O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1538
  • Liczba komentarzy 320
  • Polecenia 405

Komentarze

1

@Szklaner Real to raczej potrzebuje odmłodzić skład a nie sprowadzać kolejnego wiekowego piłkarza

0

@messi 94 Co kraj to obyczaj. Szpaler jest jednym z nich i ma swoje uzasadnienie i źródła. Umiejętność okazania szacunku zwycięzcom rozgrywek, w których brało się udział jest ważna i powinna motywować do lepszej gry w kolejnej edycji. Rzyganie na uzasadnione obyczaje jest raczej wyrazem ignorancji. To wcale nie jest zachowanie pod publiczkę, chyba że jest się w tym niekonsekwetnym. Akurat Xavi stał po obu stronach szpaleru więc nie posądzał bym go o puste gesty, a dodatkowo płynie z tego motywujący przekaz zwłaszcza dla młodszych piłkarzy - zobaczcie za rok nam ustawia taki szpaler.

0

@prodigy Gdy Valverde zaczynał to miał przez chwilę jeszcze Neymara. To była inna kadra o innym potencjale. Istotne jest to ile był w stanie ugrać mając taki potencjał drużyny, jaki miał. Zdobył 2 miestrzostwa i bardzo fajnie, ale jednocześnie za jego kadencji nastąpił ostry zjazd w dół (zarówno sportowy, jak i pod względem widowiskowości i stylu gry). A to jego kucanie na linii bocznej to do końca życia zapamiętam. Fakt, że Valverde został potraktowany nieco niesprawiedliwe i wiele rzeczy od neigo nie zależało, ale porównywanie się do Xaviego w obecnej sytuacji klubu i wynoszenie na piedestał jest równie nie wporządku.

0

Traore jes strasznie drewniany - taki dobrze zbudowany struś pędziwiatr.

2

Skoro w wieku niespełna 18 lat nie zadebiutował jeszcze w drugim zespole i jak piszą nie zanosi się na to w najbliższym czasie to chyba jednak nie jest to aż tak wielki talent skoro 17 latkowie obecnie grają w pierwszym zespole a obrona jest formacją która w największym stopniu wymaga wzmocnienia.

Zobacz wszystkie

33

De Ligt się przejedzie na tranferze do PSG jak Neymar. A jak Neymar, Mbappe i Cavani odejdą to PSG nawet w lidze francuskiej przestanie być zdecydowanym faworytem do tytułu.

19

Czyli to będzie taka liga, gdzie może się zakwalifikują się polskie kluby?

16

A mnie rozbawiła bramka Umtitiego po asyście Lengleta. Mimo że ze spalonego, to sam fakt że nagle za obrońców Eibaru wyskakuje 2 naszych stoperow i wykanczaja to prawie jak Messi z Suarezem było mega komiczne. Nawet Umtiti się śmial.

15

Jak można "zwalniać" trenera zanim ten zaczął pracę, samemu nie będąc na pozycji do podejmowania jakichś decyzji. Zachowanie typowe dla nieokrzesanych mafiozów.

11

Sprzedadzą Tobido za 10 żeby w jego miejsce sprowadzić kogoś niekoniecznie lepszego za 50?