0

@Rl9k1nG no tak bo taka za 1000 jest inna od tej za 200 czy za 100, niczym się nie różni jedynie tym że przychodzą do niej bogatsi, czyli niejeden powie że lepsi bo bogatsi,
Ale swoją drogą jak ktoś chce i ma ochotę to czemu nie. Noi oczywiście pieniądze

0

@tbas największa inflacja, dlatego że wojna na bliżej tych krajów

0

@bartekvisca jeśli dużo będzie ludzi jak z twojego zdjęcia, to zgadzam się że ludzi będzie coraz mniej

1

@LionelM95 pełen pokus mistrz do tego panta rhei to są klasyki, ale no właśnie czasy starego dobrego polskiego rapu

0

@MesQueUnClub_87 a co powiesz o Peja? Wychowałem się na nim i jest to taki król polskiej sceny hip hop jak by nie było, oczywiście wwo, ostr, dudek, pezet, 52 Dębiec, molesta, tps,
A teraz oczywiście intruz, to jak ten chłopak ma prawdziwość w swoich utworach to jest coś pięknego
I oczywiście w większości te dzisiejszy hip hop w dawnych czasach nazwany byłby hihopolo

0

Dobra starczy tego błaznowania w tym roku!
Do siego roku!

1

@LS ja, z żoną i dziećmi

0

@TR3YWAY dokładnie, kiedyś lubialem takie połączenie w tabletkach 2 brałem te Olimpu przed alko

0

@TR3YWAY kreatyna i wódka czy łączysz?

0

Wesołych świąt!!

1

@Szakalaka12369 po co kupować, niech inni kupią a ja popatrzę

0

@VegetaPolska to podobno 2 kawalerów się spieszyło do vegety

0

W sydney nie mają litości dla piesków

0

@jakub1906 u mnie było podobnie przed świętami, żona, dzieci, znajomi w pracy, a na koniec ja. Wziąłem pewien lek przeciw wirusowy na literę N. Od razu pomogło

0

@Rust_Cohle coś ty spanie jest dla słabych

1

@MarioVeB! Co ma pis do flagi? Tylko Związek socjalistycznych republik unijnych!

1

@Rust_Cohle dobrze będziemy czekali na dymy ty masz bohaterze

1

@FcPortoFan1999 aha, to fajnie coraz mniej ludzi chodzi więc dobrze że są tacy co chodzą do kościoła brawo

0

@FcPortoFan1999 bo nie idę dzisiaj do kościoła a ty idziesz?

0

@Comentateiro jestem obywatele unijnym nie polskim, jestem obywatelem wielu płci nie jednej

0

@Kitek1640 dzisiaj nic nie dam, nie idę do kościoła dzisiaj

0

@Comentateiro Brawo!!
Czekamy teraz aż zdejmą Polski, Wielkopolski i zawiesza flagę lgbt
Zostaną tylko UE i lgbt!!

1

Głos na Raphinie oddany, na tego dzika

0

@Adrian1304 słoneczny patrol

0

@Ojciec5tkidzieci w tej chwili rodzi się związek socjalistyczny j republik europejskich w stolicy Brukseli, Berlinie albo jak kto woli gdzie indziej

0

@Lionel_Messi10 kościelny jeśli ktoś wierzący proste. A jeśli ktoś wierzący a nie chce kościelnego to znaczy że jednak nie wierzący
A cywilny chyba warto, sądzę po tych lgbt co się proszą aby mogli brać śluby
Osobiście 5 lat po ślubie kościelny i cywilny

0

@macio_944 po 1 jest to szczytny cel i wiadomo nie ma dyskusji
Po 2 zarabia
A jeśli nawet nie na WOŚP, to na pewno dzięki temu zaczął zarabiać. Kontakty itp itd.

0

@gumaz wąsik ma kandydować

0

@Kgorecki2500 robi tak, dlatego że uważa że takim sposobem więcej pis ugra

0

@macio_944 dam i na rachonia i Owsiaka obaj niech zarobią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?