1

@macio_944 dziękuję,
do tego można się pośmiać z tej polityki heh

0

Pije herbatę i jem ciasteczka

0

@Sulimo dokładnie i to wszyscy księża!

0

@JoeBlack podwyższają, dlatego że podezebne będą pieniądze w zusie na babciowe, które będzie wypłacane z ZUS, i na zwolnienie które będzie płacił ZUS od 1 dnia a nie jak do tej pory po 30 dniach

0

@Sulimo tak, tak a powiesz coś co kościół robi dobrze, czy tylko ukierunkowany jesteś w jedną stronę?

2

@Sulimo a jeśli nauczyciel jakiś to pedofil to też powiesz nie dawać podwyżki pedofilom?

0

Po co dawać pieniądze na kościół??
Tylko chanuka!!!

0

@ArcziArtt zapewnienia były po to aby dorwać się do koryta

2

Komentarz usunięty

0

@Michau98 nie bój się, jakby coś zrobił nielegalnie to by za to odpowiadał. Widocznie robi legalnie ale mówią że niby nielegalnie

0

@barcelonaLM pis równa się po
Może się dogadali że tak to zrobią. Ludzie się dochodzą a po cichu będą robili swoje ustawy

2

@Przemek2323 ten to pójdzie wszędzie tam gdzie pisiory dają wiadomości hehe

1

@MesQueUnClub96 w ogóle mnie to nie interesuje. Chociaż tak wiem, uważasz że każdy myśli o tobie i cie podziwia

0

Duda zablokował ustawę, to tusek robi TVP w stan likwidacji w ramach zemsty hehe.
Cwany i dobrze.

1

@Przemek2323 oni chcą się dochodzić z pisem. A nie orać jakiś syf.

0

@against_modern_football nie musi, ale zawsze i wszędzie partie rządzące wsadzają swoich ludzi

1

@hayek fakt, również korzystam z samoobsługowej, no chyba że koszyk pełen zakupów, to wtedy już tylko kasa normalna,
Biedra jeszcze ma otwarta kasę, a Lidl to już kasjerka jedna biega od samoobsługi to normalnej kasy gdyby ktoś się tam pojawił z zakupami. To jest jeszcze większe dziwactwo

0

@Stinger_ a może benzema chce ale nie może?

2

@DonMatteo901 nie musisz, możesz skorzystać z normalnej kasy

0

@barcelonaLM spokojnie, jak przyjdzie co do czego to będzie można ją wszędzie oglądać. Już się o to postarają

1

A może TVP powinni zlikwidować? Tusk niech ma propagandę w tvn, Kaczyński w Republice
a telewizja publiczna obojętnie kto by nie rządził to będzie wykorzystywał ja do swoich potrzeb. Dlatego niech zostaną prywatne stacje

0

@mleczkoo jeśli by poprowadził repre do mistrzostwa to tak, a tak to takich magików było wielu

1

@Herato jak to w sporcie, powinno się oceniać umiejętności osiągnięcia sportowe, a nie kulturę pracy. Jeden może nic nie trenować a być najlepszy bo taki ma talent

3

@AmigoBlancos on ma ubaw, bo z tego ubawu mają hajs. On i najman. Tak są dogadani.

0

@Criss18Barca oni cały czas skakali i każdy o nich słyszał. Tyle że sukcesy odnosiło w wieku jaki podałeś

1

@VegetaPolska zawsze mam ubaw przy twoim trolowaniu :) ale oczywiście rację masz

0

@Rust_Cohle nic nie zmienia, ale zmienia cenę, bo gdy go kupywali i załóżmy byłby w tym wieku co był sprzedawany i by go sprzedawali to poszedłby za mniej, bo pieniądz miał mniejsza wartość. Transfery z roku na rok są coraz większe

0

@MESSIah16 wartość pieniądza była inna gdy był sprzedawany i kupowany

1

@agaFCB jeśli to nie był inżynier ani lekarz to nic złego

0

@MarioVeB! Konfident i do tego się chwali że nim jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?