0

@MesQueUnClub_87 to na Facebook czy gdzieś tam,
Nie udzielam się tam, poza tym ja tam mogę obejrzeć czy to w tvn czy tvnbistvp.niech się inni dochodzą

1

@MesQueUnClub96 gejjj jesteś?

0

@MesQueUnClub_87 a jeśli napisze że ten program jest nic nie warty? Bo tam o programie była mowa, hmm pewnie już by usunęli

2

@MESSIah16 osobiście jako człowiek wierzący wierzę w to że życie jest wieczne

0

@kamyk_23 ok, pisiory przesadzały, nagadywali na tego Tuska jak tylko mogli, ale fakt teraz robią tvn bis, a do tego nie chcą aby to krytykowali, krytykę podepną pod hejt

0

@MesQueUnClub_87 kolega niżej to wyjaśnij. Krytyka może być brana pod hejt :))

2

Na profilu "Pytania na śniadanie" rozpętała się afera. Przy okazji ogłoszenia nowych prowadzących, zapowiedziano, że wszelkie przejawy hejtu i mowy nienawiści będą usuwane. Internauci nie byli zadowoleni.
Czyli co żadna krytyka tylko klaskanie i brawa w tvTusk??

2

@TheNekro94 wałęsa na pewno biegle władał angielskim Kwaśniewski przepijał jak anglik i to nie herbatę, Komorowski szogun haha.
Każdy po tych samych pieniądzach.

1

@MarioVeB! Ja tobą

1

@MarioVeB! Oczywiście ludźmi trzeba sterować inaczej chodzą jak obłąkani

0

@Rust_Cohle wale wodę z mety

0

@Rust_Cohle redsa to ty pijesz w drinku z cola

0

Bawimy bawimy ulalalala karnawał trwa

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Tasde tak, ale najkrótszy dzień w grudniu był i teraz ciut bo ciut ale będzie dłuższy

0

@Tasde tak, ale dzień będzie się zwiększał :)

1

@FcPortoFan1999 dokładnie, nawet miał posadę w Bate, teraz pszyszla kolej na piłkarzy z Białorusi, Ukrainy

0

@TR3YWAY wszystkie na raz

0

Zagłębie Sosnowiec rośnie w siłę!!
Chackiewicz trenerem :))

0

Trzeba iść spać.

0

@AbelKabel jeśli nie ma na to paragrafu to czemu nie miałby ktoś tego mówić? A jeśli jest paragraf to też może mówić ale dostanie karę a na pewno będzie sprawa

0

Najważniejsza jest liga i liga mistrzów!
Xavi prowadź

1

Jeszcze jeden jeszcze jeden!

3

Przez tą kamerę, oczy jeszcze bardziej bolą jak się patrzy jak grają

0

@Mezocyklon87 daj se siana mecz jest

0

W tej rundzie gra się do 3 czy 4 zwycięstw?

0

@norbi77 za namawianie pójdzie siedzieć

0

@Hosh jeśli jest ich coraz więcej to co to znaczy? Dziś milion jutro 2 za 5 lat 5 milionów, taki przykład daje. Do tego coraz więcej praw i przywilejów dostaną itd itp

0

@macio_944 oprócz ukrainizacji Polski to nic, natomiast co do gruzinow.jest to tzw szumowina, bez kija lepiej nie podchodź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?