O sobie

  • Zainteresowania Sport, Barcelona
  • Ulubiony zawodnik RonaldoR9, Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 2284
  • Polecenia 3797

Komentarze

3

@arkasath Aktualnie żadna partia nie zasługuje na jej bycie w sejmie ale jeśli już mam i muszę głosować to wolę zagłosować na Konfederację niż PO/PIS. Część ludzi głosuje też za lewackimi Razem itp. To już jest dopiero dno.

2

@TheNekro94 Większość moich koleżanek, które wynajmują mieszkania na studiach mają większe przebiegi niż niejedna panna z "night clubów". Ale żeby się przyznały to nie ma szans. Cnotki jakich mało. A potem po ślubie jak to wychodzi to nie jest ciekawie. Kilku kumpli już się rozwiodło jak powychodziły na wierzch wcześniejsze zabawy ich żon. Ten dzisiejszy świat jest tak zepsuty, że szkoda nawet się hajtać. Szkoda nerwów na późniejsze rozwody itp

0

Aguero bym wzmocnieniem nie nazwał... chyba, że ławki rezerwowej. Nawet taki przeciętny Luke jest w lepszej formie niż nic nie grający od roku czasu Aguero

2

Idąc logiką Bartomeu to przed pandemią było wszystko świetnie, żadnego długu aż tu nagle bach ! Pandemia i przez nią dług prawie 1.4 mld. A absurdalne transfery i kosmiczne kontrakty dla Leo, Griezza, Umtitiego i reszty bandy to już "samo się zrobiło". Ten facet jest tak głupi, że to jest jakiś szok. Bartomeu będzie teraz stawiany za wzór dla przyszłych menadżerów i kierowników... ale w negatywnym znaczeniu, jak rządzić aby nie zajechać firmy.

5

Zobacz wszystkie

64

Nawet jeśli miałby to być Garcia Pimienta to ważne, że nie będzie to bezbarwny Vaverde. Facet swoją "charyzmą" odpycha każdego, nawet zawodnikom się odechciewa grać.

52

Nie ogarniam jak można oddać głos na Trzaskowskiego... nigdy nie zrozumie tych ludzi

51

To w części kolejnej niech lepiej wytłumaczą powody jego kupna bo jak na razie 99 % kibiców nie rozumie tego transferu ! Najlepsze jest to, że nawet sam Paulinho nie wie czemu go kupują :)

46

Skoro nie ma podstaw aby go zawiesić to jakim cudem wykluczyli go z meczu z Boliwią?! Na dodatek wykluczenie Leo z gry mogło poskutkować podłamaniem drużyny i przez to też mogli przegrać.
Z drugiej strony mieli tak kiepskiego trenera, że ta porażka jeszcze im wyjdzie na dobre... przynajmniej przyjdzie inny trener.

45

Taaa... ale jak Barca pomagała młodym chłopakom i ich rodzinom to już było przestępstwo i trzeba było zniszczyć tym niewinnym ludziom życia i kariery !!...