O sobie

  • Zainteresowania Tito i Jego droga.
  • Ulubiony zawodnik Messi,Aguero,Ronaldo,Lamela,Hazard,Lahm,Deulofeu
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4149
  • Liczba komentarzy 35322
  • Polecenia 69706

Komentarze

0

@takisobiektos ale to Iran grozi odwetem xd

3

@HighestInTheRoom i myślisz, że mający bomby atomowe Izrael będzie patrzył, jak muzułmanie niszczą im kraj? :)

4

Iran chyba naprawdę chce podzielić los Iraku. Stary Islamski fanatyk religijny gnębiący obywateli nie wie chyba, w co się pcha.


0

Co to znaczy, że podatek wychodzi na 0?

Byłem miesiąc za granicą, wychodzi zwrot podatku (payslip)

5
Bez dopingu byłby zapewne człowiekiem anonimowym, dzięki wspomaganiu przebił się się świadomości wielu ludzi (relacje z bicia rekordu) i zarobił podejrzewam spore pieniążki.

Moralnie dno ale w tych czasach dużo ludzi patrzy na pieniążki. A inni stwierdza, że reszta też bierze, bo kto by to wytrzymał w zawodowym sporcie.

Zobacz wszystkie

168

Obowiązkowe szczepienia na Covid - 19 to skandal.
Niesprawdzona jak widać szczepionka, której nie wiadomo ile dawek trzeba przyjąć, aby być bezpiecznym ma być obowiązkowa? Jeśli ktoś chce, proszę bardzo, niech się szczepi, ale dobrowolność powinna być oczywista i to nie na zasadzie, że szczepić się nie musisz, ale siedzisz w domu. Gadanie o obciążeniu systemu zdrowia przez nieszczepionych? Ok, ale w takim razie nie leczyć na raka palaczy, nie przeszczepiać nerek dla alkoholików, nie ratować piratów drogowych, niech umierają w rowach, wiedzieli co robią :)

Śmieszny świat, niedługo sami będą klaskać z radości, jak rządzący łaskawie pozwolą im wyjść do kina/restauracji. Wolność będzie odbierana stopniowo i już nigdy przywracana w tym samym zakresie. Możecie się śmiać, ale to jest świat z książek Orwella, tyle że nieco innym wydaniu. Wielki brat patrzy i wielki brat dla naszego "dobra'" zostanie z nami na zawsze. Bo wiele rozwiązań nawet jeśli ten cyrk kiedykolwiek się skończy pozostanie.

148

Rafa Nadal o zarobkach pań i panów ;)

"Nawet nie powinniśmy robić takich porównań. Modelki zarabiają więcej niż modele i nikt przeciw temu nie protestuje. Dlaczego? Ponieważ mają większą widownię. Również w tenisie ci, którzy gromadzą większą widownię, powinni zarabiać więcej "

139

Jeśli Bartomeu okłamał Leo, a wszystko na to wskazuje jest po prostu nikim.
Po 20 latach gry, tylu trofeach, bramkach, asystach, wspaniałych momentach zasługiwał na odejście z honorami.

129

Real

126

- Rafael Nadal i jedna z jego najgłośniejszych wypowiedzi dotyczącej płac w zawodowym tenisie.

"Nawet nie powinniśmy robić takich porównań. (dot. równości plac) Modelki zarabiają więcej niż modele i nikt przeciw temu nie protestuje. Dlaczego? Ponieważ mają większą widownię. Również w tenisie ci, którzy gromadzą większą widownię, powinni zarabiać więcej"

Zgodzicie się z Hiszpanem?

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?