O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1197
  • Liczba komentarzy 890
  • Polecenia 2697

Komentarze

3

@Messibestplayerintheworld Pod względem sportowym Messi jest lepszy od każdego zawodnika FC Barcelony. Oglądałem ostatni mecz PSG i chłopak to mistrz.

1

Jaka to była drużyna. Rzucaliśmy się do gardła przeciwnikowi który nie mógł wyjść zza swojej połowy. Cały mecz atak. Brakuję tego mentalu teraźniejszej drużynie. Teraz jak nie idzie to nie potrafią zareagować odpowiednio.

2

@adukla Ponieważ to jest średniej klasy piłkarz który nie powinien grać w taki klubie jak Barca. Schodząc do środka nie wiedział co ma grać i albo źle podał albo oddawał beznadziejny strzał. Jemu może coś wyjdzie raz na 10 spotkań ale to jest mało. Niestety w piłce nie tylko umiejętności odgrywają role ale i głowa. A Dembuś z inteligencją boiskową ma problem. Smutne jest to że on był w tym meczu najlepszy z pomocników. Daleko tak Barca nie zajedzie.

7

Czyli sytuację z Fatim widział a z Dumpriesem już nie. Rewelacja.

0

Ciężko się gra z takimi muratorami to fakt. Ale nie widzę w tej drużynie tego sławnego DNA. Chciałbym zapytać Xaviego gdzie są trójkąty i granie szybko z pierwszej piłki. Gramy dokładnie tak samo jak za poprzedników czyli kopanie w szerz boiska albo do tyłu bez pomysłu. To nie jest drużyna na ligę mistrzów i to widać od razu. Brak jakości i błysku w środku pola i na skrzydłach. Daleka droga jeszcze przed Barceloną.

Zobacz wszystkie

109

Do wszystkich którzy zaraz będą po nim jeździć. A co miałby powiedzieć?? Pomyliłem się i popełniłem błąd. Przepraszam wszystkich ułomnych kibiców Barcelony:D:D

61

Śmiejecie się z Realu,ale lepiej zobaczcie jak gra Barcelona..Gdyby nie Mark wynik byłby taki sam jak Realu z PSG...

60

Jak on twierdzi, że Barca w meczu ze Slavią dominowała to ten sezon można uznać za stracony... Większej mydliny w życiu nie słyszałem...

45

Za takie pieniądze nigdy w życiu. Oby zarząd nie szedł ta droga.

36

Dla mnie to nagroda dla najlepszego piłkarza świata,który ma największe umiejętności..Leo jest strzelcem,kreatorem i dryblerem w jednym..Żaden zawodnik tego nie ma..Są znakomici pomocnicy kreujący grę..Są strzelcy jak Lewy czy Ronaldo..Leo ma to wszystko i dopóki gra na poziomie i jest w formie każdego roku powinien dostać złotą piłkę...ZA UMIEJĘTNOŚCI....Gratulacje Leo..