Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 masz frajera to go duś...
Chciał Cie wycisnąć jak cytrynę, ale się nie dałeś, brawo. Ale aby już go obrażać? Taki jest świat
0
@tomek8756 nie wybieram ludzi do koryta
2
@HighestInTheRoom a to chodzenie na mecze daje prawo do kozaczenie przez internet? Kibic to kibic, klub może zarabiać i ma takim i na takim
0
@VegetaPolska nic się nie daje
0
@Lucerfi nie możesz krzaka posadzić tak samo nie można bimbru pędzić.
Jesli legalizacja to tylko w sklepach jak alkohol
0
@Katalończyk 99 oczywiście kolejka ćpunów już ich widzę
3
@MesQueUnClub96 co za młodzież
Chwali się że może się rozpruć
1
@marcin62 jaka legitnosc zielska? uważasz że każdy pójdzie do sklepu i kupi? Będzie sprzedawane i kyoyeane jak teraz tylko że nic ci nie zrobią jak będziesz miał przy sobie towar.
Oczywiście sklepy również będą i też pewnie ktoś tam będzie kupował
7
Platforma obywatelska wspaniała partia!!
PRIMA APRILIS :))
1
@AxelF to tylko pokazuje jaki iloraz inteligencji tutaj siedzi, skoro uważali że Putin nie wejdzie na Ukrainę. Wszędzie o tym trąbili że tak się stanie. Tylko gimnazjum tutaj nie wierzyła
0
@ArterkHD pierwsze słyszę aby robić po siadów po bierzmowaniu, do tego kopertę dawać. Może czasy się zmieniają
1
@agaFCB nie daj dziecku prezentu na Boże Narodzenie, świat się skończy wtedy dla niego. Post to coś wiecej niż nie zjedzenie plasterka szynki. Chodzi o duchowe przeżywanie tego całego zamieszania, i wyzeczenie się np pokarmu może pomóc aby z pokorą to przeżywać, a poscic można w różny sposób, nie wchodząc np tutaj przez jakis czas np dzisiaj
0
Ziobro na prezydenta!
1
@FCBparasiempre citkomania :)
1
@kaamil1910 w czym dziwne? Ten konkretny ma długie kolejki
5
@SantinoFortelos legitna, ale skoro tanio, to jakość wiadomo jaka, czyli nijaka
0
@Comentateiro ostatnio o tym czytałem, chodzi o jakis lokal co jest zamknięty należy do niego albo jego byłej, i naliczane są opłaty za prąd. Chociaż lokalu nikt nie używa,podobno, i jakieś opłaty są naliczane
Ale czy jeśli zawiesił tam działalność to nie powinien tego zgłosić? Aby usunąć licznik ewentualnie go wyłączyć w odpowiednim urzędzie?
2
@Comentateiro nawet potnie to obywatelstwo nożyczkami, tak zadeklarował
0
@Mixtape dzień wolny od pracy od razu
0
Hołownia wgniata w ziemię
0
@Emhyr żadne naplucie, pewnie miał powiedziane po co przyjechał,
Tak w nagrode za dobrą grę aby zobaczył co i jak, tak na zachętę aby się rozwijał tak dalej :) nie raz byky takie sytuacje. Oraz jak kolega wyżej powiedział, dla podbicia ceny
0
@Safrani zależy od usa, czy dalej chcą kłaść łapę na Ukrainie
1
@TheNekro94 tacy wyborcy to skarb!
Można im na obiecywać a oni i tak pójdą i zagłosują no właśnie jak wyznawcy bez względu na spełnione obietnice
0
@Piotr777 ci z peo teraz również tak uważają
3
@macio_944 podobno tylko on był aktywny, dla tych z niespodzianką
0
@AbelKabel nadajesz sie na marsz równości nic więcej
2
@Bobo25 unia idzie na ustępstwa dlatego że rolnicy robią co robią!
Bardzo mnie to również wkurza ale inaczej się nie da
0
@AbelKabel masz rację, jak to mówią każdy jest kowalem swojego losu, ale no właśnie tutaj chodzi mądralo o np minimalne wynagrodzenie że skoro w Niemczech np jest jakię jest, niech będzie wszędzie take samo. Przeciez unia jest jedna. A takie hasełka to są po to aby ogłupiać takich jak ty
0
@Barcasub dokładnie trzeba poznac cała sytuację i dopiero potem zabrać ukarać. Ale na pewno ukarać bo inaczej się nie da
0
@draxidox jak ktoś głupi niech jeździ te 300, przepisy nic nie zmienią, bo kto będzie mógł i chciał to tak pojedzie