1

@Nazio_87 po prostu nie szczepił się i nie majaczy jak inni

0

@Mow_mi_Douglas ciekawe to jest to że chcą im dawać dodatek płacowy za niedziele, a nie że sklep ma być zamknięty w niedzielę

0

@Borneo skończyłem czytać gdy porównałeś krysys w Grecji z kryzysem rosyjskim czyli wojną!
Kryzys w Grecji nas nie interesował i nie dotyczył aż tak bardzo, tak samo w Hiszpanii czy Portugali nie podniecają się wojna w Rosji i Ukrainie
Tak samo kryzys bankowy nie wpłynął tak jak to zrobił covid
Covid oprócz tego że wyprał ludziom głowy, niektórym oczywiście, to do tego przyczynił się do inflacji
A PiS i peło wiele spraw głosowało w ten sam sposób czy to w uni czy w Sejmie. Wywodzą się z tych samych środowisk, nawet mieli razem rządzić, ale uznali że zrobią to osobno tyle że naprzemiennie. Był pis peło, znowu pis a teraz znowu peło. Ale tak tak oni się nie lubią i to jest najlepsza bajka. Morawiecki to uczeń Tuska, gdy pis przejął władze Tusk uciekł do Brukseli a morawiecki przeszedł do pisu aby pilnować interesów

0

Skoczkowie jak Lewandowski- młodsi nie będą, lepsi też nie

0

@Borneo super! O to chodzi aby kubuś puchatek, albo baba Jaga ładnie mówili, nawet ty potrafisz! brawo! I pamiętaj że PiS to to samo co peło morawiecki to uczeń Tuska i jego człowiek,

0

@Borneo mnie najbardziej interesuje kiedy zacznie poprawnie pisać w języku polskim? No chyba że jesteś obcokrajowcem to rozumiem

0

@cris27 skłoniłby Cie Lewandowski, może real, Juventus, psg lfc city

0

@Emhyr szczęścia zakochańce

0

Jest Robercik, liczę na 2 brameczki

0

@Cochise dokładnie teraz niech inni kradną :) a mają ładna okładkę nowi więc przez jakiś czas nikt nie zauważy ze kradną

1

@DLFCB wyjechał do Brukseli
Tyle że wrócił...

4

@tomek8756 tvn przejął sejm, za chwilę przejmie władze w Polsce, a później zlikwiduje przeciwną sobie tv i będzie rządził i dawał propagandę tylko i wyłącznie swoją

0

@MarioVeB! OCzywiscie że tak, tak jak Robcio Biedroń z ciebie i piasek co wykrzykiwał na koncertach też ciebie pozdrawiał

0

@Saviola88 ale tam ma się odbyć spotkanie w sprawie koalicji, więc co oni o tych rolnikach tam mają mówić

0

@MarioVeB! No tak ty wolisz biedronia

1

@MarioVeB! Ładniejsza od ciebie

0

@tomek8756 można się nabrać :)

1

@kubix05 albo
Odpisz na mój :)

0

@MarioVeB! Nigdy, dlatego że licznik bije i młodszy już nie będzie,

0

@KobeFR tak, mój uraz był 15 lat temu, inne czasy, teraz leczenie rehabilitacja inny poziom ma, Gavi będzie miał ten największy poziom wszystkiego, choć jak to bywa w takich kontuzjach
Może być różnie, przykład nasz Moder, Bielik

2

@WiernyDoKoncaFCB dokładnie nie ma co się porywać,
Co innego na takim poziomie jak Gavi, noi chyba to jego 1 raz
Więc da radę, tyle że wiadomo może to potrwać nawet do roku czasu
Może być jak to się mówi silniejszy że wróci, a może już nie powrócić do tej formy

0

Miałem identycznie w wieku 25 lat.
Do dnia dzisiejszego nie zagrałem w piłkę, ale to tak z wyboru. Przed kolejna kontuzja, bo przed całkowitym zerwaniem bylo częściowe zerwanie, a następnie za rok całkowite

0

@Sewren122 nie, kilka lat temu może i tak,
Ale nie teraz

0

@FcPortoFan1999 aby zmienić coś trzeba to zrobić od razu a nie po barażach

0

@FcPortoFan1999 mecz pożegnalny ale towarzyski nie o stawkę, szkielet drużyny trzeba stworzyć z nowych zawodników,

2

@Lionel_Messi10 dokładnie a jak nie pep to real

0

@Androchem z realu to nie szkoda

0

@FcPortoFan1999 oby zagrał jeszcze pożegnalny mecz i nic więcej.
Podobnie Szczęsny, Grosicki. Od nowa trzeba budować drużynę bez starych wyjadaczy który już lepsi nie będą. Podziękować za karierę

0

@tristan87 ogólnie dobrze że dostali taką karę
Ale na następne mecze można by ich powołać, swoje odcierpieli, i oby zmądrzeli
Natomiast jeśli rodzice czyli również z dziećmi chcą się sądzić, w takim razie więcej bym ich nie powoływał

0

@karieraFCB2 vegeta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?