0

@kamiVeB gundo może i fajny, ale młodszy nie będzie, noi Olmo ma to nasze DNA

0

Ten gundo już w zimie powienen odejść!
Dobrze że teraz, olmo zjada go na śniadanie

0

@Borneo każdy kraj miał swoją dla siebie rekordową inflację, każdy dosłownie.
A ty dalej swoje
Gdyby było jak mówisz to Polska jao jedyni nie mieliby rekordowe inflacji dla siebie. Jako jedyni, więc musiałobyc jak było, zrozum i wyłącz TVP i tvn. Nara

0

@Borneo ale w niemczech mieli najwieksza inflacje od 1980 r. w holandi od 1950 w usa od 1980 itd itp, tak było w każdym kraju. rozumiesz ?? u nas też była najwieksza od wieliu lat, a gdyby było to 10 procent to mielibyśmy super panstwo bez najwiekszej inflacji jako jedyni na swiecie

0

@Borneo inflacja to akurat była nie dlatego że był pis, każdy kraj na świecie miał u siebie największą inflację od kilkudziesięciu lat!! Dla jednych do było 9 procent dla innych 12 jeszcze dla innych 20 procent. Ale każdy kraj miał rekordową dla danego kraju

0

@DLFCB co na to prawo? Można tak?

3

@juarez usa po to stworzyło państwo Izrael na obecnych terenach, żeby wciąż ich tam bronić i wspierać

0

To nie jest zwykły Jasiu
To Jasiu Furtok jest

0

@kuczyniak ta już lecę

0

@kuczyniak już było

3

Widzew w lidze mistrzów za Smudy to był top!
Jako kibic Legii dzięki

1

Franek Smuda czyni Cuda!!

2

@NeroTFP1 zgadza sie, ja z kolei zapamiętam Widzew za Smudy w lidze mistrzów :)

0

@Borneo Tusk robił wszystko aby powrócic do władzy, już 7 lat temu gimnazja chodziły i krzyczały jeb pis. Wychował sobie elektorat a kpo to rozdawnictwo unijne, rozdawnictwo peo mówiło że jest źle pisu ale rozdawnictwo unijne już jest dobre

1

@tristan87 czyli nie ważne kompetencje ważne że kobieta :)
Jest to dyskryminacja mężczyzn

0

@Borneo kpo blokował Tusk u swojej koleżanki aby pis nie dostał pieniędzy, i łatwiej by było wygrać wybory peo.
cyk po wyborach odblokowane

0

@FcPortoFan1999 spoko, odnoszę się tyko do tego że dziwisz się że korzysta z urlopu co mu się należy

0

@MesQueUnClub_87 za llezy jaka firma, to jak jest u ciebie nie musi być gdzie indziej tak samo.
U mnie w pracy prezes, dyrektor co ogarnia kilka magazynów, kierownik magazynu noi co, on miałby zająć się 2 zmianami? Każda zmiana potrzebuje swojego szefa, czyli brygadzisty, można to nazwać również lider

1

@ranger3120 tyle ile mu zapłacą

0

@FcPortoFan1999 nie lukę, tylko należny sobie urlop wypoczynkowy :) po prostu bierze to o mu się należy :)

0

@BTW na liście...

0

@Encore kosecki to samo by zrobił - wcale by mnie nie zdziwiło

0

@FcPortoFan1999 urlop na żądanie jest go 4 dni w roku i zalicza się do pełnej puli, i tak go wybierzesz to nie jest żaden dodatkowy urlop,
Co innego siła wyższa której jest 2 dni ale płatny w połowie

1

@FCB_dimiC a znasz dowcip o kierowniku?
Jeszcze nie dyrektor a już cham

0

@arasz1819 mowa nienawisci ten komentarz
Namawiasz do zabicia drugiego człowieka

0

@TebASS spokojnie, zawsze mogą te zawody przenieść w takie miejsce aby można było je zorganizować, całość byłaby w Polsce a niektóre konkurencję gdzie indziej. Proste

0

@Comentateiro a jakby Kaczyński tego chciał?
Co te pisiory wyprawiają! Będzie inflacja a z tego! Rozdawnictwo!
Kupują wyborców!

0

@arasz1819 cała sekta na TVP mówi aby głosować na Tuska albo 3d :) a 3d i Hołownia nabrali was że niby to coś innego niż platforma a to to samo haha oj sekta na tvn a do tego teraz doszło TVP

4

Inżyniery to się umieją bawić

0

@Who_you_mam wolna wola, może w ogóle niech nie będzie żadnych zasad. No tak pokolenie róbta co chceta dojrzało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?