0

@Barcasub to babciowe nie jest dla seniorów,
Poczytaj co to jest dopiero się wypowiadaj

0

@arasz1819 raczej ty ochłoń bo to ja ci to powiedziałem i nie podniecaj sie tak synku

4

@Hosh bo on wie że PiS to peo, tylko zwolennicy jednych i drugich nie wiedzą że to to samo, tylko dochodzą się między sobą

1

@arasz1819 za 10 lat zapomnisz co ruskie robią i będziesz sie bawił z nimi

6

Dawać tego dzika, on i Roberto, ale to będzie chodziło

1

@HighestInTheRoom no taka wrócić Luqi, i jeszcze drugi śp jest klepnięty, środek pola będzie wymieniony.
Tak niestety działa korporacja, a Legia tak funkcjonuje,niestety dla kibiców

1

@HighestInTheRoom może i dobrze, aby coś zmienić należy to zrobić od podstaw, postawić na inny kręgosłup i nie bać się tego.
Tyle że tak jest co sezon, i tak w koło

1

@Popitek12 Wwo, Peja, Hemp Gru, Eldo, OSTR,

0

@Kapitan hawk propaganda jest w Republice i była w TVP, a wtedy była również propaganda w tvn i teraz również jest. Każdy na swoją strone, nie ma czegoś takiego że dana tv pokazuje rzeczywistość. Owszem pokazuje ale w sposób jaki by Chcieli aby widz ją odebrał

0

@Kapitan hawk teraz jest jedn a rzeczywistość, bo jedna propaganda tvn równa się tvp

12

Już widzę co by się działo gdyby to był jakiś poseł PiS TVN WP itp wyło by o tym cały miesiąc plus sondaże partyjne co godz a tak poprostu problem z mikrofonem Hahaha
Taka prawda o pijanym

1

@Culer9002 medal srebrny, za drugie miejsce był pozłacany :)

1

@jacobFCB od pierwszego słowa ma się wrażenie że nawalony pięknie

0

2 czy 3 miejsce? A nawet 4, co za różnica. Liga mistrzów i tak będzie.

0

@Danny Gaucho tego beniteza, w tamtych latach można byłoby podciągnąć za uszy do tego topu :)

0

@sevs tutaj zawsze było myślenie o dna, odpowiedni trener musiał to mieć, ale z pojawieniem się loga na koszulkach co dawniej byłoby nie do pomyslenia, powinno się zatrudniać trenera bez szukania tego dna

0

@tristan87 tak było i jest,
Ale dodałbym 4 prawdę, prawda Tuska

0

@tristan87 on ma na drugie imię Prawda

1

@QQL5 sklepy są dlatego zamkniete w niedzielę, bo pracownik nie ma ochoty zap... jak ty cały tydz i nawet w niedzielę

3

@QQL5 jak ci odpowiada tryb to po co narzekasz ze3sklepy zamknięte w niedzielę. Haha

0

@FCBparasiempre to miał być wielki piłkarz, a wyszedł owszem dobry, ale nadzieję były większe :)

1

@FCBparasiempre jeden z ulubionych moich piłkarzy. Jego plakat wisiał u mnie

0

@Kgorecki2500 ma rację, po to jest unia, i albo się chce tam być albo nie. Dlatego najlepiej dbać o siebie o swoje Państwo a z unia można robić interesy

0

@FCBparasiempre tego się nie dowiemy, ale wszedł swoje zrobił, a gdy wchodził strzelał, był w lepszej formie niż Ibra wtedy.

0

@Borneo nigdzie się nie organizuje, nie mam w tym interesu. Wali mnie ten cały popis

0

@FCBparasiempre Bojan był w takim gazie, szkoda że jego kosztem grał Ibra,
Najlepszy zespół świata nie obronił ligi mistrzów

0

@QQL5 stań i płacz przed zamknietym sklepem w niedzielę moze ci otworzą :) poza tym niektóre są otwarte w każdą niedzielę

10

@Bykunn tak się kończą rzady Tuska,
Kto pamiętał ten wie. A kto nic pamiętał niech płaczę teraz

0

@Borneo znów żyje w tuskolandzie, trzeba wyjść na ulicę aby to się skończyło.

0

@FcPortoFan1999 każdy wynik jest ustawiony każdy mecz, także bez podnietki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?