O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2004/2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2867
  • Liczba komentarzy 5949
  • Polecenia 12150

Komentarze

0

@ef to jeden z wielu czynników i ma ogromny wpływ na to co się dzieje, wpływa na całokształt. Trzeba być głupcem lub totalnym ignorantem żeby bagatelizować to :) zbierając wszystko do kupy to hmm tak podałem powody dla których na ten moment odłożyłem na nieokreślony termin posiadanie własnego dziecka ;) dziwne, że akurat moja decyzja pokrywa się z decyzją większości społeczeństwa prawda? Pewnie zbieg okoliczności czysty przypadek że setki tysięcy jak nie miliony nie chcą akurat teraz pakować się w dziecko. Ciekawe dlaczego, skoro jak to mówią w tvp jesteśmy krajem mlekiem i miodem płynącym nic tylko rodziny zakładać :) aa najlepiej w domu dzielonym na 4 rodziny, bo mało kogo stać na zakup własnego mieszkania czy domu obecnie :D

1

@MesQueUnClub22 to nie wiem nie zgodzę się, bo uważam że wchodzi w drybling stosunkowo często. W Leeds częściej tego nie robił. Zupełnie inne granie tam było.

6

@Gaz to już nie skrzydłowy. Gra jako 10tka. Jak większość z ubiegiem lat zatracił szybkość. Chociaż u nas i tak nie miałby problemu z gra mając za konkurencję Ferrana czy Ansu, a my i tak klepiemy kombinacyjnie. Nadałby się :)

0

@Lisek Raz, że Raphinha to ta sama pozycja co Dembele, a nam potrzebny jest lewy skrzydłowy. A dwa łatwo mówić żeby Raphinha sobie przypomniał jak grał w Leeds jak to nie Leeds, a Barcelona. To nie FIFA, a mam wrażenie że sporo osób tak myśli. W Leeds Brazylijczyk grał większość czasu bez piłki i miał przed sobą mnóstwo przestrzeni. W tym aspekcie jest dobry. Pociągnąć szybko atak do przodu mieć możliwość dryblingu lub zejścia na uderzenie. Nie atak pozycyjny i kombinacyjna gra na małej przestrzeni jak u nas.

1

@Elprofesorxx FC Andora lub nie wiem czy nie lepiej nawet Portsmouth z 2 ligi angielskiej, a wysoki budżet i prawdziwy stadion. Da się fajnie pójść do góry :)

Zobacz wszystkie

149

Na boisku mozna kopac rywali, pluc po nich i obrazac, tego sedzia nie odnotuje, bo rzekomo nie widzi, ale to co dzieje sie z dala od niego, ze zawodnik nie zszedl do szatni tylko zerka na mecz z tunelu (doslownie ostatnie kilka minut meczu) to dostrzega juz doskonale i uwaza ze warte jest odnotowania w protokole haha szczyt bezczelnosci tego sedziowskiego szajba.

131

Komentarz ze strony bialych wg mnie trafia w sedno:

'' chcac nie chcac najlepszy gra w Barcelonie. My chcielismy wylaczyc Messiego, oni CR nie chcieli ot taka roznica.''

Trafna uwaga trafiajaca do widzow z calego swiata, a ZP i tak dla Ronaldo, ktory ma problem w ogole trafic w pilke.

104

Bartomeu zdobywa moje serce! Mes que un club!

85

W ostatniej chwili. Beskikstas opłaca część jego pensji. Będzie występować w LM. Regularnie grac w innych rozgrywkach. Obniżył zarobki przez co łatwiej go będzie sprzedać gdy wróci z wypożyczenia. Ten ruch to MAJSTERSZTYK, a niektórzy i tak hejtuja Laporte za złe okienko co doskonale widać po ankiecie i komentarzach, śmiać mi się chce z tych ludzi:)

79

Co przezywa socjopata zez swoim kuponem -4,5 :D

Media

Sonda

Jak oceniasz decyzję o zwolnieniu Ernesto Valverde w styczniu 2020 roku?