0

@Rl9k1nG Bo ludzie są teraz wygodni...PIS nic nie zrobi z lewą mentalnością PO. Wszyscy moi znajomi, którzy głosują za Tuskiem i jego spółką mają jedno dziecko albo wcale. I nie kryją się z tym, że wolą się bawić i wygodnie żyć niż mieć dużą rodzinę. Aż scyzoryk się w kieszeni otwiera jak człowiek myśli, że będzie musiał robić na utrzymanie i emeryturki takich egoistów i leni.

1

Rosja zasługuje tylko na jedno... całkowite unicestwienie. Świat musi zrobić wszystko co się da aby ten kraj i ludzi - morderców zlikwidować. Zabijają Ukraińców jakby to byli zwykłe robaki a nie ludzie. Zero jakiejkolwiek moralności. Odkąd pamiętam gardzą wszystkimi ludźmi w około. Dla mnie ten kraj to zwykłe szambo.

4

@Survier Może i armia nie ma wielkich zasobów ale firmy zbrojeniowe mają takie możliwości, tylko ktoś musi im za to zapłacić... A Niemcy się do tego nie kwapią. Ot zawsze ich interes na pierwszym miejscu, 100 lat temu, 80 lat temu i nawet dzisiaj. Jakby się naprawdę poczuwali do odpowiedzialności za to co nazistowskie Niemcy zrobiły z Europą w I i II wojnie światowej to pierwsi by walczyli o Ukrainę, sankcje i jej dozbrajanie.

0

@maniak33333 Opony powinno się im ciąć od początku wojny.

2

Wszyscy pomagają Ukrainie a Niemcy jak zwykle... Jak się słyszy co ruski robią to aż się chce im wszystko wysłać, żeby tych gnojów putina wykosili do zera.

5

Nie stać mnie, nie biorę kredytu. Nie chce mi się robić, nie biorę kredytu. A jak biorę to spłacam i w razie potrzeby więcej pracuje. Nie ma co dopłacać leniom! Niech się biorą do roboty.

0

@Kgorecki2500 Oni nie mają żadnych wyrzutów sumienia a interesy. Każdy na widok cierpienia ludzi i dzieci w Ukrainie wysłałby co się da aby ich bronić. Tylko nie niemcy I do tego zasłaniają się takimi stwierdzeniami. To po co produkują tyle broni ?!!

0

@Kgorecki2500 No i dobrze. Niemcy kombinują a inni działają.

3

@endriuuu2 Jak kolega Tusk i PO dojdzie do władzy to wróci do swojego poziomu życia ;)

3

@Kgorecki2500 Ooooo żesz...ale się dzieje !! Pewnie zagroził mu, że jak nie przestanie to na tt i reszcie socialmedia będzie dodatkowo wystawiał ikonki wkurzonej buźki.

0

@maroon Dlatego napisałem, że robili to już wcześniej. Każda wojna wygląda tak samo. Jestem za tym, żeby zrównać każdy pomnik armii czerwonej z ziemią w naszym czy innym kraju i wyrzucić ich z każdej dziedziny współpracy. Niech sobie gniją tam. Jak zostaną sami z gównem za walutę to wcześniej czy później ludzie zbuntują się na taką skalę, że sami ich "pozamiatają". Najgorsze jest to, że zepsuty zachód próbuje jak się tylko da uciekać od większych sankcji. Gospodarka gospodarką ale to co się tam dzieje może za niedługo wydarzyć się w innym kraju w Europie. Jak ktoś myśli, że putin i ruski się zmienią to jest poi prostu głupi.

27

Jak się tak ogląda te zdjęcia z Buczy i słyszy o bezkarnym bestialstwie rosji, to przestaje się wierzyć w jakąkolwiek moralność i praworządność tego świata. Robią co chcą, zabijają ludzi i śmieją się całemu światu w twarz. A reszta świata się martwi paliwem za 8 zł czy wyższym rachunkiem za gaz. To samo robili w Gruzji, Czeczenii, Syrii i będą dalej robić. Ten kraj nie zasługuje na to, żeby istnieć.

3

Oglądam firmy z Buczy... brak słów aby to opisać. Putin i cała ruska banda nie ma prawa do istnienia po czymś takim. Trzeba się zbroić, zbroić i zbroić a rosję niszczyć w każdy możliwy sposób.

0

@Lionel_Messi10 ciekaw w takim razie czy będzie syn czy córka...

0

@Zoker A Smith jest jego menadżerem... nie zdziwiłbym się jakby to była ustawka.

0

@FC1899Barca Czemu tak mało?!! Za to co Ci bandyci zrobili Ukrainie i jej ludziom każdy z tych ruskich podludzi zasługuje aby dostać cały magazynek i więcej!!

3

@Peszko07 UE kombinuje jakby tu zamknąć import gazu z rosji a tu może sami Europę wyręczą. Takimi szantażami pokazują tylko jak się im pod tyłkiem pali i jakim są "niestabilnym emocjonalnie" partnerem

0

@MarioVeB! Zgadzam się. Ale nie da się ukryć, że sezon w wykonaniu naszych był nie najlepszy. A młodsi już nie będą.

2

@Cule1234 Aż taki dobry to on nie jest. Sezon w wykonaniu naszych powiedziałbym bardzo przeciętny. Tylko ten przypadkowy medal im się udał a reszta cóż... Lepiej jakby zamiast trwonić pieniądze podatników na wycieczki wzięli się do roboty. Coś by było z tego pożytecznego.

10

@Tomek54321 Stare dobre powiedzenie mówi: małpa nie puści się jednej gałęzi dopóki nie złapie się drugiej.

0

@Kondziubarca Nasi im powinni grzecznie i kulturalnie odpisać: "Nie strasz bo się ze*rasz". Byłaby to odpowiedź adekwatna do ich poziomu

3

Za to jak razem z ojczulkiem wydrenowali z pieniędzy nasz klub uważam, że drzwi są zamknięte. Jak to była ta jego prawdziwa miłość do klubu to szkoda słów

0

@Kondziubarca Odwaliło mu od kasy i całej reszty. On już nie ma motywacji do czegokolwiek, bo ma tyle kasy że trudno sobie wyobrazić.

5

@Azacca No tak... przecież wojna w Ukrainie to też wina Kaczyńskiego. Prawda jest taka, że z ruskimi nie ma się co cackać. POklepywanie ich po pleckach przez ostatnie kilkanaście lat skończyło się wojną. Trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby się nie domyśleć, że jeśli inne kraje mocno nie zareagują to rosja pójdzie dalej. Mają stworzony taki system propagandy, że na okragło w mediach mówią o konieczności ataku na kraje bałtyckie i zachód. I takim gó*em karmią swoje społeczeństwo. Ale robią to właśnie w tym celu. Aby byli przygotowani na to. Wojna w Ukrainie dobitnie pokazała, że nie ma co im ufać a trzeba być czujnym i się ciągle zbroić, unowocześniać armię nawet kosztem wyższych podatków bo bezpieczeństwo jak widać kosztuje. Oni nie liczą się z żadnym życiem dlatego inne kraje też nie mają się co z nimi liczyć. Trzeba odciąć ich od wszystkiego i doprowadzić do upadku, bo im więcej mają tym są groźniejsi.

0

Powinni wywalić z całej UE wszystkich rusków do swojej ojczyzny i niech tam sobie siedzą i pracują. Oni są tak przesiąknięci sowiecką mentalnością, że nawet Ci co w innych krajach pracują uważają, że putin ma rację i popierają napaść ruskich. Pomimo dostępu do wszelakich mediów!

23

Ruskich trzeba wykończyć w każdym możliwym aspekcie i jednocześnie odizolować całkowicie. Takiego bestialskiego mordowania ludzi nie było chyba od 2 wojny światowej. I cały świat na to patrzy. Oni czują się bezkarni. Nie da się słuchać ich durnego tłumaczenia. Ludzie tam są tak ogłupiali, że tu nie ma co tłumaczyć. I jednocześnie mocno zbroić bo oni jak widać są nieobliczalni. Jeśli mówią, że nie zamierzają napadać na sąsiadów tzn, że ZAMIERZAJĄ.

0

@ef Paliwo drogie a na Zakopane sznur samochodów w każdy weekend i kolejki na Maca takie, że 1-2 godziny czekania. Ludzie za śmieszne posiłki płacą po 100-200 zł i więcej.

0

@Janiama A UE płaci dziennie 3,5 mld zł Rosji za gaz i ropę

0

Jak bym to zrobił tak. Wymieniamy się samolotami z USA i oni dostarczają migi Ukrainie

6

@FC1899Barca Coś niesamowitego... pamiętam jakby to było wczoraj. Pracowałem w Irlandii w tym czasie co dostaliśmy organizację Euro i pomyślałem sobie wtedy, ze gdzie tam do Euro. Przecież to będzie za kilka lat... aż mi się łezka w oku zakręciła. Już jest 10 lat po tym Euro. Ale ten czas leci!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?