Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo obalmy prezydenta
1
@Sulimo tam były panie w sile wieku, co mówiły ogrzejemy pana hehe serio
0
Co by nie mówić o Kaczyńskim - ma honor i jest to prawdziwy przyjaciel. W taki mróz przyszedł pod bramę
2
@Comentateiro drugi powinien być wladimir
2
@FcPortoFan1999 ja tam się nie bawię w te polityczne wojenki. Bo jedni i drudzy to kolesiostwo i aby tylko dorwać się do koryta, jedynki i drudzy siebie warci
1
Najważniejsze aby nikogo nie sprzedali!! Głowa do góry i będzie dobrze
3
@Janas11224 pisiory to w celi obok peowcow powinni siedzieć
1
@Janas11224 nie jeden prezydent już ulaskawiał przestępców - jest to źle
Więc jeśli tutaj również ułaskawia, również jest zle. Ale no właśnie powinni być ułaskawieni,
0
@Borneo Hołownia jest z peo!! Oczywiście nie jest jest w innej parti która została stworzona na potrzeby peo i świeciła wizerunkiem osoby popularnej która będzie lubiana a do tego miała dobra gadkę człowieka z tv
0
Podobno dwa pisowce mają mieć ścieżkę zdrowia zrobiona
2
Ale szopke rozegrali pisowce z peowcami hehe wszystko pod publiczkę łykającym pelikanom.
0
@Rl9k1nG e tam nie chciała
2
@Arkon to nie Korea to tylko tuskoland albo aż
0
Nieoficjalnie!
Wąsik znaleziony w szafie w pałacu!!
4
@Arkon Duda również to robi, ale reżim na to nie pozwala :)
2
Lech wałęsa, Aleksander Kwaśniewski ułaskawiali nie takich gangsterów
2
@MesQueUnClub96 nie wszyscy, ja nie czekam
0
@FcPortoFan1999 sam Slisz jest chętny na wyjazd, także transfer jest bardzo prawdopodobny, tylko pytanie gdzie i za ile?
2
@HighestInTheRoom takich wojowników tam trzeba!
0
@FcPortoFan1999 dokładnie, pamiętam jak przychodził, jakieś nadzieję były
0
Policja podobno wstydzi się podejść do wąsika i Kamińskiego i zagadać że są aresztowani
0
@FcPortoFan1999 japończyk tak, natomiast był kiedyś chińczyk jak mówiłem już
Dong fanzuo czy jakoś tak. Był i to dosłownie, bo nie grał. Może parę minut, chociaż podobno przed legia był również w szkółce man United
2
@Culer9002 sąsiad mój pracuje w salonie bmw
1
@WiernyKatalonii ja pracuje obok salonu bmw
0
@FcPortoFan1999 żadnego, był chyba chińczyk kiedyś,
0
@FcPortoFan1999 lewaki wszędzie straszą ludzi prawicowcami że oni by chcieli wojny i odzyskiwać ziemię i że najlepiej to trzymają z Putinem. Taka narracja, a po prostu boją się że unia upadnie jak nagle większość panstw by pilnowała i patrzała na siebie
0
Ten wąsik, ach, ten wąsik Ten wzrok, ten lok, ten pląsik...
1
@FcPortoFan1999 oby się sprawdził. Tylko Legia
10
@MarioVeB! Jeśli pracowali 10 lat temu to logiczne że zarabiali wtedy mniej, ale na tamte czasy były to ogromne kwoty
5
@Barcelonka070 tego już nie wrzuci. Taki typ