O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 574
  • Liczba komentarzy 221
  • Polecenia 428

Komentarze

1

@FCBurnley Ta potężna Viktoria grała wpakowała 2 bramki duetowi Pique + Alonso z Albą na lewej. Bayern wpakował 3 duetowi Kounde-Alonso z Bellerinem na prawej. Inter w drugim meczu pakował 3 przy formacji (o zgrozo) Alonso-Pique-Garcia-Roberto i jedną formacji Alonso-Christensen-Garcia-Roberto.

Fakt, bramek straciliśmy od cholery, ale niewiele te składy mają wspólnego z obecną defensywą.

0

Ale jak to tak, bez Sz. P. Glika? xD

Jak już zaczynamy żarty listą, to czemu nie iść dalej.

2

Oddawanie swojego drugiego najlepszego obrońcy po sezonie byłoby mocnym nieporozumieniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę alternatywy takie jak Garcia czy... Alonso...

0

"Ansu leczył się przez dwa lata i nawet jeśli teraz wygląda źle, to nie znaczy, że tak będzie przez kolejnych 15 lat jego kariery. Po takich problemach zdrowotnych nie da się z marszu wejść do rywalizacji i od razu być na takim samym poziomie jak wcześniej. "

Kasy brakuje teraz, wyników brakuje teraz, a Fati nie ma poziomu... teraz. I teraz można uprawiać hazard z trzymaniem tych... 50 baniek wg trasnfermarktu (?) i liczyć, że coś z niego wyjdzie za dwa lata. Sęk w tym, że może nie wyjdzie i Barcelona zrobi kolejny to już interes życia, bo jeśli się nie uda, to nawet nie zarobią. Ja bym mimo wszystko Fatiego poświęcił i poszukał lewego skrzydłowego, który coś w tym klubie zagra, bo w chwili obecnej to na tej pozycji nominalnych skrzydłowych wyprzedza dosłownie ktokolwiek. Jestem niemal pewien, że nawet Roberto po którym wszyscy jadą, zagrałby tam lepszy mecz niż i Fati, i Torres.

No właśnie, Torres. Jak dla mnie kolejny do odstrzału. Miał ze dwa mecze przebłysku i tyle z tego było.

0

@against_modern_football więc myślę, że generalnie się zgadzamy. Podałem przykład akurat Dembele, bo wydaje mi się, że to największy "wygrany" pod rządami Xaviego, ale to tylko przykład. Mam po prostu nadzieję, że powrót Messiego nie zaburzy budowy nowej kadry.

Zobacz wszystkie

24

Rayo grało antyfootball tak samo jak poprzednio, bo grania na czas od 1 minuty inaczej nazwać się nie da. Hernandez Hernandez jak zwykle w formie z gwizdaniem nie wiadomo czego. Araujo po raz kolejny udowadnia, że na prawą stronę się absolutnie nie nadaje. Co gorsza, za każdym razem jak dostawał piłkę to akcja wprost zatrzymywała się w miejscu. Alba też notował kretyńskie straty. O wrestlingu w polu karnym Rayo to już nawet wspominać nie chcę.

22

Ja na tą chwilę problemu z Xavim nie mam. Bo na to, że w przerwie na kadrę połowa składu wyleciała to za wielkiego wpływu nie ma. Na to, że brakuje jakości na realizację taktyki może wpływ ma nieco większy, ale jak Raphinia 20 piłek zostawia na pierwszym obrońcy, tak jak i Dembele, to mam wątpliwości co do tego, że jakakolwiek taktyka byłaby lepsza.

21

Ludzie narzekają, że Lewy znika na 9-tce. Przy takim Fatim to wezmę tą najgorszą wersję Lewego jednak xD

18

Coś mi mówi, że zaczyna wychodzić brak zmiennika dla Lewego. Robert w ostatnich paru meczach wydaje mi się dużo mniej aktywny niż wcześniej. Pique dałbym może z pół oceny wyżej, bo co by nie mówić to zapracował. Może Pedri też z pół noty wyżej za te kilka rajdów z utrzymywaniem się przy piłce. No i osobiście wg. mnie Gavi powinien być MotM, ale z wyborem MATSa też nie mam problemu.

16

Nie zapomnijcie powiedzieć później, że wina Xaviego xD