O sobie

  • Zainteresowania Sport, Barcelona
  • Ulubiony zawodnik RonaldoR9, Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 2015
  • Polecenia 2990

Komentarze

2

Rakitić od 2 lat prezentuje taką formę, że nawet jakbyśmy go oddali za darmo to wyjdzie to klubowi tylko na lepsze. Nie dość, że za "granie piachu" zgarnia prawie 8 mln netto za sezon to jeszcze blokuje miejsce młodszym. Trzeba się go pozbyć za wszelką cenę.

3

Reszta piłkarzy Barcy pokazuje pełen "profesjonalim", nie ćwiczą, żeby nie złapać kontuzji. Nie ma się co dziwić, że potem taki Rakitić nie nadąża za żadnym zawodnikiem, a wręcz potyka się na piłce, która mu zawadza w powolnym truchtaniu podczas meczu. Odnośnie Umtitiego to on też od 3 lat poza liczeniem kasy na koncie niewiele sobą na boisku repreentuje. Gra jak cała reszta.

0

@BarcaInfo On jest tak słaby, że mało prawdopodobne aby go kupił klub z topu. Zapewne wyląduje w Milanie.

3

"Inter, Chelsea i Atlético interesują się Ivanem Rakiticiem. [Mundo Deportivo]"
Zabawne... wszyscy się nim interesują ale nikt go od 2 lat nie chce kupić. Mógłby iść do Atletico, z takim zawodnikiem u nich w pomocy było by nam łatwiej graż niż z Saulem czy Koke "gryzącym trawę" praktycznie w każdym meczu.

5

No to mamy jak na dłoni przedstawione jak super specjalista trereno-wuefista przygotowywał zawodników do sezonu. Nie ma się co czarować, ten pseudo trener przez 2,5 roku tak zniszczył niektórych zawodników, że Setien może po okresie przygotowawczym coś zmieni bo w trakcie sezonu nie ma co liczyć na super poprawę. A z Dembele od dawna kilku tutaj pisało, że musi być drugie dno tej całej sytuacji a nie tylko wina Dembele. Nasi grają taką padakę od 2 lat, że aż oczy bolą jak się ich widzi człapiących po boisku. W Anglii mieli by problem dotrwać do końca meczu przy ich intensywności grania.

Zobacz wszystkie

64

Nawet jeśli miałby to być Garcia Pimienta to ważne, że nie będzie to bezbarwny Vaverde. Facet swoją "charyzmą" odpycha każdego, nawet zawodnikom się odechciewa grać.

51

To w części kolejnej niech lepiej wytłumaczą powody jego kupna bo jak na razie 99 % kibiców nie rozumie tego transferu ! Najlepsze jest to, że nawet sam Paulinho nie wie czemu go kupują :)

46

Skoro nie ma podstaw aby go zawiesić to jakim cudem wykluczyli go z meczu z Boliwią?! Na dodatek wykluczenie Leo z gry mogło poskutkować podłamaniem drużyny i przez to też mogli przegrać.
Z drugiej strony mieli tak kiepskiego trenera, że ta porażka jeszcze im wyjdzie na dobre... przynajmniej przyjdzie inny trener.

45

Taaa... ale jak Barca pomagała młodym chłopakom i ich rodzinom to już było przestępstwo i trzeba było zniszczyć tym niewinnym ludziom życia i kariery !!...

44

Ja tam bym odstawił do rezerw Ansu Fatiego i tam niech chłopak sobie bez presji gra i się rozwija, bo na pierwszą drużynę jest chwilowo za słaby. On ma dopiero 17 lat. Nie wnosi obecnie wiele do gry, jak tylko dostaje piłkę to zaraz ją traci.