Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio_87 po prostu nie szczepił się i nie majaczy jak inni
0
@Mow_mi_Douglas ciekawe to jest to że chcą im dawać dodatek płacowy za niedziele, a nie że sklep ma być zamknięty w niedzielę
0
@Borneo skończyłem czytać gdy porównałeś krysys w Grecji z kryzysem rosyjskim czyli wojną!
Kryzys w Grecji nas nie interesował i nie dotyczył aż tak bardzo, tak samo w Hiszpanii czy Portugali nie podniecają się wojna w Rosji i Ukrainie
Tak samo kryzys bankowy nie wpłynął tak jak to zrobił covid
Covid oprócz tego że wyprał ludziom głowy, niektórym oczywiście, to do tego przyczynił się do inflacji
A PiS i peło wiele spraw głosowało w ten sam sposób czy to w uni czy w Sejmie. Wywodzą się z tych samych środowisk, nawet mieli razem rządzić, ale uznali że zrobią to osobno tyle że naprzemiennie. Był pis peło, znowu pis a teraz znowu peło. Ale tak tak oni się nie lubią i to jest najlepsza bajka. Morawiecki to uczeń Tuska, gdy pis przejął władze Tusk uciekł do Brukseli a morawiecki przeszedł do pisu aby pilnować interesów
0
Skoczkowie jak Lewandowski- młodsi nie będą, lepsi też nie
0
@Borneo super! O to chodzi aby kubuś puchatek, albo baba Jaga ładnie mówili, nawet ty potrafisz! brawo! I pamiętaj że PiS to to samo co peło morawiecki to uczeń Tuska i jego człowiek,
0
@Borneo mnie najbardziej interesuje kiedy zacznie poprawnie pisać w języku polskim? No chyba że jesteś obcokrajowcem to rozumiem
0
@cris27 skłoniłby Cie Lewandowski, może real, Juventus, psg lfc city
0
@Emhyr szczęścia zakochańce
0
Jest Robercik, liczę na 2 brameczki
0
@Cochise dokładnie teraz niech inni kradną :) a mają ładna okładkę nowi więc przez jakiś czas nikt nie zauważy ze kradną
1
@DLFCB wyjechał do Brukseli
Tyle że wrócił...
4
@tomek8756 tvn przejął sejm, za chwilę przejmie władze w Polsce, a później zlikwiduje przeciwną sobie tv i będzie rządził i dawał propagandę tylko i wyłącznie swoją
0
@MarioVeB! OCzywiscie że tak, tak jak Robcio Biedroń z ciebie i piasek co wykrzykiwał na koncertach też ciebie pozdrawiał
0
@Saviola88 ale tam ma się odbyć spotkanie w sprawie koalicji, więc co oni o tych rolnikach tam mają mówić
0
@MarioVeB! No tak ty wolisz biedronia
1
@MarioVeB! Ładniejsza od ciebie
0
@tomek8756 można się nabrać :)
1
@kubix05 albo
Odpisz na mój :)
0
@MarioVeB! Nigdy, dlatego że licznik bije i młodszy już nie będzie,
0
@KobeFR tak, mój uraz był 15 lat temu, inne czasy, teraz leczenie rehabilitacja inny poziom ma, Gavi będzie miał ten największy poziom wszystkiego, choć jak to bywa w takich kontuzjach
Może być różnie, przykład nasz Moder, Bielik
2
@WiernyDoKoncaFCB dokładnie nie ma co się porywać,
Co innego na takim poziomie jak Gavi, noi chyba to jego 1 raz
Więc da radę, tyle że wiadomo może to potrwać nawet do roku czasu
Może być jak to się mówi silniejszy że wróci, a może już nie powrócić do tej formy
0
Miałem identycznie w wieku 25 lat.
Do dnia dzisiejszego nie zagrałem w piłkę, ale to tak z wyboru. Przed kolejna kontuzja, bo przed całkowitym zerwaniem bylo częściowe zerwanie, a następnie za rok całkowite
0
@Sewren122 nie, kilka lat temu może i tak,
Ale nie teraz
0
@FcPortoFan1999 aby zmienić coś trzeba to zrobić od razu a nie po barażach
0
@FcPortoFan1999 mecz pożegnalny ale towarzyski nie o stawkę, szkielet drużyny trzeba stworzyć z nowych zawodników,
2
@Lionel_Messi10 dokładnie a jak nie pep to real
0
@Androchem z realu to nie szkoda
0
@FcPortoFan1999 oby zagrał jeszcze pożegnalny mecz i nic więcej.
Podobnie Szczęsny, Grosicki. Od nowa trzeba budować drużynę bez starych wyjadaczy który już lepsi nie będą. Podziękować za karierę
0
@tristan87 ogólnie dobrze że dostali taką karę
Ale na następne mecze można by ich powołać, swoje odcierpieli, i oby zmądrzeli
Natomiast jeśli rodzice czyli również z dziećmi chcą się sądzić, w takim razie więcej bym ich nie powoływał
0
@karieraFCB2 vegeta