5

@Barcelonka070 tego już nie wrzuci. Taki typ

3

@PIWOSZ89 trzeciak fajny piłkarz
Miła super czas w ŁKS z którym zdobym mistrza, noi później grał w Hiszpanii
W reprezentacji swego czasu najlepszy piłkarz

0

Szykuje się wspaniałe meczycho
Mecz będzie na TVP sport
Chętnie obejrzę

4

@Lukikiki baran

0

Z takim przeciwnikiem to ferran dłubiąc w nosie powinien strzelić 2 bramki

0

Zdecydowanie zbyt silny skład jak na mecz z taką drużyną
Dałbym tego młodego brazola za brazola starego

1

Kiwior zrobił to co miał zrobić
Arteta nakazał strzelić samobója gdyby lfc było nieudolne i nie potrafiło strzelić. Oni chcą się skupić na lidze :))

0

@Rust_Cohle potwierdza się stara prawda
Lepiej nie gadać bo się nie sprawdzi :)

1

@FcPortoFan1999 w momencie pisania musieli dołożyć drugą :) zaskoczyli mnie

0

Wielki szlagier (podobno) a tu bez bramek
Dobrze że kiwior :) Polak to potrafi

0

@bartekvisca ma taką walkę czeka się latami

0

Dziś brazylijczyk show!!
Na takiego przeciwnika akurat :)

1

@Rust_Cohle pięknie i bosko,

0

@MarioVeB! Żadna nowość o takim wydarzeniu każdy wie

0

@FCB_dimiC e kija to nie, ale czasem lubię coś głupiego napisać hehe

1

@MarioVeB! Nagrałem to, będę powtarzał cały czas to. Szok i niedowierzanie to mało powiedziane

1

@FCB_dimiC po prostu potrafię przewidzieć kto kim jest

13

@Rust_Cohle czyli zwykły trol
Kibic lfc przychodzi tutaj wkurzać kibiców Barcelony i sprawia mu to radość, a czemu nie dymisz na stronie lfc?
Tak samo kibic Barcy aby się wyżyć idzie na Real stronę i tam wkupia się w łaski aby czasami po wkurzać kibiców w Cwany sposób

0

@Kgorecki2500 skoro jest unia to tak to powinno być
Natomiast w praktyce trzeba patrzeć tylko na siebie i mieć swoje wojsko i wyjść z Unii. Tylko interesy robić z nimi

0

@Rust_Cohle czyli multikulti tam mają :) i fajnie

0

Płonie choinka na Piłsudskiego... Tak się śpiewało

0

@Rust_Cohle czarny zawsze był dyskryminowany, może kiedyś się to zmieni.

0

@Rust_Cohle kupując takich zawodników ma się świadomość tego że nie będzie ich w takim i w takim terminie

0

Stawiam na 5 do zera

3

Wiadomo brazylijczyk zabierze minuty jemu

0

@Criss18Barca serio? a wiadomo co mu się stało?
Pamiętam jakie bum było chwilowe na niego, drugim Malyszem miał zostać

0

@Rastafarnianin no tak bo są równi i równiejsi, skoro zegar tyka to dla każdego :)

0

@FCB_dimiC no ale mają. I gdyby ten gościu też tak pracował to by mógł tyle mieć :)
Więcej czasu w pracy, więc mniej czasu na wydawanie pieniędzy :)

0

@FCB_dimiC tam gdzie pracuje tyle zarabiają, fakt pracują więcej niż 8 godzin do tego niedzielę, nie wszystkie ale prawie
Jako ciekawostka Polakowi w ten sposób jakby chciał nie pozwolą. Oczywiście umowa zlecenie
Mało tego już kilka lat temu tyle mogli zarabiać ale to już inny magazyn, tyle że oczywiście po 12 godzin

0

@Rl9k1nG jakby to był Ukrainiec to n a magazynie bralby jako, zwykły robol ponad 5 albo 6000 tak więc nie było by tak źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?