O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1627
  • Liczba komentarzy 1859
  • Polecenia 3906

Komentarze

0

Smutne że mizerny piłkarz i manager rzuca się z oskarżeniem na najlepszego polskiego piłkarze w historii...

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,26315101,kucharski-domaga-sie-39-mln-zl-od-lewandowskiego-byly-agent.html#s=BoxOpImg1

0

@maroon Ale zwierzęta można zmuszac do cierpienia, bo ktoś lubi pracować w smrodzie?

0

@maroon Ale może to jest praca rozwojowa? Do 70 lat będzie zasuwał fizycznie?

1

@barcelonaLM A co chcą Górnicy? Zamknąć trujące kopalnie. Swoją drogą taki górnik pogardził 100 tysięczną odprawą, bo nie ma pomysłu na nic innego niż zjeżdżanie na dół do kopalni tak jak jego ojciec i dziad.

0

@maroon Mogę im pomóc w znalezieniu pracy. Poszukujemy w mojej firmie specjalistów SEM, stanowisko juniorskie. Nauczymy wszystkiego od podstaw. Wystarczy znajomość pakietu office i dobre chęci i zainteresowanie marketingiem internetowym. Możliwość pracy zdalnej. Umowa o pracę, pakiet medyczny plus. Zapraszam.

Zobacz wszystkie

85

My świętujemy a rownolegle sypie się katarski projekt sportowy w PSG. PSG po karnych przegrywa z Rennes w finale Pucharu Francji. Z boiska wylatuje Mbappe za brutalny faul. Po meczu nerwy puściły Neymarowi który szarpnal kibica A dodatkowo skrytykował grę kolegów. Widać że ta pzreplacona gwiazdornia traci głowę a Tuchel pewnie niebawem wyleci z tego klubu. Szczerze mówiąc mnie to cieszy, zwłaszcza upadek Neymara (imprezy, wyzywanie sędziów, do tego chamskie zachowanie w stosunku do kibiców). Bardzo dobrze że nie biega już na Camp Nou.

77

Messi ma rację. Zawsze ściany pomagają gospodarzom. Tutaj nie ma całej jego wypowiedzi ale powiedział wprost że Copa jest ustawiona pod zwycięstwo Brazylii. Kiedyś na mundialu w tajemniczych okolicznościach doszła do półfinału Korea Poludniowa. Ech.

72

Chłop ma dopiero 33 lata. Ja bym podpisywał z nim nowy kontrakt na 3 lata i klauzulę 400 mln euro.

69

Chyba jasno się wyraził odnośnie priorytetów, nie wiem po co Messi się spinal na LM, skoro Pan Prezydent jasno powiedział:
1. Po pierwsze liga
2. Puchar Króla
3. W dalszej kolejności LM

Takie są ambicje Barcelony na ten moment. Dlatego uważam że nie powinniśmy już nikogo kupować nowego bo Ci co są na ligę wystarcza. A w meczach LM powinno się wystawić juniorów żeby najlepszych oszczędzać na ważne mecze z Getafe czy Sociedad w lidze.

67

Neymar po czerwonej kartce we wczorajszym meczu z realnymi szansami na karnawał w Rio ;)