0

@Kapitan hawk rozumiem że chcesz porównać tv katolicka z tv informacyjna? To tak jakby powiedzieć że za mało modlitwy jest na Polsacie q na tv trwam dużo

0

@Kapitan hawk każdy nie lubi republiki ale każdy ogląda :)

0

@verdant wiem że powinno być, ale ładnie wygląda teoria, łatwo się mówi jak powinno być,
Ale jak się stanie w takiej sytuacji to życie weryfikuje te twoje piękne słowa

0

@NeroTFP1 jedni i drudzy siebie warci
Robią to samo, jedni w tv republika a drudzy w tnv i TVP

0

@Szklaner zgadza się powinna uciec wcześniej, ale to nie jest takie łatwe zostawić cały swój dobytek i wyjechać

1

@Borneo dodaj jeszcze tekst o inflacji

0

@Mezocyklon87 co nie zmieia faktu że niby w wolnych mediach są stronniczy jak tamta pani prowadząca, i razem z gośćmi z koalicji rządzącej gnoją pisiora. nie tak powinien wyglądać program polityczny

0

@Mezocyklon87 bo wtedy z opozycji nie każdy Chcial przychodzić do TVP, byli zapraszanie mogli ale nie Chcieli, a ty sugerujesz tak jakby nie mogli tam pójść, także słabe porównanie
A tutaj ten z peo, chyba od razu powiedział do tego pisiora że on już się tutaj w programie nigdy nie pojawi, jak to, to on jest od wydawania takich wyroków?

0

@Mezocyklon87 po co on tam poszedł? Raszta polityków koalicji przeciwnej, prowadząca stronnicza w tolerancyjne tvppeo niby. wiadomo że pisiora tam zjedzą,

0

@bartas97 skąd mieli wiedziec że to auta strażaków?
Normalne osobówki, naciągany tytuł
Ale sama kradzież karykodna!!!

2

ewakuowali ludzi z sanatorium w kotlinie kłodzkiej
swego czasu byłem tam na turnusie...

0

@arasz1819 ty to masz dopiero sekte, wiekszosc twoich komentarzy to obrażanie ludzi co głosują na pis. jesteś nietolerancyjnym typem. dzziwne że te komentarze nie są kasowane

0

@yzyr są takie instytucje, domy dziecka są od zawsze

0

@draxidox kaszajad, kto tak mówi?
Ładnie trzeba być ograniczonym

0

@LeoMessiiBarcaPepa no to jest bardzo dużo pieniędzy

1

@FCBparasiempre akurat ten jeden z tamtej ligi mistrzów Legi pamiętam, i ten gol pierwszy Leszka Pisza

0

@Marian_Pazdzioch niemam w planach, nie stać mnie

0

@FCBparasiempre oglądałem w tv,

0

@Gronek po kibicować fajnie,
Ale trzeba patrzeć na siebie, a nie na bogaczy co za piłka biegają i mówic że zamiast pieniędzy wolę porażkę Realu. Serio ktoś by ta wolał??

7

@Who_you_mam idzie pod pomnik co mi do tego,
Durnie to są ci co mu przeszkadzają.
Każdy niech se robi co chce podobno wolność jest

0

@arasz1819 i dobrze ! wszystko z twoich podatków !! jazda

3

@arasz1819 jedną zdrowaśkę odmówię za ciebie

2

Polak w naszej I lidze przepadł, a dziś robi absolutną furorę w Anglii - taki tytuł na Onecie :))
7 poziom angli czyli u nas B klasa hihi, artykul aż trzeba było o tym zrobić hihi

6

@Borneo tak samo jakby tvn podawał informacje

1

@Arden bo taka moda, że facet z facetem lgbt itd

1

@Arden ale takie zwyrole są wszędzie. Sąsiad się podobnie bawi

1

@ObiwanKenobi prawo owszem ale na naszych zasadach Donald Tusk

0

@KidusFCB bo jakby każdy stosował się do znaków to nie potrzeba by progów

1

@MesQueUnClub_87 rocznik 86 wszystko się zgadza citkomania to był początek, chociaż wcześniej śledziłem Legie w lidze mistrzów,

1

@arasz1819 jazda z pisem i konfa hej hej
Należysz do jakiejś parti? Że tak się podniecasz tymi partiami różnymi??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?