Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 to na Facebook czy gdzieś tam,
Nie udzielam się tam, poza tym ja tam mogę obejrzeć czy to w tvn czy tvnbistvp.niech się inni dochodzą
1
@MesQueUnClub96 gejjj jesteś?
0
@MesQueUnClub_87 a jeśli napisze że ten program jest nic nie warty? Bo tam o programie była mowa, hmm pewnie już by usunęli
2
@MESSIah16 osobiście jako człowiek wierzący wierzę w to że życie jest wieczne
0
@kamyk_23 ok, pisiory przesadzały, nagadywali na tego Tuska jak tylko mogli, ale fakt teraz robią tvn bis, a do tego nie chcą aby to krytykowali, krytykę podepną pod hejt
0
@MesQueUnClub_87 kolega niżej to wyjaśnij. Krytyka może być brana pod hejt :))
2
Na profilu "Pytania na śniadanie" rozpętała się afera. Przy okazji ogłoszenia nowych prowadzących, zapowiedziano, że wszelkie przejawy hejtu i mowy nienawiści będą usuwane. Internauci nie byli zadowoleni.
Czyli co żadna krytyka tylko klaskanie i brawa w tvTusk??
2
@TheNekro94 wałęsa na pewno biegle władał angielskim Kwaśniewski przepijał jak anglik i to nie herbatę, Komorowski szogun haha.
Każdy po tych samych pieniądzach.
1
@MarioVeB! Ja tobą
1
@MarioVeB! Oczywiście ludźmi trzeba sterować inaczej chodzą jak obłąkani
0
@Rust_Cohle wale wodę z mety
0
@Rust_Cohle redsa to ty pijesz w drinku z cola
0
Bawimy bawimy ulalalala karnawał trwa
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Tasde tak, ale najkrótszy dzień w grudniu był i teraz ciut bo ciut ale będzie dłuższy
0
@Tasde tak, ale dzień będzie się zwiększał :)
1
@FcPortoFan1999 dokładnie, nawet miał posadę w Bate, teraz pszyszla kolej na piłkarzy z Białorusi, Ukrainy
0
@TR3YWAY wszystkie na raz
0
Zagłębie Sosnowiec rośnie w siłę!!
Chackiewicz trenerem :))
0
Trzeba iść spać.
0
@AbelKabel jeśli nie ma na to paragrafu to czemu nie miałby ktoś tego mówić? A jeśli jest paragraf to też może mówić ale dostanie karę a na pewno będzie sprawa
0
Najważniejsza jest liga i liga mistrzów!
Xavi prowadź
1
Jeszcze jeden jeszcze jeden!
3
Przez tą kamerę, oczy jeszcze bardziej bolą jak się patrzy jak grają
0
@Mezocyklon87 daj se siana mecz jest
0
W tej rundzie gra się do 3 czy 4 zwycięstw?
0
@norbi77 za namawianie pójdzie siedzieć
0
@Hosh jeśli jest ich coraz więcej to co to znaczy? Dziś milion jutro 2 za 5 lat 5 milionów, taki przykład daje. Do tego coraz więcej praw i przywilejów dostaną itd itp
0
@macio_944 oprócz ukrainizacji Polski to nic, natomiast co do gruzinow.jest to tzw szumowina, bez kija lepiej nie podchodź