0

@MesQueUnClub_87 masz frajera to go duś...
Chciał Cie wycisnąć jak cytrynę, ale się nie dałeś, brawo. Ale aby już go obrażać? Taki jest świat

0

@tomek8756 nie wybieram ludzi do koryta

2

@HighestInTheRoom a to chodzenie na mecze daje prawo do kozaczenie przez internet? Kibic to kibic, klub może zarabiać i ma takim i na takim

0

@VegetaPolska nic się nie daje

0

@Lucerfi nie możesz krzaka posadzić tak samo nie można bimbru pędzić.
Jesli legalizacja to tylko w sklepach jak alkohol

0

@Katalończyk 99 oczywiście kolejka ćpunów już ich widzę

3

@MesQueUnClub96 co za młodzież
Chwali się że może się rozpruć

1

@marcin62 jaka legitnosc zielska? uważasz że każdy pójdzie do sklepu i kupi? Będzie sprzedawane i kyoyeane jak teraz tylko że nic ci nie zrobią jak będziesz miał przy sobie towar.
Oczywiście sklepy również będą i też pewnie ktoś tam będzie kupował

7

Platforma obywatelska wspaniała partia!!
PRIMA APRILIS :))

1

@AxelF to tylko pokazuje jaki iloraz inteligencji tutaj siedzi, skoro uważali że Putin nie wejdzie na Ukrainę. Wszędzie o tym trąbili że tak się stanie. Tylko gimnazjum tutaj nie wierzyła

0

@ArterkHD pierwsze słyszę aby robić po siadów po bierzmowaniu, do tego kopertę dawać. Może czasy się zmieniają

1

@agaFCB nie daj dziecku prezentu na Boże Narodzenie, świat się skończy wtedy dla niego. Post to coś wiecej niż nie zjedzenie plasterka szynki. Chodzi o duchowe przeżywanie tego całego zamieszania, i wyzeczenie się np pokarmu może pomóc aby z pokorą to przeżywać, a poscic można w różny sposób, nie wchodząc np tutaj przez jakis czas np dzisiaj

0

Ziobro na prezydenta!

1

@FCBparasiempre citkomania :)

1

@kaamil1910 w czym dziwne? Ten konkretny ma długie kolejki

5

@SantinoFortelos legitna, ale skoro tanio, to jakość wiadomo jaka, czyli nijaka

0

@Comentateiro ostatnio o tym czytałem, chodzi o jakis lokal co jest zamknięty należy do niego albo jego byłej, i naliczane są opłaty za prąd. Chociaż lokalu nikt nie używa,podobno, i jakieś opłaty są naliczane
Ale czy jeśli zawiesił tam działalność to nie powinien tego zgłosić? Aby usunąć licznik ewentualnie go wyłączyć w odpowiednim urzędzie?

2

@Comentateiro nawet potnie to obywatelstwo nożyczkami, tak zadeklarował

0

@Mixtape dzień wolny od pracy od razu

0

Hołownia wgniata w ziemię

0

@Emhyr żadne naplucie, pewnie miał powiedziane po co przyjechał,
Tak w nagrode za dobrą grę aby zobaczył co i jak, tak na zachętę aby się rozwijał tak dalej :) nie raz byky takie sytuacje. Oraz jak kolega wyżej powiedział, dla podbicia ceny

0

@Safrani zależy od usa, czy dalej chcą kłaść łapę na Ukrainie

1

@TheNekro94 tacy wyborcy to skarb!
Można im na obiecywać a oni i tak pójdą i zagłosują no właśnie jak wyznawcy bez względu na spełnione obietnice

0

@Piotr777 ci z peo teraz również tak uważają

3

@macio_944 podobno tylko on był aktywny, dla tych z niespodzianką

0

@AbelKabel nadajesz sie na marsz równości nic więcej

2

@Bobo25 unia idzie na ustępstwa dlatego że rolnicy robią co robią!
Bardzo mnie to również wkurza ale inaczej się nie da

0

@AbelKabel masz rację, jak to mówią każdy jest kowalem swojego losu, ale no właśnie tutaj chodzi mądralo o np minimalne wynagrodzenie że skoro w Niemczech np jest jakię jest, niech będzie wszędzie take samo. Przeciez unia jest jedna. A takie hasełka to są po to aby ogłupiać takich jak ty

0

@Barcasub dokładnie trzeba poznac cała sytuację i dopiero potem zabrać ukarać. Ale na pewno ukarać bo inaczej się nie da

0

@draxidox jak ktoś głupi niech jeździ te 300, przepisy nic nie zmienią, bo kto będzie mógł i chciał to tak pojedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?