O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 965
  • Liczba komentarzy 906
  • Polecenia 1396

Komentarze

0

@ziomal88 pełni rolę krycia na 10 metrów xD ogarnij się chorągiewa88, gość jest po prostu cienki niezależnie od tego ile będziesz wyzywał innych

1

@Xavifcb6 w transmisji c+ nie pokazali kartki dla Viniego, też byłem pewny że nie dostał

4

Gdzie były kartki dla tego psa Modricia ja się pytam?

0

@Transu96 tak jak w najlepszym meczu sezonu z Athletico? xD

17

Pierwszy raz od 10 spotkań doskoczył do przeciwnika i od razu połamany xD

Zobacz wszystkie

39

Jakby zamiast sędziów w Hiszpanii wpakować jakiś generator losowych decyzji, to i tak byłoby bardziej fair niż jest

34

W ogóle podoba mi się nastawienie, że zmiana trenera wszystko zmieni w momencie kiedy zmiany trenera od Valverde nie zmieniają absolutnie nic xD

24

Rayo grało antyfootball tak samo jak poprzednio, bo grania na czas od 1 minuty inaczej nazwać się nie da. Hernandez Hernandez jak zwykle w formie z gwizdaniem nie wiadomo czego. Araujo po raz kolejny udowadnia, że na prawą stronę się absolutnie nie nadaje. Co gorsza, za każdym razem jak dostawał piłkę to akcja wprost zatrzymywała się w miejscu. Alba też notował kretyńskie straty. O wrestlingu w polu karnym Rayo to już nawet wspominać nie chcę.

23

Wszyscy płaczą, że Lewy nie wykorzystał okazji, nikt nie mówi o tym, że dzięki Lewemu w ogóle byliśmy jeszcze w grze przez dobre 90 minut.

22

Ja na tą chwilę problemu z Xavim nie mam. Bo na to, że w przerwie na kadrę połowa składu wyleciała to za wielkiego wpływu nie ma. Na to, że brakuje jakości na realizację taktyki może wpływ ma nieco większy, ale jak Raphinia 20 piłek zostawia na pierwszym obrońcy, tak jak i Dembele, to mam wątpliwości co do tego, że jakakolwiek taktyka byłaby lepsza.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?