1

@Visca_barca ale były i to nie małe, a w Napoli przed Maradona nie było sukcesów

0

@FcPortoFan1999 o tym mówię że term inarz również jest odpowiednio ustawiany, a nie losowany. taki mecz w takiej chwili i wylosowany terminarz.

0

@Borneo pis równa się peło

0

@FcPortoFan1999 każdy mecz jest ustawiony, terminarz też wyreżyserowany.
Np ruch Widzew akurat mecz przyjaźni wypadł w rocznicę powstania ruchu Chorzów :)

0

@Arden podatki zawsze były i będą i lepie aby później kasa choć w części trafiała jako socjal niż do kieszeni polityków

0

Dzisiejszy współczesny fryzjer wie :))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Visca_barca Napoli przed Maradona nie miało sukcesów, natomiast Barcelona przed Messim miała sukcesy, więc błędne porównanie

0

@Borneo bo pis wygrał, tyle że nie rządzi :)

1

@Borneo sondaż robiony w gimnazjum albo przez jakiś onet albo inny tvn

0

@Arkadio90 bierz oba

0

@mordini123 potwierdzam, fajna gazetka był również miesięcznik mega sport :)

0

@Rust_Cohle powiedz mu że jak będzie tyle jadł to zostaje kibicem lfc

0

@Eric_Abidal_22 po tym fantastycznym jego sezonie, wyobrażałem sobie że to tak będzie

1

@MateS tylko w internecie można być takim kozakiem i cisnąć

0

@VegetaPolska nacho to legenda podrywu, wielki ogier pies na baby

3

alkohol musi zostać na stacjach !, później dobra zabawa, a na drugi dzień tabletka dzień po, oczywiście !!

0

@Ptasior sergio Roberto również

0

Real bez szans na awans

0

@Bilon87 większość ludzi tutaj to dzieci albo dorośli z rozumem giknazjalnym, no ale właśnie jak wyżej od tego jest ta strona aby przeżywać emocje z Barcelona związane
Osobiście nie podniecam się piłką jak dawniej, chociaż czasami myślę że fajnie byłoby mieć nowy np 15 lat i przeżywać tą piłkę

1

@macio_944 przecież araujo to nie junior, tylko dorosły byk który jeśli nie wie to powinien wiedzieć że nie robi się w ten sposób faulu na początku męczu, Przecież to podstawa, trener nie przekazał? Nie wierzę

0

@karol130197 city w finale

0

@Who_you_mam brawooo

0

@KmN na rzeczy materialne mam pełną wyj****e

0

Może i kibicuje realowi, ale chłopakom z Realu, a tutaj będzie kobieca drużyna Barcelona.

0

@tbas dokładnie, bardzo śmiesznie to wyglądało wszystko, rakiety leciały i leciały.
Może wszyscy chcieli wszyscy wypróbować czy działa obrona?

3

@marcin62 zawsze można sie pomylić.
Natomiast Morawiecki zrobił to celowo

0

@Kgorecki2500 czytanie i to się chwali

0

Iran szykuje się na Izrael!!
Zapowiada się meczycho

0

@MesQueUnClub_87 masz frajera to go duś...
Chciał Cie wycisnąć jak cytrynę, ale się nie dałeś, brawo. Ale aby już go obrażać? Taki jest świat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?