O sobie

  • Zainteresowania Piłeczka Kopana :)
  • Ulubiony zawodnik Pedri, Gavi, Araujo, Yamal, Cancelo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2019

Statystyki

  • Dni w serwisie 712
  • Liczba komentarzy 3506
  • Polecenia 8297

Komentarze

1

@Herato Już wiem! Karagounis

0

@Herato To chyba ten Grek co nie strzelił karnego w meczu otwarcia EURO 2012. Tylko zapomniałem jak się nazywa. Paragunis coś takiego.

1

@ChampionLW No ale czego ty oczekiwałeś? Że my z Oriolem i Alonso zgnieciemy Cadiz dzisiaj na ich stadionie 3-0? Mecz jak najbardziej poprawny, przed starciem z PSG bez kontuzji i z 3 punktami.
Trzeba było nie oglądać. Z resztą nawet w takich meczach jak wie się, że mogą być lekkie męczarnie warto wspierać drużynę, zwłaszcza że ostatnio swoją postawą na to zasłużyli.

11

Jestem pewien, że gdyby w środę na boisko wybiegł Araujo z stycznia/grudnia stracilibyśmy minimum jedną bramkę więcej. Zdrowy Ronald w formie gra jak najlepszy obrońca świata i niszczy wszystko i wszystkich. Od niego w dużej mierze zależy też nasza dobra gra w obronie.
Jego i Cubarsiego nie wolno wymawiać nawet podczas jakiś spekulacji transferowych. To jest duet na lata.

0

@Deviler Faworytem jesteśmy, ale minimalnym. W rewanżu wraca Hakimi, a nam wypada Roberto i Christensen. Generalnie ten wczorajszy mecz mógł pójść w każdą stronę, więc dalej uważam, że rewanż na Montjuic będzie mega ciężki.

Zobacz wszystkie

108

Minął już ponad miesiąc, a ja nawet zapomniałem że taki zawodnik jak Dembele grał w tym klubie.

69

Kilka dni temu nikt tutaj nawet nie brał pod uwagę awansu z grupy LM. Teraz natomiast po 2 dobrych spotkaniach jest gadka że może jednak ta Viktoria urwie punkty Interowi.

La Rambla jest jedyna w swoim rodzaju

61

,,Barcelona grała bardzo defensywnie”
XDDDDDDDDD

60

Co jak co ale Oscar różni się ewidentnie od Umtitiego, Puiga itd. Zawsze dawał z siebie 100 procent a kiedy dowiedział się o tym że musi odejść to z klasą i szacunkiem przyjął to do wiadomości. Myślę że w Celcie może zrobić progres.
Powodzenia Oscar!

52

A teraz taka ,,ciekawostka z dupy”.
Polska grupa jest jedyną grupą w lidze narodów gdzie każda drużyna jest uczestnikiem mundialu.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?