Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wojny się nigdy nie skończą
Muszą co rusz testować nowe sprzęty, a najlepiej to się robi na żywo na wojnie
0
@beter2 tam chodzi o coś więcej...
To moja sprawa czy mój klub będzie zdrowy finansowo, tak powinno być
Tak samo jak mam firmę to moja sprawa jak ona działa
0
@tristan87 niby fajnie, ale to aż ten tatuaż jest potrzebny człowiekowi?? Bez tego nie może żyć?
0
@bartekvisca noi fajnie, zależy kto o lubi, ja tam nad morzem s ie nigdy nie nudzę, lubię te klimaty, powietrze
0
@bartekvisca jest to mała miejscowość, wiec tłumów jak w duzych kurortach nie będzie, nawet przy natłoku ludzi. Do tego zależy jaki termin np teraz długi weekend może być wyjątek i ludzie będą wszędzie
0
@ranger3120 zgadza się, tyle że nie ma co mówić że jaki to Real jest wielki i mocarny skoro wygrywa np z tą niecieczą czy atalantą.
0
Komentarz usunięty
0
Real wygrał ze śmieszna atalanta tylko
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1 daliby radę, ale usa i zachód silnie się bronią przy użyciu ukraińskiego wojska
0
@MesQueUnClub96 boczni obrońcy to 2 pozycje nie jedna
0
@arasz1819 A dlaczego taki sojusz byłby zły? Pis i konfa byłoby fajnie,
Ale naucz się czytać ze zrozumieniem, przejrzałem ten wywod Bosaka. I niestety nie mówi tam nic i takiej kolacji bądź połączeniu, jedynie o tym że wyborcy pisu mogliby na niego zagłosować, ale to samo można by powiedzieć i pewnie by Ch ciał aby wyborcy peo na niego zagłosowali,
O mówi o wyborach innych parti aby głosowali na niego na jego poglądy,
0
@arasz1819 ty jeden oświecony wiedziałeś, Amy jak te dzieci we mgle, o masz mistrzu!
Tylko w zjednoczeni można pokonać tą zarazę co gimbusy wybrały do władzy!
Brawo pis federacja!!
0
@Kapitan hawk dobra rada,
Nie mierz innych swoją miarą
0
@Gronek ciezki wybór, ale z sympatii etoo
0
@Kapitan hawk prowokacyjne komentarz ale mnie bawią zawsze takie, bo widzę wtedy jak ten kto go umieścił podnieca się odpowiedziami :)) ale spoko też lubię prowokować
1
@Kapitan hawk laskowski uważa co mówi, bo wie czym to grozi
Do tego prowokujesz a mówisz że nie, hehe,
Ale widać jak cię podniecają odpowiedzi na które liczyłeś zamieszczając ten komentarz
1
Bez tęczowych jakieś szare to zakonczenie
0
@MesQueUnClub96 nie słyszalem żadnej, a nawet jeśli to nie kojarzę żadnej
0
@Popitek12 karaś by startował
0
@Borneo więc zrobili im kraj ludzie co światem wtedy rządzili w państwie islamskim. Brawo oni
1
@barcelonaLM bo to kibice!
Oni muszą najpierw olimpiadę obejrzeć
0
@Arden a dla mnie to jakim jest się człowiekiem.
0
@Comentateiro dobrze ze był pis. Tusek teraz na spokojnie ma na kogo zrzucić winę :))
0
@Transu96 u mnie to samo, router się tak jakby od nowa ładował,
Ale już ok jest
0
@Borneo prawda jest taka że jakby tam w to miejsce nie zasiedlili Żydów z Izraela to nie dochodziłoby do takich sytuacji
0
@Arden każdy ma różna miarę sukcesu, sprawy materialne dla mnie nie są sukcesem
3
Talentu na miarę Barcelony to on nie ma
0
@mrboom kto kupuje inaczej jest głupi. Od wielu lat tak kupuje
Dlatego że pierwsza cena jest zawsze zawyżona w sklepach. A promocja to taka jaka powinna być zawsze
1
@Borneo Palestyna nie zaatakowała Izraela!! To usa i zachód po wojnach stworzył państwo Izrael na terenach Palestyna!