0

@mekston tu i tu propaganda tyle że inna ale propaganda, a nawet na tvnie była wcześniej propaganda, niż na TVP. Ot taka ciekawostka

4

@Explode ale trzecia droga to to samo co platforma, oni będą razem rządzili,

0

@Arkon a mi wyszło 42 %pis. Szok

0

@norbi77 dokładnie rozumiem aluzje. Wiem jakim był wielkim człowiekiem, i kim dla mnie był, właśnie jak ojciec

4

@Culer9002 dlatego że więcej ludzi kojarzy Gaviego niż te youtubery

0

@DCHX pewnie wyborcy peło i czekali aby przed wyborami zrobić trochę hałasu

0

@norbi77 Lech to jego brat i ktoś dał tabliczkę która się jemu nie spodobała, a czyim bratem był JP 2? Że ludzie tak niszczyli by tabliczki?

0

@Miszak tak, całe z torebka

0

@MarcelNJ11 temat Do serialu trudne sprawy

0

@ProMILs ja nie patrze na to jak ty żyjesz

1

@MesQueUnClub96 jeszcze to leci? 15 lat temu pamiętam to oglądałem

1

@Barcasub skoro zawsze pijesz jedno piwo dziennie to juz nałóg, ale spoko nie każdy nałóg jest szkodliwy

1

@kanver_ a może tylko obiecują? Po wyborach przecież nie trzeba obietnic dotrzymywać

1

@Comentateiro spokojnie dzisiejsza opozycja będzie miała większość w Sejmie. Zastanawiam się skąd tyłu wyborców peło, czy to gimnazjum powyrastalo po 8 latach i chce głosować? Czy faktycznie trzeba się zastanowić nad stanem umysłu polaków, no chyba że wielka to partia to i partyjnych ludzi dużo

0

@FanBarcYxD Tusk i opozycja mówi aby nie brać, więc nie biorę

0

@MesQueUnClub_87 ja to widzę, i dobrze trzeba sobie jakoś radzić, a że ścierwem jechać równo, tylko pis

0

@sokot czystki etniczne są na całym świecie co jakiś czas,bez przerwy,

0

@Arkon pis, już raz nie chciałem peło 8 lat temu i udało się a teraz wracaj do tego? Zapytaj emerytów czy im nie lepiej matki co wychowują dzieci, ludzi pracujących a nie dzieci na labambe, kogo bym nie spytał to każdy jak patrzy ja Tuska a co za tym idzie po to niedobrze się robi,
A Holownia moze i fajny ale powstał tylko po to aby zdobyć głosy dla peło, to taki sam stwor co nowoczesna z Petru.

0

@Dundersztyc nie strasz pisem, gorzej jak peło dostanie te głosy

0

A co to kolejna grupa uprzywilejowana panie Holownia? Na kasjerów mam teraz robić?

0

@TheNekro94 bez różnicy po wyborach razem będą rządzili jak jedna partia

0

Morawiecki takie rzeczy to powinien gadać ale w tvnie tutaj to każdy wie o tym

0

@JimMorrisonFCB ale wiedz że Holownia to po,

2

Tusk to madritista nie głosuje na niego

0

Holownia chciałby swoich ludzi wsadzić w spółki :) Cwany

0

@JimMorrisonFCB dokładnie wstawi tam swoich ludzi

0

Najgorzej to jednak ten prowadzący z tą miną

0

@Traba727 Holownia mówi że nie chce rozdawnictwo a za chwilę chce rozdawać tyle że pod inną nazwą i na coś innego na żłobki obiadki itd. To jest również rozdawnictwo. Pozatym cwaniak mówi program wyborczy ni ena temat

1

Szkoda że bezpartyjni tak mało będą mieli głosów, a dobrze chłop gada

0

Najgorzej Holownia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?