Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Visca_barca ale były i to nie małe, a w Napoli przed Maradona nie było sukcesów
0
@FcPortoFan1999 o tym mówię że term inarz również jest odpowiednio ustawiany, a nie losowany. taki mecz w takiej chwili i wylosowany terminarz.
0
@Borneo pis równa się peło
0
@FcPortoFan1999 każdy mecz jest ustawiony, terminarz też wyreżyserowany.
Np ruch Widzew akurat mecz przyjaźni wypadł w rocznicę powstania ruchu Chorzów :)
0
@Arden podatki zawsze były i będą i lepie aby później kasa choć w części trafiała jako socjal niż do kieszeni polityków
0
Dzisiejszy współczesny fryzjer wie :))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Visca_barca Napoli przed Maradona nie miało sukcesów, natomiast Barcelona przed Messim miała sukcesy, więc błędne porównanie
0
@Borneo bo pis wygrał, tyle że nie rządzi :)
1
@Borneo sondaż robiony w gimnazjum albo przez jakiś onet albo inny tvn
0
@Arkadio90 bierz oba
0
@mordini123 potwierdzam, fajna gazetka był również miesięcznik mega sport :)
0
@Rust_Cohle powiedz mu że jak będzie tyle jadł to zostaje kibicem lfc
0
@Eric_Abidal_22 po tym fantastycznym jego sezonie, wyobrażałem sobie że to tak będzie
1
@MateS tylko w internecie można być takim kozakiem i cisnąć
0
@VegetaPolska nacho to legenda podrywu, wielki ogier pies na baby
3
alkohol musi zostać na stacjach !, później dobra zabawa, a na drugi dzień tabletka dzień po, oczywiście !!
0
@Ptasior sergio Roberto również
0
Real bez szans na awans
0
@Bilon87 większość ludzi tutaj to dzieci albo dorośli z rozumem giknazjalnym, no ale właśnie jak wyżej od tego jest ta strona aby przeżywać emocje z Barcelona związane
Osobiście nie podniecam się piłką jak dawniej, chociaż czasami myślę że fajnie byłoby mieć nowy np 15 lat i przeżywać tą piłkę
1
@macio_944 przecież araujo to nie junior, tylko dorosły byk który jeśli nie wie to powinien wiedzieć że nie robi się w ten sposób faulu na początku męczu, Przecież to podstawa, trener nie przekazał? Nie wierzę
0
@karol130197 city w finale
0
@Who_you_mam brawooo
0
@KmN na rzeczy materialne mam pełną wyj****e
0
Może i kibicuje realowi, ale chłopakom z Realu, a tutaj będzie kobieca drużyna Barcelona.
0
@tbas dokładnie, bardzo śmiesznie to wyglądało wszystko, rakiety leciały i leciały.
Może wszyscy chcieli wszyscy wypróbować czy działa obrona?
3
@marcin62 zawsze można sie pomylić.
Natomiast Morawiecki zrobił to celowo
0
@Kgorecki2500 czytanie i to się chwali
0
Iran szykuje się na Izrael!!
Zapowiada się meczycho
0
@MesQueUnClub_87 masz frajera to go duś...
Chciał Cie wycisnąć jak cytrynę, ale się nie dałeś, brawo. Ale aby już go obrażać? Taki jest świat