0

@Sulimo obalmy prezydenta

1

@Sulimo tam były panie w sile wieku, co mówiły ogrzejemy pana hehe serio

0

Co by nie mówić o Kaczyńskim - ma honor i jest to prawdziwy przyjaciel. W taki mróz przyszedł pod bramę

2

@Comentateiro drugi powinien być wladimir

2

@FcPortoFan1999 ja tam się nie bawię w te polityczne wojenki. Bo jedni i drudzy to kolesiostwo i aby tylko dorwać się do koryta, jedynki i drudzy siebie warci

1

Najważniejsze aby nikogo nie sprzedali!! Głowa do góry i będzie dobrze

3

@Janas11224 pisiory to w celi obok peowcow powinni siedzieć

1

@Janas11224 nie jeden prezydent już ulaskawiał przestępców - jest to źle
Więc jeśli tutaj również ułaskawia, również jest zle. Ale no właśnie powinni być ułaskawieni,

0

@Borneo Hołownia jest z peo!! Oczywiście nie jest jest w innej parti która została stworzona na potrzeby peo i świeciła wizerunkiem osoby popularnej która będzie lubiana a do tego miała dobra gadkę człowieka z tv

0

Podobno dwa pisowce mają mieć ścieżkę zdrowia zrobiona

2

Ale szopke rozegrali pisowce z peowcami hehe wszystko pod publiczkę łykającym pelikanom.

0

@Rl9k1nG e tam nie chciała

2

@Arkon to nie Korea to tylko tuskoland albo aż

0

Nieoficjalnie!
Wąsik znaleziony w szafie w pałacu!!

4

@Arkon Duda również to robi, ale reżim na to nie pozwala :)

2

Lech wałęsa, Aleksander Kwaśniewski ułaskawiali nie takich gangsterów

2

@MesQueUnClub96 nie wszyscy, ja nie czekam

0

@FcPortoFan1999 sam Slisz jest chętny na wyjazd, także transfer jest bardzo prawdopodobny, tylko pytanie gdzie i za ile?

2

@HighestInTheRoom takich wojowników tam trzeba!

0

@FcPortoFan1999 dokładnie, pamiętam jak przychodził, jakieś nadzieję były

0

Policja podobno wstydzi się podejść do wąsika i Kamińskiego i zagadać że są aresztowani

0

@FcPortoFan1999 japończyk tak, natomiast był kiedyś chińczyk jak mówiłem już
Dong fanzuo czy jakoś tak. Był i to dosłownie, bo nie grał. Może parę minut, chociaż podobno przed legia był również w szkółce man United

2

@Culer9002 sąsiad mój pracuje w salonie bmw

1

@WiernyKatalonii ja pracuje obok salonu bmw

0

@FcPortoFan1999 żadnego, był chyba chińczyk kiedyś,

0

@FcPortoFan1999 lewaki wszędzie straszą ludzi prawicowcami że oni by chcieli wojny i odzyskiwać ziemię i że najlepiej to trzymają z Putinem. Taka narracja, a po prostu boją się że unia upadnie jak nagle większość panstw by pilnowała i patrzała na siebie

0

Ten wąsik, ach, ten wąsik Ten wzrok, ten lok, ten pląsik...

1

@FcPortoFan1999 oby się sprawdził. Tylko Legia

10

@MarioVeB! Jeśli pracowali 10 lat temu to logiczne że zarabiali wtedy mniej, ale na tamte czasy były to ogromne kwoty

5

@Barcelonka070 tego już nie wrzuci. Taki typ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?