Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 dziękuję,
do tego można się pośmiać z tej polityki heh
0
Pije herbatę i jem ciasteczka
0
@Sulimo dokładnie i to wszyscy księża!
0
@JoeBlack podwyższają, dlatego że podezebne będą pieniądze w zusie na babciowe, które będzie wypłacane z ZUS, i na zwolnienie które będzie płacił ZUS od 1 dnia a nie jak do tej pory po 30 dniach
0
@Sulimo tak, tak a powiesz coś co kościół robi dobrze, czy tylko ukierunkowany jesteś w jedną stronę?
2
@Sulimo a jeśli nauczyciel jakiś to pedofil to też powiesz nie dawać podwyżki pedofilom?
0
Po co dawać pieniądze na kościół??
Tylko chanuka!!!
0
@ArcziArtt zapewnienia były po to aby dorwać się do koryta
2
Komentarz usunięty
0
@Michau98 nie bój się, jakby coś zrobił nielegalnie to by za to odpowiadał. Widocznie robi legalnie ale mówią że niby nielegalnie
0
@barcelonaLM pis równa się po
Może się dogadali że tak to zrobią. Ludzie się dochodzą a po cichu będą robili swoje ustawy
2
@Przemek2323 ten to pójdzie wszędzie tam gdzie pisiory dają wiadomości hehe
1
@MesQueUnClub96 w ogóle mnie to nie interesuje. Chociaż tak wiem, uważasz że każdy myśli o tobie i cie podziwia
0
Duda zablokował ustawę, to tusek robi TVP w stan likwidacji w ramach zemsty hehe.
Cwany i dobrze.
1
@Przemek2323 oni chcą się dochodzić z pisem. A nie orać jakiś syf.
0
@against_modern_football nie musi, ale zawsze i wszędzie partie rządzące wsadzają swoich ludzi
1
@hayek fakt, również korzystam z samoobsługowej, no chyba że koszyk pełen zakupów, to wtedy już tylko kasa normalna,
Biedra jeszcze ma otwarta kasę, a Lidl to już kasjerka jedna biega od samoobsługi to normalnej kasy gdyby ktoś się tam pojawił z zakupami. To jest jeszcze większe dziwactwo
0
@Stinger_ a może benzema chce ale nie może?
2
@DonMatteo901 nie musisz, możesz skorzystać z normalnej kasy
0
@barcelonaLM spokojnie, jak przyjdzie co do czego to będzie można ją wszędzie oglądać. Już się o to postarają
1
A może TVP powinni zlikwidować? Tusk niech ma propagandę w tvn, Kaczyński w Republice
a telewizja publiczna obojętnie kto by nie rządził to będzie wykorzystywał ja do swoich potrzeb. Dlatego niech zostaną prywatne stacje
0
@mleczkoo jeśli by poprowadził repre do mistrzostwa to tak, a tak to takich magików było wielu
1
@Herato jak to w sporcie, powinno się oceniać umiejętności osiągnięcia sportowe, a nie kulturę pracy. Jeden może nic nie trenować a być najlepszy bo taki ma talent
3
@AmigoBlancos on ma ubaw, bo z tego ubawu mają hajs. On i najman. Tak są dogadani.
0
@Criss18Barca oni cały czas skakali i każdy o nich słyszał. Tyle że sukcesy odnosiło w wieku jaki podałeś
1
@VegetaPolska zawsze mam ubaw przy twoim trolowaniu :) ale oczywiście rację masz
0
@Rust_Cohle nic nie zmienia, ale zmienia cenę, bo gdy go kupywali i załóżmy byłby w tym wieku co był sprzedawany i by go sprzedawali to poszedłby za mniej, bo pieniądz miał mniejsza wartość. Transfery z roku na rok są coraz większe
0
@MESSIah16 wartość pieniądza była inna gdy był sprzedawany i kupowany
1
@agaFCB jeśli to nie był inżynier ani lekarz to nic złego
0
@MarioVeB! Konfident i do tego się chwali że nim jest.