0

@Rust_Cohle o to jest to!

0

@Przemek2323 i dobrze kasa się przydaje, a wiadomo baranków zawsze jakis przekonasz

0

Kulesza wybrał najłatwiej - wybrał kolegę

0

@Przemek2323 płaci ci ktoś za narzucanie tutaj poglądów politycznych? Czy dobrowolnie to robisz?

0

Wydali najmniej, bo nie ma tam polskiej drużyny :)

0

@prokofiew oczywiście, ale trzeba zauważyć że ruskie to walczą i to od wielu lat w różnych krajach mniej cywilizowanych albo takich co uważają za swoje czyli właśnie Ukraina, na Polskę albo dalej na Europę już się nie wybiorą

19

@prokofiew Ukraince oprócz tego że bardziej pokojowi to wcale nie lepsi, obraz tej wojny tylko zamydla oczy

1

@Kgorecki2500 w 3 drodze wiadomo za czym się głosuje, to jest partia która ma zdobyć głosy dla PO, tzn niby dla siebie ale jednak dla PO, aby po wyborach zrobić z nimi koalicję :))

0

@Przemek2323 podaj jeszcze jaka była propaganda na tvn :) zobaczymy która ciekawsza

0

@Deviler również się zgadzam
Lewandowski
Szczęsny
Krychowiak
Grosicki
Zieliński
Trzeba nowych głodnych gry chłopaków, a oni swoje już zrobili, prochu nie wymyślą, tym bardziej że jest to tzw grupa trzymająca władze, i aby coś się zmieniło na lepsze to trzeba aby powstała nowa grupa taką która rządzi

2

Magia wróciła!!

0

@Emhyr jestem w stanie w to uwierzyć :) nawet niezasłużenie ale dla tzw mody może wygrać, ale nawet gdyby wygrał nie powinno się mieć pretensji

0

@DLFCB będziesz sławny :)

0

@misterio no właśnie wolny rynek polega na tym że każdy może mieć konto ale według lewicy najbardziej tolerancyjnej tolerancja jest wtedy i tylko wtedy gdy jest po ich stronie

0

@MesQueUnClub96 pamiętam jak z youtuba usunęli telewizję prawicowa w realu 24. Telewizja można powiedzieć konfederacji, usunęli ją po marszu Polskości zorganizowanymi przez konfederacja i w realu24

3

@Popitek12 powiedz że już nie chodzicie do tej samej klasy i nie musisz jej mówić już cześć

0

@VegetaPolska wystarczy wejść w media i poczytać - a później się dziwić że ludzie wszystko łykają, i już nie chodzi tutaj o grbicia ale ogólnie

0

@Uukasz_93 ja tam stawiam po 7 na początek roku, po wyborach to takie zbyt oczywiste, ale ludzie są tępi to może i tak być jak mówisz,

0

@Kitek1640 kazda partia rozdaje pieniądze, Jaruś, Tusk i inni, tylko każdy w inny sposób jedni w 500 plus a inni w mniej widoczny ale również

4

@Uukasz_93 nie... Dlatego że politycy mimo różnych parti to jest jedna banda. Do tego ci sami ludzie rządzą od kilkudziesięciu lat

16

@MessiForeverTheBest jaki avatar takie czasy

0

@arasz1819 nie biją się za nas to jest wojna USA i Rosji, a nie nasza, Rosja na Polskę nie napadnie, nie bój się już tak.

0

@arasz1819 bo to wojna USA z Rosją, USA i tzw zachodu z Rosją, namawiali Ukrainę na unie europejska to Rosja im to z głowy wybija

2

@arasz1819 oni się tłuką tylko i wylocznie w swoim interesie, ile razy to słyszę ze Ukraina walczy za nas za Europe to ręce opadają

0

@FutbolFan jak było, nie wiadomo, natomiast jestem wstanie w to uwierzyć, dlatego że wojny się właśnie wtako sposób wywołuje i po to się prowadzi

0

@FcPortoFan1999 zgadza się może nie chcieć i wcale mu się bym nie dziwił. Natomiast pomijając chęci jest to najlepsza opcja

1

Trzon kadry swoje lata ma, od jakiegoś czasu tylko coraz gorzej, Lewy, Krycha, Grosik, Zieliński, Szczęsny
Mecz towarzyski pożegnać chłopaków
Nowy trener nowy skład proponuję Maciej Skorża zdobywca azjatyckiej ligi mistrzów, noi swego czasu mistrzostwa Polski :))

0

@LM10GOAT 2 kadencja piechniczka

0

Polska jest jak Arsenal!! Jest 4!!

0

@cris27 nie musi to być w konstytucji, wystarczy trochę oleju w głowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?