O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1557
  • Liczba komentarzy 1476
  • Polecenia 3155

Komentarze

0

@barcelonaLM Marks był największym filozofem obok Jezusa z Nazaretu. To nie kwestia wiary, tylko faktów. Czytałeś coś z jego twórczości?

2

@MontelQ Niekoniecznie. Wyeliminowanie takiego rywala oznacza łatwiejszych rywali w półfinale.

0

@MarioVeB! Dlatego uważam, że wybory powinny być jawne, na początek w środowisku dziennikarskim. Wtedy byśmy wiedzieli, kto jest za kim i czego można się spodziewać po przekazie.

0

Chciałbym Bayern Monachium

3

@MESSIah16 Oni są na miarę 19 wieku. Duda jest mocno zacofany A Trzaskowski wywodzi się z formacji która hołduje czasom wyzysku XIX wiecznego kapitalizmu.

Zobacz wszystkie

85

My świętujemy a rownolegle sypie się katarski projekt sportowy w PSG. PSG po karnych przegrywa z Rennes w finale Pucharu Francji. Z boiska wylatuje Mbappe za brutalny faul. Po meczu nerwy puściły Neymarowi który szarpnal kibica A dodatkowo skrytykował grę kolegów. Widać że ta pzreplacona gwiazdornia traci głowę a Tuchel pewnie niebawem wyleci z tego klubu. Szczerze mówiąc mnie to cieszy, zwłaszcza upadek Neymara (imprezy, wyzywanie sędziów, do tego chamskie zachowanie w stosunku do kibiców). Bardzo dobrze że nie biega już na Camp Nou.

77

Messi ma rację. Zawsze ściany pomagają gospodarzom. Tutaj nie ma całej jego wypowiedzi ale powiedział wprost że Copa jest ustawiona pod zwycięstwo Brazylii. Kiedyś na mundialu w tajemniczych okolicznościach doszła do półfinału Korea Poludniowa. Ech.

72

Chłop ma dopiero 33 lata. Ja bym podpisywał z nim nowy kontrakt na 3 lata i klauzulę 400 mln euro.

69

Chyba jasno się wyraził odnośnie priorytetów, nie wiem po co Messi się spinal na LM, skoro Pan Prezydent jasno powiedział:
1. Po pierwsze liga
2. Puchar Króla
3. W dalszej kolejności LM

Takie są ambicje Barcelony na ten moment. Dlatego uważam że nie powinniśmy już nikogo kupować nowego bo Ci co są na ligę wystarcza. A w meczach LM powinno się wystawić juniorów żeby najlepszych oszczędzać na ważne mecze z Getafe czy Sociedad w lidze.

67

Neymar po czerwonej kartce we wczorajszym meczu z realnymi szansami na karnawał w Rio ;)