O sobie

  • Zainteresowania Sport, Barcelona
  • Ulubiony zawodnik RonaldoR9, Xavi, Puyol, Iniesta, Messi, Zidane
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3900
  • Liczba komentarzy 2168
  • Polecenia 3484

Komentarze

0

To jak wraca do gry to zapewne jest już po urodzinach siostry ;) Dobre i to, że w pierwszym meczu go nie było, siostra jak zwykle... niezawodna :)

4

Facet ma rację, ta drużyna bez Leo to zbieranina przeciętnie grających piłkarzy.

2

Oczywiście, że to nie jest jego wina, że nie jest klasowym obrońcą. Nigdy nim nie był, pismaki zrobili z niego wybitnego stopera a zawsze gra podobnie, raz więcej baboli, raz mniej.

18

Myślę, że bardziej chcieli pocisnąć PSG niż nam.

0

@Magicc89PL Wiesz, można być kibicem drużyny i nie koniecznie oglądać "chłam". Ja Barcelonie kibicuje od grubo ponad 20 lat i strasznie przeżywam ich porażki... dlatego zluzowałem oglądanie meczów. Nie obrażam się, po prostu odpisałem na nic nie znaczący i nic nie wnoszący tekst jakiegoś dzieciaka

Zobacz wszystkie

64

Nawet jeśli miałby to być Garcia Pimienta to ważne, że nie będzie to bezbarwny Vaverde. Facet swoją "charyzmą" odpycha każdego, nawet zawodnikom się odechciewa grać.

52

Nie ogarniam jak można oddać głos na Trzaskowskiego... nigdy nie zrozumie tych ludzi

51

To w części kolejnej niech lepiej wytłumaczą powody jego kupna bo jak na razie 99 % kibiców nie rozumie tego transferu ! Najlepsze jest to, że nawet sam Paulinho nie wie czemu go kupują :)

46

Skoro nie ma podstaw aby go zawiesić to jakim cudem wykluczyli go z meczu z Boliwią?! Na dodatek wykluczenie Leo z gry mogło poskutkować podłamaniem drużyny i przez to też mogli przegrać.
Z drugiej strony mieli tak kiepskiego trenera, że ta porażka jeszcze im wyjdzie na dobre... przynajmniej przyjdzie inny trener.

45

Taaa... ale jak Barca pomagała młodym chłopakom i ich rodzinom to już było przestępstwo i trzeba było zniszczyć tym niewinnym ludziom życia i kariery !!...

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?