1

@PietrasCoelho jestem peowcem, oglądam tylko fakty i tvn 24. Na internecie wp onet. A mówię tylko po niemiecku, nie chce przekopu mierzei, stoczni, i lotniska w Warszawie, czekam na uchodźców aby przejść z nimi love paradę w Warszawie

1

@PietrasCoelho to rozdawnictwo unijne idzie z moich podatków wolę już aby szło na 1000 plus i 15 emeryturę, to że Tusk ma wpływy polityczne eto wiem ale jesteśmy podobno w państwie prawa, i unia również tego oczekuje, a takie rozmowy to pokazują że to prawo jednak jest nic nie warte a raczej naginane na swoje potrzeby, czyli jak to w życiu zawsze bywa

3

@Borneo Tusk to funkcjonariusz unijny i tańczy jak mu zagrają w Brukseli. Tańsza energia? Już w następnym roku zobaczysz jak będzie drogo. Tego bełkotu nie da się czytać, do tego nie rozumiesz że nie ma w tej chwili prawnej mocy do dyskusji tusk z bruksela o kpo, nie ważne czy to będzie przyszły, no właśnie przyszły, nie teraźniejszy

2

@Borneo i nie zapominam ze unia rządzą praworządności, więc aby przestrzegać prawa to taki człowiek mimo znajomości nie powinien załatwiać takich spraw, no chyba że odwiedza koleżankę na kawie
Kasa z uni to nic innego jak rozdawnictwo unijne, do tego część twj kasy to pożyczka która trzeba oddać będzie w podatkach. jest to rozdawnictwo unijne, alw wiadomo rozdawnictwo pisu jest niedobre ale unijne już tak

4

@Borneo i według tej praworządności Donald Tusk który na ten moment nie ma takiego prawa jedzie do uni negocjować pieniądze z kpo, jakie on ma na ten moment kompetencje do tego? Żadnych! I to jest praworządność unijna,
Do tego znam życie, a to wystarczy, a ty mimo studiowania za przeproszeniem g**** wiesz

0

@Warty veto postawił Tusk koleżance z Brukseli aby do wyborów nie wypłacali pieniędzy.
Do tego jeszcze nie jest premierem, wedle prawa nie jest osobą kompetentną do tego typu spraw na ten moment

14

Tusk pojechał odblokować pieniądze, które sam zablokował przed wyborami u koleżanki swojej. Jaki on wspaniały

16

@Borneo Tusk pojechał odblokować pieniądze które sam zablokował u koleżanki przed wyborami

0

@BulaKG na rezerwę lepszy młody z akademi

3

@Kitek1640 oby jak najszybciej przejęli władze, im szybciej tym szybciej ludzie będą mieli ich dość

0

@Snajper10 oj da się, już Tusk i jego banda się o to postarają. Wiem co mówię. Pamiętam

0

@Emhyr podobno najwięcej młodych głosowało na to peło, czyli ci co nie znają tchu rządów peło albo znają ale jeszcze się wtedy nie interesowali tym

0

@Emhyr czy ja wiem czy sekta. Gdyby od początku rządu pisu, nie szczuli tak na nich to ludzie by wcale tak nie narzekali na nich
Ale wiadomo kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawda.
Swoją drogą dziwny kraj że Kaczyński z Tuskiem od ponad 30 lat rządzą

0

@Emhyr będą dalej pieprzyć, zrobią sobie swój program prywatny jak tvn peło

1

@Comentateiro oj tam od razu z betlejem,
Z Polski może być :)

0

@Pawlak1992 zawsze jak wstaje to pierwsze co, myślę o tej stronie i o tobie

1

@adi7adi8 tą już to widzę że ktos postawił 5 takich samych kuponów.

11

@VegetaPolska hej misiaczku poklikamy?

0

@Michael24 malo razy już tak było, mniejszy sponsor mniejsze pieniądze a i tak nazwy zmieniali
Zmieniali nawet miasta jak amica zmieniła na poznań i nazwe na Lech

0

@macio_944 w jakim stanie pis zostawia państwo? Te peowce tylko tak będa gadać. Tego nie można zrobić na to nie ma pieniędzy bo pis wcześniej rządził. Będą mieli dobra wymówkę a sami będą kradli dla siebie

0

@jacobFCB czytam, czytam i mordeczka z Piotrkowa :) poszukam bo coś zostało ale nie wiem czy taki rozmiar

0

@tomek8756 darmo to i ja bym zjadł

2

@Warty opozycja to TVN, a tvn to opozycja jedni byli przy władzy, drudzy ja chcieli za wszelką cenę, jedni kradli teraz drudzy będą kradli ot taka różnica

0

@VegetaPolska zagadaj może z nią ci pójdzie

2

@Warty priorytetem opozycyjnych parti jest aby pis opuścił rządzenie ale dlatego bo sami chcą się dorwac do władzy, a nie dlatego że PiS jest zły, oczywiście wmawiają to ludziom bo bez tego nie dostali by głosów

1

@Arkon jesteś szalona boys
Niech żyje wolność boys
Przez twe oczy zielone Zenek

0

@mkord dokładnie dobrze ze teraz będą takie same podatki a nawet większe ale wszystko pójdzie do rąk polityków a raczej ich kieszeni,

0

@Herato takie play-offy takie choć trochę zbliżone są w Holandia Belgi i jeszcze gdzieś

2

Pieniędzy nie ma i nie będzie!!
Gimby nie znajom dlatego opozycja dostała większość

1

@michaleu po prostu strzelili 2 bramki, i dlatego prowadzili 2 do zera,
A dobra widzę już to napisali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?