Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 posłuchać można, ale żeby of razu która opinie jest ważniejsza, albo czy w ogóle jest ważna?.
Moja opinia jest ważna, masz swój rozum to zniego korzystaj
1
@tristan87 dobrze, nie mógł bym zasnąć, uspokoiłeś mnie
0
@Compadre każdym innym tvn Polsat republika TVPN
0
Wywiad z dudą w kanale zero ma być serio?
N a innym kanale, tv by nie oglądali ale tam wywieszą jęzory i będą się t podniecali hahah
9
Bruksela płonie!! Rolnicy dają im popalić, szkoda że na tvnach tego nie pokazują.
0
@LM10GOAT to tylko sport, piłkarze się sprzedają, a ja dla zwykłego kibicowania w kapciach miałbym się nie sprzedać? targował bym się tylko :)
1
@MESSIah16 powinniśmy trzymać się recami i nogami uni, i być posłusznymi unijnyni obywatelami
2
@MESSIah16 przeciwnicy politycznie krytykują nie widząc zalet, a koledzy chwalą nie widząc wad
1
@Chaoss przyciągnąć wzrokowo widzów :)
1
@Emhyr w takim rytmie jesteś, że musiałbyś się bardzo postarać aby z niego wypaść :) i tak trzymać,
1
@Emhyr być może, ale jednak jak wstaniesz rano, znowu możesz powiedzieć jutro zacznę
Osoby uzależnione gdy idą na odwyk muszą wiedzieć że nie piją ćpają od dzisiaj nie od jutra, stąd takie moje porównanie aby zaczynać od dzisiaj nie od jutra, bo jak mówię jutro może nie nadejść
1
@MESSIah16 psg, city, Chelsea
0
@Emhyr również nie czekasz na mityczne jutro, tylko robisz to od dzisiaj :))
Bo jutro często zawsze jest jutrem i nigdy nie nadchodzi
1
@kuz tak, po prostu na grila nie wejdzie następnego
3
@LM10GOAT jest czas została na to 2 połowa
7
Oni nie chcą wygrać,
Oni chcą grila, a grill jest po porażkach
0
@Borneo spokojnie pis z peo razem i tak rządzą
5
Xavi jest jak Tusk słaby a stołka nie popuści
0
Po kiełbasie będą mieli siły biegać
0
@Borneo zaraz po tfusku
0
@katalonczyk987 rici Pucia
0
@MESSIah16 mało tego, nauczą dzieci że jak chcą to mogą zmienić płeć :) i oczywiście że chłopak i chłopak to rodzina
1
Igrzyska piękna sprawa... Euro będzie miał jeszcze nie jedno a na igrzyska może już nie jechać
Wałcz i idź na igrzyska!!
1
@MESSIah16 taki film i nie można zobaczyć :(
0
@MESSIah16 ten temat sprowadza się do znowu do ogłupiania ludzi przez internet, za moich czasów w podstawówce czy to gimnazjum bo akurat w tym roczniku weszło, youtub anie było nk się pojawiało tik tok nie było,
Dzieciaki lubiły wf, wiadomo wyjątki nie, ale tak jak z każdym. Całymi dniami grało się w piłkę, na podwórku, nawet ten co słabiej też grali,
A w tych czasach no właśnie głównie wezmą telefony i każdy w telefonie siedzi
0
@MESSIah16 masz tego hopla na temat urodzeń :) ale fajnie fajnie mieć jakąś zajawkę
1
@MichuZ44 mówisz pokaż sutka, to się może umowie z tobą
0
@MichuZ44 którego?
1
@BorzyKrzys chinczycy od dawien dawca sprzedawali w Polsce różny badziew
0
@Reviven nie wiemy również co jeśli na grilu,