0

@Barceloniarz0 idź i oddaj głos na PiS chociaż :))

0

@RoberDzik ale trzecia droga to to samo co Tusk tylko pod inna nazwą. Oni razem będą rządzili jka coś

0

Może i Ansu się obudzi jak widzi jak gra Yamal

2

@michal26 spoko, jak najbardziej rozumiem twój tok rozumowania i co chcesz mi przekazać,
natomiast, gdyby były mniejsze podatki to powiedzmy że przy tej kwocie co mówisz 6k moje netto a wychodzi pracodawcy 10k to pracodawca płaci podatku 4k i gdyby go zmniejszyć nie wierzę że ja dostałbym tą różnicę. Nie ma takiej opcji nawet. Także z tego powodu uważam że to nie są a napewno nie były by moje pieniądze które bym otrzymał przy wypłacie. rozumiem różnice brutto i netto i o co tam chodzi, natomiast gdzieś tam się przewinęło że pracodawca oprócz brutto płaci jeszcze więcej i ta kwotę zapytałem.

1

@michal26 hmm, jeśli już to zabierają pracodawcy a nie mi, ja mam podaną kwotę brutto ile zarabiam nigdy nie ma tam kwoty pracodawcy. Poza tym gdyby pracodawca nie musiał płacić tego w podatkach to nigdy mi by się nie zwiększyła wypłata przez to

1

@BordowyPtak a idź ty bananie

0

@macio_944 więcej dziwadeł niż lewicowych tęczowych to nie widać hehe, a spokojnie konfa z pisem razem będą rządzić, osobno nie, ale razem tak, a wtedy jakies swoje pomysły przepchną, a wtedy tacy jak ty będą dopiero wyli hehe

0

@Comentateiro chętnie, zagłosuje na lewice, tylko niech ściągną dużo uchodźców, najlepiej jakby oni zmieniali co 2 dni płeć, do tego mężczyźni obowiązkowo ślub z mężczyzna, noi wiadomo bez żadnych praw, bo wszystkie prawa to dla kobiet.

3

@MessiForeverTheBest ty to pewnie byś sam chciał się położyć na tej ławce

0

@Comentateiro złodziejstwem kieruję się każda partia, propagandą również :))

0

@Comentateiro cofnij się przed 2010, to przed tym rokiem z tvnu zrobili telewizję po, to wtedy zaczął się wyścig Tuska i Lecha, to tam był i od tego momentu był zaszczuwany Lech. PiS aby się bronić w cwany sposób zrobili swoją telewizję z telewizji publicznej, ale to Tusk z tej nienawiści że przestał rządzić w Polsce zrobił taką nagonkę,

0

@macio_944 super pogoda :))

0

@creativeopinion ano widzisz dla mnie nie jest problemem że w niedziele są sklepy zamknięte, tak kupuje aby wszystkiego starczało. Pamiętam że kiedyś również były sklepy zamknięte w niedzielę zanim je otworzyły i też dobrze było

0

@MarioVeB! Dokładnie, u mnie nie ma żabki, zabrakło mi pepiwru toaletowego i musiałem palcem wycierać, to jest dopiero ból, ah te niedziele niehandlowe

0

Tak blisko, tak blisko jak ja, nie był ciebie nikt tak blisko...

3

@Kessie oglądało się :)

0

@Szklaner rober lewandowski

0

@Bartula wszystko jest dla ludzi :) za moich czasów były energole ale nie były tak modne jak teraz, w tej chwili dzieci coraz młodsze to piją, coraz więcej smaków,

0

@TheNekro94 Barcelona Real 5-0
Real Barcelona 2-6
I finał ligi mistrzów Bayern Manchester United 1-2

0

@Gall chcesz budować teraz lepszą zaporę na granicy hehe ale jak ryży bajerant nie chciał go budować to pewnie skomlałeś aby go nie budować hehe takie peło wce są najlepsze

0

@Hosh używaj swojego rozumu, nie słuchaj opozycji oni zawsze będą krytykowali pis nawet jakby coś dobrze robił, także i referendum skrutykowali, wiadomo oni by chcieli swoje pytania pod siebie ustawić

0

@MarcepanowyKsiaze pewnie, że tak, tym bardziej że jest zwiększana ilość drużyn

0

@Rl9k1nG po prostu mówię dzięki, i tyle. Nie daje nic, chyba że znajomy

0

@Medium raczej że tak, tylko zwycięstwo

0

@tomek8756 i dobrze! Jazda z k.. Pisowce jazda

1

Dziś Legia w pucharach gra! Ale meczyk pięknie wejdzie :)

0

@MesQueUnClub_87 kto ich nie lubi :) sam bym się teraz chętnie plikiem dolarów wachlował

0

@Kidd Victor Valdes gdyby nie kontuzja kto wie jak by potoczyła się jego kariera, a przed nią był przekotem
Peter Schmaichel po prostu mistrz w swoim fachu
Tafarell w reprezentacji grał super, ale może to dlatego że i cała Brazylia była mega :)
Noi Fabien Barthez :))

0

Arabusy wzmacniają ligę i to bardzo, i szybko! Tylko patrzeć jak za rok w lidze mistrzów ich zobaczymy :))

0

@dv7wisnia raczej zachodowi daleko do nas! Piłeś nie jedź!
Pozatym jaki skok na kasę zaostrzając prawo? Przestrzegaj go to Państwo nic nie zarobi :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?