Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Ursula niech ich przygarnie
0
@FcPortoFan1999 Zabranie w tamtym momencie opaski Kubie to właśnie był problem.
Kuba był idealnym kapitanem, a lewy zrobił się nim i jako kapitan nie nadaje się
0
@KRISU77 na naszą ligę starczy
0
@FcPortoFan1999 zabrał o opaskę Kubie,
0
Pięknie Legia się wzmacnia!
W tym sezonie mistrz!!
2
Zakaz skrętu w lewo
0
@tbas jak będą mieli taniej to i klientów, sam czesciej korzystam z innych firm bo taniej i bliżej
0
@tbas że co? paczkomat inni też stawiają, ale wiadomo że brzoska jest tutaj królem bez względu kto będzie rządził, ale inne biznesy może teraz robić bez problemu
1
Dawać tego Olmo tutaj ino już
1
@tbas Brzoska to niech nie będzie taki mądry, koledzy jego doszli do władzy, to teraz wymyśla co rusz to nowe pomysły na swoje biznesy
Poza tym takie sprawy powinni robić kompetentne osoby i instytucje, a nie firmy jak inpost czy inni, bo również inne firmy bralby udział
0
@VegetaPolska na bank mokro masz
0
@Sulimo a kto to będzie sponsorował? Inpost? Zamiast dać podwyżkę ludziom to kasę przeznaczy na szkolenie?
2
@speed1 czyli przekazujesz ludziom korpo gadkę, ble ble ble
Człowiek jest kosztem dla pracodawcy - więcej już nie potrzebuje cie słuchać
Do tego ten z rocznym stażem powinien zarabiać więcej niż ten co pracuje 10 lat bo umie więcej. Skoro ten co pracuje 10 lat i umie malo, to kto go trzyma tyle lat?? Korpo gadka twoja blebleble
3
@DLFCB jak dzieci z podstawówki chodziły po ulicach i krzyczały jeb... Pis nikt nie zwracał na to uwagi, to nie była mowa nienawiści.
Brawo trybuny i kibice!! Raz obalili rząd Tuska to mogą zrobić to po raz drugi!!
0
@PatrykBarca eksportować nie trzeba popularnych artykułów, można wszystko. Ale mniejsza o to. Najważniejsze że będziesz teraz wiedział co to znaczy kolego :)
1
@PatrykBarca ale tu niema mowy nic o piciu wódki
0
@Comentateiro pewnie. Mało osób pali, niską ceną zachęcają aby złowić nowych palaczy :)
1
@Arden wiesz co się liczy, szacunek ludzi ulicy!
0
@Linghunter88 pół Europy jest a pół nie
0
@FCB_dimiC dlatego mówię stop
0
@tadzik447 Tadzik
Na górę
2
Od tego gorąca to wali w dekiel
0
Chcialbym aby cała Europa była prawa i sprawiedliwa
0
@MesQueUnClub_87 szkolny
0
@Borneo Tusk to lewica
0
@Borneo niech lewica kradnie bo znowu ich nie będzie 2 kadencję haa
0
@Borneo i bardzo dobrze! Pora aby ekipa duska teraz nas obywateli wydymała
0
@arasz1819 rezygnacja Bidena była dawno zaplanowana, tam już jest gotowy kandydat, pytanie czy od razu go ujawnia czy będa się bawić w ciuciubabke, dziwne aby dziadzio miał startować
0
Komentarz usunięty
0
@tbas nie Ch ca turystów,
Potrzebują miejsca na migrantów