O sobie

  • Zainteresowania Sport, Barcelona
  • Ulubiony zawodnik RonaldoR9, Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 2121
  • Polecenia 3357

Komentarze

6

Suarez bez formy jest lepszy niż Lautaro. Jeszcze oddać go za darmo, to już największa głupota. Tak przyoszczędzą na jego pensji, że zapłacą 5 razy tyle albo i więcej żeby sprowadzić średniaka Lautaro.

1

@BarcaInfo Może to taki sam typ jak Xavi czy Iniesta, też mogli odejść za młodu a nie odeszli.

0

O tak... ofensywnych środkowych pomocników to my mamy w nadmiarze.

1

Myślałem, że nic mnie już nie zdziwi w Barcelonie... a jednak. Mam nadzieję, że to tylko wyssane z palca plotki odnośnie Puiga, bo dawno nie mieliśmy w pomocy zawodnika z takim potencjałem

4

Jak widać nie tylko tam ludzie mają pod górkę... u nas praktycznie każdy polityk ma taki problem ;)

Zobacz wszystkie

64

Nawet jeśli miałby to być Garcia Pimienta to ważne, że nie będzie to bezbarwny Vaverde. Facet swoją "charyzmą" odpycha każdego, nawet zawodnikom się odechciewa grać.

52

Nie ogarniam jak można oddać głos na Trzaskowskiego... nigdy nie zrozumie tych ludzi

51

To w części kolejnej niech lepiej wytłumaczą powody jego kupna bo jak na razie 99 % kibiców nie rozumie tego transferu ! Najlepsze jest to, że nawet sam Paulinho nie wie czemu go kupują :)

46

Skoro nie ma podstaw aby go zawiesić to jakim cudem wykluczyli go z meczu z Boliwią?! Na dodatek wykluczenie Leo z gry mogło poskutkować podłamaniem drużyny i przez to też mogli przegrać.
Z drugiej strony mieli tak kiepskiego trenera, że ta porażka jeszcze im wyjdzie na dobre... przynajmniej przyjdzie inny trener.

45

Taaa... ale jak Barca pomagała młodym chłopakom i ich rodzinom to już było przestępstwo i trzeba było zniszczyć tym niewinnym ludziom życia i kariery !!...