 letniego piłkarza z rocznym kontraktem to strzał w stopę, do tego 3 letni kontrakt to już w ogóle. Nikt nie ma pewności że Lewy się odnajdzie w Hiszpanii i że będzie w formie przez 3 lata. Kto twierdzi że tak będzie to poprostu wróży z fusów.

Zobacz wszystkie

36

Już bardzo chcę obudzić się rano, zrobić sobie kawę, odpalić fcbarca.com i przeczytać że barto odchodzi, albo że już go nie ma. Jest ktoś nowy, nowe porządki i klub wraca na swoją drogę. Drogę na szczyt.

15

A moim zdaniem Alves ma pomoc mu zrobić krok do przodu. Będzie miał idealny przykład jak grać na tej pozycji:) licze ze zrobił krok w tył, a teraz czas na 3 do przodu:)

8

@Remi70 a może nie głosowała za coś tylko przeciwko poprzedniej władzy!! Ale mnie irytują komentarze ala polityczne! Donek i jego kondomiki:))

7

Mundo dziwna gazeta. Z jednej strony piszą że zarząd itd źli na Dembele że nie odszedł, choć ponoć chciał go ManU. A po chwili są źli że myśli o Juventusie. Co za bzdura i to w jednym artykule. Chcą żeby odszedł ale też nie chcą. No i oczywiście wychodzi na to że zawodnik nie ma nic do gadania skoro klub chce go oddać do ManU. A przecież to powinno iść w parze, klub chce oddać zawodnika i zawodnik chcę iść tam gdzie chce sprzedać go klub. MD to jest chyba taki fakt albo wyborcza:)

6

Więcej niż klub..... kiedyś może tak było... a dziś Franki wypierd....aj bo za dużo zarabiasz. ale na Lewego i Silve kasa będzie? i do tego jak czytam że 34 letni piłkarz ma dostać kontrakt na 3 lata to ...... na miejscu FDJ zostałbym:) w sumie mam nadzieje że FDJ zostanie, a Lewy zostanie w Bayernie:)