0

@maroon zawsze można zmienić poglądy, ale wtedy nie jest się czlowiekiem honoru, każdy nie chcą e żyje jak chce za moich czasów honor to była ważna rzecz, w tych czasach to się nie liczy. Nie bój się swoje lata mam.

0

@maroon ale przecież powiedział że kończy karierę co jest jednoznaczne że nie zagra nigdy nie tyle że jednego klubu ale dla każdego klubu i potem się wycofał
Ale jak to wcześniej powiedziałem, dzisiejsza młodzież tego nie rozumie,

0

@Arcybiskup spokojnie, zluzuj majty

0

@maroon ten przypadek jest akurat idealny do tego.
Słowo to słowo i żadne twoje czy moje czy kogoś innego nie ma znaczenia.
Do tego dosadnie. Wytłumaczył dlaczego kończy karierę aby mieć więcej czasu.
Oczywiście fajnie jakby tutaj przyszedł ale fakt taki że słowo dla niego nic nie znaczy,
Po prosty niech drugi raz pomyśli zanim coś powie

0

@maroon to jest robienie z gęby dupe, natomiast w tych czasach takie coś nie obowiązuje, ludzie nie mają jaj,tylko robią właśnie z gęby dupe

2

@Nazio_87 pewnie wynajęte dziewczyny, albo co gorsza dla nich za darmo to robią

1

Ale że Jurka Dudka nie wzięli?

0

@BulaKG W tych latach to piękny czas dla polskiej kinematografii

0

@LukaszFan w słusznej sprawie byłby zakaz, ale takie praktyki prowadzą do niewolnictwa

0

@AssisMoreira chcesz to sam być takim nie niewolnikiem

2

@Safrani w Cwany sposób wspomniałeś o kościele nie wypowiadając słowa kościół ale rycerze Maryi itd...

2

Felicjan Andrzejczak nie żyje....
Jolka Jolka pamiętasz...

0

@betonito znam tylko tego ostatniego

0

Chciałbym aby u mnie w mieście odbyły się dożynki

0

@arasz1819 jak byłem w gimnazjum to mnie oszukał i mojego kolegę

0

@tbas nic nie robi bo wie że to jego ostatnia kadencja. Podchodzi do tego politycznie a nie jak na prawdziwego człowieka przystało. Szkoda

1

@Comentateiro oni już Są wybitni, tylko ci niby eksperci tego nie. Widzą

0

Mnie sie podobają, zawsze dobrze się prezentuje w tym kolorze

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro nie jedna zupa jest lepsza niż nie jedno wykwintne danie

0

@Kgorecki2500 zbyt biedni t am mieszkaja, że zrobili im tam polder.

3

@norbi77 czyli nie wazne, że zdjęcie stare, najważniejsze że pasuje
Coś w stylu dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf

0

Jutro startuje euroliga, jeszcze pod nazwą liga mistrzów ale już euroliga

0

@arasz1819 dokladnie! sprawdził bym ten kisiel u nich

0

Cudownie że ten nico nie przyszedł!
Kto wie czy to by tak chodziło jak teraz

0

@FLYP raczej nie, ale starzy ludzie to od jakiego wieku?

0

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk mówisz do mnie czy do kogo? Ja pisze jako pojedyncza osoba, a odpowiadasz mi w liczbie mnogiej.
TV trwam powinna być katolicka jaka jest nie wiem, nie oglądam ale powinny tam być msze co chwila.

0

Widzę że Barca dzisiaj gra, ale nie mam kablówki więc nie obejrzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?