Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk rozumiem że chcesz porównać tv katolicka z tv informacyjna? To tak jakby powiedzieć że za mało modlitwy jest na Polsacie q na tv trwam dużo
0
@Kapitan hawk każdy nie lubi republiki ale każdy ogląda :)
0
@verdant wiem że powinno być, ale ładnie wygląda teoria, łatwo się mówi jak powinno być,
Ale jak się stanie w takiej sytuacji to życie weryfikuje te twoje piękne słowa
0
@NeroTFP1 jedni i drudzy siebie warci
Robią to samo, jedni w tv republika a drudzy w tnv i TVP
0
@Szklaner zgadza się powinna uciec wcześniej, ale to nie jest takie łatwe zostawić cały swój dobytek i wyjechać
1
@Borneo dodaj jeszcze tekst o inflacji
0
@Mezocyklon87 co nie zmieia faktu że niby w wolnych mediach są stronniczy jak tamta pani prowadząca, i razem z gośćmi z koalicji rządzącej gnoją pisiora. nie tak powinien wyglądać program polityczny
0
@Mezocyklon87 bo wtedy z opozycji nie każdy Chcial przychodzić do TVP, byli zapraszanie mogli ale nie Chcieli, a ty sugerujesz tak jakby nie mogli tam pójść, także słabe porównanie
A tutaj ten z peo, chyba od razu powiedział do tego pisiora że on już się tutaj w programie nigdy nie pojawi, jak to, to on jest od wydawania takich wyroków?
0
@Mezocyklon87 po co on tam poszedł? Raszta polityków koalicji przeciwnej, prowadząca stronnicza w tolerancyjne tvppeo niby. wiadomo że pisiora tam zjedzą,
0
@bartas97 skąd mieli wiedziec że to auta strażaków?
Normalne osobówki, naciągany tytuł
Ale sama kradzież karykodna!!!
2
ewakuowali ludzi z sanatorium w kotlinie kłodzkiej
swego czasu byłem tam na turnusie...
0
@arasz1819 ty to masz dopiero sekte, wiekszosc twoich komentarzy to obrażanie ludzi co głosują na pis. jesteś nietolerancyjnym typem. dzziwne że te komentarze nie są kasowane
0
@yzyr są takie instytucje, domy dziecka są od zawsze
0
@draxidox kaszajad, kto tak mówi?
Ładnie trzeba być ograniczonym
0
@LeoMessiiBarcaPepa no to jest bardzo dużo pieniędzy
1
@FCBparasiempre akurat ten jeden z tamtej ligi mistrzów Legi pamiętam, i ten gol pierwszy Leszka Pisza
0
@Marian_Pazdzioch niemam w planach, nie stać mnie
0
@FCBparasiempre oglądałem w tv,
0
@Gronek po kibicować fajnie,
Ale trzeba patrzeć na siebie, a nie na bogaczy co za piłka biegają i mówic że zamiast pieniędzy wolę porażkę Realu. Serio ktoś by ta wolał??
7
@Who_you_mam idzie pod pomnik co mi do tego,
Durnie to są ci co mu przeszkadzają.
Każdy niech se robi co chce podobno wolność jest
0
@arasz1819 i dobrze ! wszystko z twoich podatków !! jazda
3
@arasz1819 jedną zdrowaśkę odmówię za ciebie
2
Polak w naszej I lidze przepadł, a dziś robi absolutną furorę w Anglii - taki tytuł na Onecie :))
7 poziom angli czyli u nas B klasa hihi, artykul aż trzeba było o tym zrobić hihi
6
@Borneo tak samo jakby tvn podawał informacje
1
@Arden bo taka moda, że facet z facetem lgbt itd
1
@Arden ale takie zwyrole są wszędzie. Sąsiad się podobnie bawi
1
@ObiwanKenobi prawo owszem ale na naszych zasadach Donald Tusk
0
@KidusFCB bo jakby każdy stosował się do znaków to nie potrzeba by progów
1
@MesQueUnClub_87 rocznik 86 wszystko się zgadza citkomania to był początek, chociaż wcześniej śledziłem Legie w lidze mistrzów,
1
@arasz1819 jazda z pisem i konfa hej hej
Należysz do jakiejś parti? Że tak się podniecasz tymi partiami różnymi??