Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston tu i tu propaganda tyle że inna ale propaganda, a nawet na tvnie była wcześniej propaganda, niż na TVP. Ot taka ciekawostka
4
@Explode ale trzecia droga to to samo co platforma, oni będą razem rządzili,
0
@Arkon a mi wyszło 42 %pis. Szok
0
@norbi77 dokładnie rozumiem aluzje. Wiem jakim był wielkim człowiekiem, i kim dla mnie był, właśnie jak ojciec
4
@Culer9002 dlatego że więcej ludzi kojarzy Gaviego niż te youtubery
0
@DCHX pewnie wyborcy peło i czekali aby przed wyborami zrobić trochę hałasu
0
@norbi77 Lech to jego brat i ktoś dał tabliczkę która się jemu nie spodobała, a czyim bratem był JP 2? Że ludzie tak niszczyli by tabliczki?
0
@Miszak tak, całe z torebka
0
@MarcelNJ11 temat Do serialu trudne sprawy
0
@ProMILs ja nie patrze na to jak ty żyjesz
1
@MesQueUnClub96 jeszcze to leci? 15 lat temu pamiętam to oglądałem
1
@Barcasub skoro zawsze pijesz jedno piwo dziennie to juz nałóg, ale spoko nie każdy nałóg jest szkodliwy
1
@kanver_ a może tylko obiecują? Po wyborach przecież nie trzeba obietnic dotrzymywać
1
@Comentateiro spokojnie dzisiejsza opozycja będzie miała większość w Sejmie. Zastanawiam się skąd tyłu wyborców peło, czy to gimnazjum powyrastalo po 8 latach i chce głosować? Czy faktycznie trzeba się zastanowić nad stanem umysłu polaków, no chyba że wielka to partia to i partyjnych ludzi dużo
0
@FanBarcYxD Tusk i opozycja mówi aby nie brać, więc nie biorę
0
@MesQueUnClub_87 ja to widzę, i dobrze trzeba sobie jakoś radzić, a że ścierwem jechać równo, tylko pis
0
@sokot czystki etniczne są na całym świecie co jakiś czas,bez przerwy,
0
@Arkon pis, już raz nie chciałem peło 8 lat temu i udało się a teraz wracaj do tego? Zapytaj emerytów czy im nie lepiej matki co wychowują dzieci, ludzi pracujących a nie dzieci na labambe, kogo bym nie spytał to każdy jak patrzy ja Tuska a co za tym idzie po to niedobrze się robi,
A Holownia moze i fajny ale powstał tylko po to aby zdobyć głosy dla peło, to taki sam stwor co nowoczesna z Petru.
0
@Dundersztyc nie strasz pisem, gorzej jak peło dostanie te głosy
0
A co to kolejna grupa uprzywilejowana panie Holownia? Na kasjerów mam teraz robić?
0
@TheNekro94 bez różnicy po wyborach razem będą rządzili jak jedna partia
0
Morawiecki takie rzeczy to powinien gadać ale w tvnie tutaj to każdy wie o tym
0
@JimMorrisonFCB ale wiedz że Holownia to po,
2
Tusk to madritista nie głosuje na niego
0
Holownia chciałby swoich ludzi wsadzić w spółki :) Cwany
0
@JimMorrisonFCB dokładnie wstawi tam swoich ludzi
0
Najgorzej to jednak ten prowadzący z tą miną
0
@Traba727 Holownia mówi że nie chce rozdawnictwo a za chwilę chce rozdawać tyle że pod inną nazwą i na coś innego na żłobki obiadki itd. To jest również rozdawnictwo. Pozatym cwaniak mówi program wyborczy ni ena temat
1
Szkoda że bezpartyjni tak mało będą mieli głosów, a dobrze chłop gada
0
Najgorzej Holownia