O sobie

  • Zainteresowania Sport, Barcelona
  • Ulubiony zawodnik RonaldoR9, Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2079
  • Polecenia 3291

Komentarze

4

W Hiszpanii wszystko po staremu. Każdy myślał, że jak będzie Var to się skończy pomoc od arbitrów. A tu kręcą wałki na całego. 1/10 bramek Realu w ostatnich 10 latach to jest jeden wielki przekręt. Dzięki temu CR nastukał tyle goli... nie umniejszając mu w niczym.

1

Człowiek wchodzi na La Ramblę poczytać o Barcelonie i ciekawostkach ze świata piłki a wszędzie kłótnie i przegadywanki na temat polityki, jakby ludzie myśleli, że nakłonią siebie nawzajem do zmiany głosów. Człowiek omija szerokim łukiem tv bo tam to jedni na drugich naskakują a tutaj to samo.

0

@escarabajo Z całysz szacenkiem kolego ale to nie ja pisałem, że jeżdżę po kontynentach jakby to miało jakieś znaczenie w tej całej dyskusji. Druga sprawa to gdzie Ty masz tam wycieczki rodzinne w Twoją stronę. Napisałem Ci tylko, że nie każdy kto nie głosuje na PO jest idiotą w waszym przekonaniu. Próbujesz wypowiedzieć się merytorycznie a cytujesz klasyki, czyli "burak z pisu na pewno jedzie do Mielna i Kazimierza". Typowe... Odpisałem Ci może prostacko ale to jest typowy poziom dyskusji z ludźmi zapatrzonymi w polityków pokroju Tuska, Schetynę, Nowacką i im podobnych. Już nawet nie wspomnę, że znam osobiście Schetynę i Budkę. Trochę się od tych 2 ludzi nasłuchałem i powiem Ci jedno, dobro kraju dla tych ludzi to jest sprawa najmniej ważna. A liczy się tylko nabijanie swoich sakiewek, Zresztą podobnie jak teraz czynią to politycy pisu. I nie ma się co dziwić ludziom, że szukają alternatywy w postaci Bosaka czy jemu podobnych.

0

@escarabajo No popatrz, uwielbiam to Wasze przypisywanie ludziom o innych poglądach pewnych stereotypów. Masz rację, niestety nie zwiedziłem kilku kontynentów za hajs rodziców. Mam małą firmę, na którą parcuję sam od kilku lat. Zatrudniam tylko 20 ludzi. Według urzędników państwowych jestem człowiekiem nieuczciwym bo na pewno coś ukrywam, a jak słyszą, że ktoś pracuje więcej niż 8 godzinn 5 dni w tygodniu to są w szoku. Na studia też zapracowałem sam, nie dali mi rodzice chociaż ciężko pracowali na to całe zycie i mieli, żeby mi opłacić szkołę. Rodzice nie kupili mi mieszkania na kredyt, który później spłacają. NIe jestem takim egoistą aby ich tak obciążać. Wybudowałem sobie dom za ciężko zarobione pieniądze. Pracowałem za granicą w kilku krajach, mówię w 3 językach. Towar, który produkuje wysyłamy do kilku krajów w Europie i do USA. Kto by pomyśłał, że tacy ludzie nie głosują na PO, nie?
A i powiem Ci, że jak myślisz, że Trzaskowski mówi dobrze po angielsku to niezły kit ostatnio ludziom wciskają media. Ale to już inna bajka. Uciekam bo mam wyjazd do W-wy na spotkanie z klientem, tez wyborca PO ale mega kumaty gość. I głosował na Bosaka, więc jednak są ludzie, którzy widzą że coś w tej partii nie gra.

0

Zobacz wszystkie

64

Nawet jeśli miałby to być Garcia Pimienta to ważne, że nie będzie to bezbarwny Vaverde. Facet swoją "charyzmą" odpycha każdego, nawet zawodnikom się odechciewa grać.

52

Nie ogarniam jak można oddać głos na Trzaskowskiego... nigdy nie zrozumie tych ludzi

51

To w części kolejnej niech lepiej wytłumaczą powody jego kupna bo jak na razie 99 % kibiców nie rozumie tego transferu ! Najlepsze jest to, że nawet sam Paulinho nie wie czemu go kupują :)

46

Skoro nie ma podstaw aby go zawiesić to jakim cudem wykluczyli go z meczu z Boliwią?! Na dodatek wykluczenie Leo z gry mogło poskutkować podłamaniem drużyny i przez to też mogli przegrać.
Z drugiej strony mieli tak kiepskiego trenera, że ta porażka jeszcze im wyjdzie na dobre... przynajmniej przyjdzie inny trener.

45

Taaa... ale jak Barca pomagała młodym chłopakom i ich rodzinom to już było przestępstwo i trzeba było zniszczyć tym niewinnym ludziom życia i kariery !!...