O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 845
  • Liczba komentarzy 634
  • Polecenia 1956

Komentarze

0

@xoran Karnego można było odgwizdać ale mi bardziej chodzi o te sprawdzanie. Raz sędzia podejdzie do monitora a za drugim razem nie.

0

@arasz1819 Ale to nie ma znaczenia. Ogólnie dla mnie Var działa skandalicznie. Mają taki system a nie potrafią z niego korzystać.

1

@arasz1819 Inaczej byś pisał gdyby taki karny w drugą stronę został odgwizdany.

0

2

@Midast Moim zdaniem nasz trener jest największym problemem tej drużyny. Ja dalej nie widzę pomysłu na grę. Widzę przebłyski niektórych piłkarzy i nic poza tym. Luis Enrique pokazuję co można zrobić z młodzieżą i aż miło popatrzeć jak zasuwają dla Hiszpanii. Potrzeba trenera z wizją, który ma pomysł i natchnie tą młodzież do gry. A zawodnicy są tylko trzeba potrafić im cos przekazać. Moim zdaniem Koeman tego nie ma.

Zobacz wszystkie

109

Do wszystkich którzy zaraz będą po nim jeździć. A co miałby powiedzieć?? Pomyliłem się i popełniłem błąd. Przepraszam wszystkich ułomnych kibiców Barcelony:D:D

61

Śmiejecie się z Realu,ale lepiej zobaczcie jak gra Barcelona..Gdyby nie Mark wynik byłby taki sam jak Realu z PSG...

60

Jak on twierdzi, że Barca w meczu ze Slavią dominowała to ten sezon można uznać za stracony... Większej mydliny w życiu nie słyszałem...

36

Dla mnie to nagroda dla najlepszego piłkarza świata,który ma największe umiejętności..Leo jest strzelcem,kreatorem i dryblerem w jednym..Żaden zawodnik tego nie ma..Są znakomici pomocnicy kreujący grę..Są strzelcy jak Lewy czy Ronaldo..Leo ma to wszystko i dopóki gra na poziomie i jest w formie każdego roku powinien dostać złotą piłkę...ZA UMIEJĘTNOŚCI....Gratulacje Leo..

31

Prawdę mówiąc Griezman rozegrał wczoraj najlepszy mecz w tym sezonie. Skuteczność tylko do poprawy.