O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1060
  • Liczba komentarzy 831
  • Polecenia 2487

Komentarze

1

A ile wykreowali sytuacji tymi podaniami?

0

@truqsi Wy wierzycie we wszystko o czym przeczytacie? Ciężko w życiu musicie mieć.

0

@Majami1928 A po co mieli by się wykartkować skoro zostały dwie kolejki i koniec? Bezsensu to o czym piszesz

5

Wynik lepszy od gry. Wczoraj było widać że gra z kontry lepiej służy takim zawodnikom jak Dembele bo można wykorzystać ich szybkość i wolną przestrzeń. Jak Xavi chcę grać tiki take to na pewno nie z tymi zawodnikami ponieważ oni tego nie mają.

0

@Pustelnik W ataku również nie wyglądało to najlepiej. Dużo niedokładności i głupie straty piłek. Mieliśmy dwie okazje w pierwszej połowie i je wykorzystaliśmy. Celta za bardzo się nie spinała a mogli strzelić kilka bramek gdyby się postarali. Wynik lepszy od gry. Z lepszą drużyną która by grała intensywniej była by porażka.

Zobacz wszystkie

109

Do wszystkich którzy zaraz będą po nim jeździć. A co miałby powiedzieć?? Pomyliłem się i popełniłem błąd. Przepraszam wszystkich ułomnych kibiców Barcelony:D:D

61

Śmiejecie się z Realu,ale lepiej zobaczcie jak gra Barcelona..Gdyby nie Mark wynik byłby taki sam jak Realu z PSG...

60

Jak on twierdzi, że Barca w meczu ze Slavią dominowała to ten sezon można uznać za stracony... Większej mydliny w życiu nie słyszałem...

45

Za takie pieniądze nigdy w życiu. Oby zarząd nie szedł ta droga.

36

Dla mnie to nagroda dla najlepszego piłkarza świata,który ma największe umiejętności..Leo jest strzelcem,kreatorem i dryblerem w jednym..Żaden zawodnik tego nie ma..Są znakomici pomocnicy kreujący grę..Są strzelcy jak Lewy czy Ronaldo..Leo ma to wszystko i dopóki gra na poziomie i jest w formie każdego roku powinien dostać złotą piłkę...ZA UMIEJĘTNOŚCI....Gratulacje Leo..