O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 680
  • Liczba komentarzy 292
  • Polecenia 365

Komentarze

0

Ten koleś jest beznadziejny. W ostatniej kolejce nie oddał celnego strzału. Wszystko w kosmos wysyła. Już lepiej niech Fati gra. A z ostatnio wymienionych opcji to ten Angel z Getafe najsensowniej się prezentuje.

0

Z taką szeroką kadrą to nie wiele można spekulować na temat składu. Można się jedynie zastanawiać kto zagra z trójki Fati, Roberto, Melo

0

@Olszak1986 Puchar zdobędzie drugoligiwiec...

0

@Vhaeraun Może też być 433 w ataku i 442 bez piłki

0

@Ramek A może zagra a Roberto na obronie? Do póki nie wyjdą na murawę to nie wiadomo

Zobacz wszystkie

33

De Ligt się przejedzie na tranferze do PSG jak Neymar. A jak Neymar, Mbappe i Cavani odejdą to PSG nawet w lidze francuskiej przestanie być zdecydowanym faworytem do tytułu.

19

Czyli to będzie taka liga, gdzie może się zakwalifikują się polskie kluby?

11

Sprzedadzą Tobido za 10 żeby w jego miejsce sprowadzić kogoś niekoniecznie lepszego za 50?

10

No Messi niestety od dawna chodzi a nie biega. Wczoraj jego występ był jednym z najsłabszych jakie pamiętam. Tyle głupio zepsutych podań... Ehhh

9

Skoro Lenglet mógł wywalczyć miejsce w pierwszej 11, to dlaczego De Ligt nie mógł by tego zrobić? Poza tym Pique będzie grywał co raz mniej. Dodatkowo jeśli Umtiti nie wróci do dawnej formy to już w zimowym okienku może chieć jednak odejść. Konkurencja jest na pewno, ale biorąc pod uwagę jak młody jest De Ligt, to granie mniejszej ilości meczy w jednym sezonie, w perspektywie spędzania przynajmniej dekady w składzie Barcy, moim zdaniem nie powinno go odstarszyć. Pytanie raczej czy poleci na kase, czy wybierze grę w lepszym klubie.