Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Barcelonka070 tego już nie wrzuci. Taki typ
3
@PIWOSZ89 trzeciak fajny piłkarz
Miła super czas w ŁKS z którym zdobym mistrza, noi później grał w Hiszpanii
W reprezentacji swego czasu najlepszy piłkarz
0
Szykuje się wspaniałe meczycho
Mecz będzie na TVP sport
Chętnie obejrzę
4
@Lukikiki baran
0
Z takim przeciwnikiem to ferran dłubiąc w nosie powinien strzelić 2 bramki
0
Zdecydowanie zbyt silny skład jak na mecz z taką drużyną
Dałbym tego młodego brazola za brazola starego
1
Kiwior zrobił to co miał zrobić
Arteta nakazał strzelić samobója gdyby lfc było nieudolne i nie potrafiło strzelić. Oni chcą się skupić na lidze :))
0
@Rust_Cohle potwierdza się stara prawda
Lepiej nie gadać bo się nie sprawdzi :)
1
@FcPortoFan1999 w momencie pisania musieli dołożyć drugą :) zaskoczyli mnie
0
Wielki szlagier (podobno) a tu bez bramek
Dobrze że kiwior :) Polak to potrafi
0
@bartekvisca ma taką walkę czeka się latami
0
Dziś brazylijczyk show!!
Na takiego przeciwnika akurat :)
1
@Rust_Cohle pięknie i bosko,
0
@MarioVeB! Żadna nowość o takim wydarzeniu każdy wie
0
@FCB_dimiC e kija to nie, ale czasem lubię coś głupiego napisać hehe
1
@MarioVeB! Nagrałem to, będę powtarzał cały czas to. Szok i niedowierzanie to mało powiedziane
1
@FCB_dimiC po prostu potrafię przewidzieć kto kim jest
13
@Rust_Cohle czyli zwykły trol
Kibic lfc przychodzi tutaj wkurzać kibiców Barcelony i sprawia mu to radość, a czemu nie dymisz na stronie lfc?
Tak samo kibic Barcy aby się wyżyć idzie na Real stronę i tam wkupia się w łaski aby czasami po wkurzać kibiców w Cwany sposób
0
@Kgorecki2500 skoro jest unia to tak to powinno być
Natomiast w praktyce trzeba patrzeć tylko na siebie i mieć swoje wojsko i wyjść z Unii. Tylko interesy robić z nimi
0
@Rust_Cohle czyli multikulti tam mają :) i fajnie
0
Płonie choinka na Piłsudskiego... Tak się śpiewało
0
@Rust_Cohle czarny zawsze był dyskryminowany, może kiedyś się to zmieni.
0
@Rust_Cohle kupując takich zawodników ma się świadomość tego że nie będzie ich w takim i w takim terminie
0
Stawiam na 5 do zera
3
Wiadomo brazylijczyk zabierze minuty jemu
0
@Criss18Barca serio? a wiadomo co mu się stało?
Pamiętam jakie bum było chwilowe na niego, drugim Malyszem miał zostać
0
@Rastafarnianin no tak bo są równi i równiejsi, skoro zegar tyka to dla każdego :)
0
@FCB_dimiC no ale mają. I gdyby ten gościu też tak pracował to by mógł tyle mieć :)
Więcej czasu w pracy, więc mniej czasu na wydawanie pieniędzy :)
0
@FCB_dimiC tam gdzie pracuje tyle zarabiają, fakt pracują więcej niż 8 godzin do tego niedzielę, nie wszystkie ale prawie
Jako ciekawostka Polakowi w ten sposób jakby chciał nie pozwolą. Oczywiście umowa zlecenie
Mało tego już kilka lat temu tyle mogli zarabiać ale to już inny magazyn, tyle że oczywiście po 12 godzin
0
@Rl9k1nG jakby to był Ukrainiec to n a magazynie bralby jako, zwykły robol ponad 5 albo 6000 tak więc nie było by tak źle