O sobie

  • Zainteresowania Sport, Barcelona
  • Ulubiony zawodnik RonaldoR9, Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 2327
  • Polecenia 3955

Komentarze

1

Rosja zasługuje tylko na jedno... całkowite unicestwienie. Świat musi zrobić wszystko co się da aby ten kraj i ludzi - morderców zlikwidować. Zabijają Ukraińców jakby to byli zwykłe robaki a nie ludzie. Zero jakiejkolwiek moralności. Odkąd pamiętam gardzą wszystkimi ludźmi w około. Dla mnie ten kraj to zwykłe szambo.

4

@Survier Może i armia nie ma wielkich zasobów ale firmy zbrojeniowe mają takie możliwości, tylko ktoś musi im za to zapłacić... A Niemcy się do tego nie kwapią. Ot zawsze ich interes na pierwszym miejscu, 100 lat temu, 80 lat temu i nawet dzisiaj. Jakby się naprawdę poczuwali do odpowiedzialności za to co nazistowskie Niemcy zrobiły z Europą w I i II wojnie światowej to pierwsi by walczyli o Ukrainę, sankcje i jej dozbrajanie.

0

@maniak33333 Opony powinno się im ciąć od początku wojny.

2

Wszyscy pomagają Ukrainie a Niemcy jak zwykle... Jak się słyszy co ruski robią to aż się chce im wszystko wysłać, żeby tych gnojów putina wykosili do zera.

5

Nie stać mnie, nie biorę kredytu. Nie chce mi się robić, nie biorę kredytu. A jak biorę to spłacam i w razie potrzeby więcej pracuje. Nie ma co dopłacać leniom! Niech się biorą do roboty.

Zobacz wszystkie

64

Nawet jeśli miałby to być Garcia Pimienta to ważne, że nie będzie to bezbarwny Vaverde. Facet swoją "charyzmą" odpycha każdego, nawet zawodnikom się odechciewa grać.

52

Nie ogarniam jak można oddać głos na Trzaskowskiego... nigdy nie zrozumie tych ludzi

51

To w części kolejnej niech lepiej wytłumaczą powody jego kupna bo jak na razie 99 % kibiców nie rozumie tego transferu ! Najlepsze jest to, że nawet sam Paulinho nie wie czemu go kupują :)

46

Skoro nie ma podstaw aby go zawiesić to jakim cudem wykluczyli go z meczu z Boliwią?! Na dodatek wykluczenie Leo z gry mogło poskutkować podłamaniem drużyny i przez to też mogli przegrać.
Z drugiej strony mieli tak kiepskiego trenera, że ta porażka jeszcze im wyjdzie na dobre... przynajmniej przyjdzie inny trener.

45

Taaa... ale jak Barca pomagała młodym chłopakom i ich rodzinom to już było przestępstwo i trzeba było zniszczyć tym niewinnym ludziom życia i kariery !!...