0

@Stinger_ zgadza się jasine to do zasypiania można by puszczać, on jeszcze w ogóle komentuje?

1

@Hosh marihuana może i ma zastosowanie lecznicze, ale w stopniu minimalnym, a gdy spalisz gibona to na pewno nie będzie żadne zastosowanie medyczne

3

@sidi12843 w dużych ilościach jedno i drugie to ścierwo, uzależnienie każde jest złe
Natomiast jedno piwko na miesiąc albo buch na miesiąc nikomu krzywdy nie zrobi

1

Wolyń - Pamiętamy!!
Dziś rocznica!! dość z ciszą polityczną!!

2

@arasz1819 tak, to ten, to ten wypuścił z du... tlen

0

@icon3520 dałeś kilka punktów na to że warto, więc co jeszcze oczekujesz? ja bym brał

0

@codemat nie dziwne, nie każdy ma na ot tak do wydania tyle pieniędzy

0

@koksik2700 bez mózg wiadomo, ale małe sprostowanie, czytałem o tym wczoraj także było to wczoraj ewentualnie przedwczoraj

0

@Faro w karty grali, pasuje?

0

@Arkon Kolego Bóg Cie kocha, pamiętaj o tym

0

@maroon nie dzieje się tak, ale gdy jedno dziecko tak zrobi dzisiaj to jutro drugie, i z kolejnymi latami zrobi to się nagminne i wtedy będzie tak jak mówię

0

@sen każdego, co za różnica gdzie zostawisz pieniadze

7

"A kiedy przyjdzie po mnie, Zegarmistrz Światła Purpurowy.....".

0

@MesQueUnClub96 mieli syna, który odkrył cała tajemnice

4

Dobry odcinek sekrety rodziny
Ksiądz się zszedł z siostrą zakonną
Wspaniała miłość ich połączyła

0

@macio_944 ci z konfy są nie groźni, prawica nigdy nie przejmie władzy, elity nie pozwolą na to.
Dobrze wiemy że chodzi o nowoczesnych ciepłych

1

@Stinger_ z biedry takie cieniutkie jak frytki solone, mega polecam

2

@maroon wyobraź sobie że jedno dziecko odpuści sobie tydzień, następne inny tydzień itp itd i nagle się okaże że pół szkoły nie ma bo rodzice sobie wychowują po swojemu, chcesz po swojemu? Nie przyprowadzaj dziecka do szkoły

2

@MesQueUnClub96 za moich czasów było nie do pomyslenia aby jechać na wakacje w roku szkolnym, inne czasy 25 lat temu, teraz ludzie uważają że wszystko mogą,

0

@arasz1819 co się dziwić jak przez 30 lat rządzą ci sami, a nawet już wcześniej rządzili peo, pis sld PSL, nazwy również inne zmieniane tylko ludzie co sami, raz jedni wygrają raz drudzy, raz jedni po straszą raz drudzy, i tak w koło, a robią sobie co chcą

2

@macio_944 dokładnie, im więcej szalenców tym łatwiej takimi rządzić

1

@TheNekro94 prawica nigdy i nigdzie nie będzie rządziła. taka smutna prawda

0

@tomek8756 homoseksualni powiedzą tak, hetero co raz więcej że nie
A dla wierzących oczywiście że tak

5

@VegetaPolska byłem codziennie byłem zakochany w innej i dostawalem kosza,

0

@Comentateiro może i racja, ale z drugiej strony na kogo ma szczuć TVP jak to stacja taka sama jak tvn, czyli peo
Tvn nie będzie nagłasniał afer tak samo jak TVP. Więc można powiedzieć że ich nie ma, tych afer nawet jakby były , poza tym spokojnie skończyły się wybory, różnego rodzaju wybory, nie wypadało robić przed nimi afer,

1

@mkord kolega wyżej już wyjaśnił cały twój kabaret, dzieci na poziomie 1 klasy by wiedziały o co chodzi

3

Dziadunio stoi na czele podobno największego państwa świata, to jest dopiero kabaret

0

@TheNekro94 na wypizdowie mieszkają ludzie i również chcieli by korzystać z kolej w dogodny sposób.

0

@MesQueUnClub96 nie ma białego !! oj bawiło się bawiło

1

@TheNekro94 zgadza się, tak samo wiadro się wylewało na pisiorów przez peowcow za ten pomysł a teraz tacy szczęśliwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?