1

@FCB_dimiC tory na tiry

0

@MarianekFCB ja nie schodzę z kibla

0

@mmaciass z nieznajomym z internetu nie robię takich interesów

0

@Comentateiro Ty za to żywisz się tymi odpowiedziami, zadajesz cwane pytanie, a potem rzniesz głupa

0

@kamyk_23 wydawałoby się?? widziesz blondynkę i myślisz że to blondynka?
skoro tak oceniasz ludzi, nie dziwią mnie te twoje wypociny

2

@barcanawieki sznela sznela

2

Gavi! Gavi! Gavi!

0

@Cvzx przecież brak gwarancji to jedno
A drugie to że już używane

0

Wojtek jak na bramkarza to nie jest jeszcze taki stary,
4, nawet 5 lat mógłby dawać radę :))

1

@LambiPL na ławce będzie Wojtek, a nie ktoś z Barcy B,
W razie czego Wojtek pewniejszy, jakiś poziom przecież trzyma

1

@Rastafarnianin ale owszem viceroye paliło się do taterki

0

@Lucyfffer tak, tak jako klawisz

0

@Comentateiro wiemy, znamy przecież wszystkie twoje myśli

0

@Comentateiro mówię o czasach onetu, wp i tego typu portalach,
To była tuba propagandowa, przed wyborami, wtedy na pewno. Za nic nie chwalono pisu, i nigdy nie skrytykowano po,

0

@Comentateiro pis jaki jest każdy wie, ale raz na jakiś czas też może zrobić coś dobrze, czy przeczytałeś takie coś na wp, onet? Nie
Czy przeczytałeś coś złego na peo i resztę bandy? Nie. Same pozytywy tylko.
I tak w koło przez 8 lat.
Tak, to było szczucie, oczywiście w inteligentny sposób, nie nachalny, powtarzany w koło aż ludzie uwierzyli
PiS robi płot na granicy, 500 plus, wszystko źle!
A teraz pełen zachwyt bo to samo robi peo.

0

@Comentateiro nie Tusk, tylko cała banda, pewnie zwróciłeś uwagę jak zachowywał się tvn jak teraz zachowuje się TVP, i jak szczuło wp, onet społeczeństwo przeciwko pisiorom przez ostatnie 8 lat, a cały czas chwaląc dawna opozycję, i nie krytykując oczywiście ich.
Tak to jest stronniczość.

5

@Comentateiro telewizja tvn, TVP i prawie cały internet, nie pokaże takich afer, chyba że te kontrolowane co mają wyciekać
To jest ta sama jedna banda :))

1

@FcPortoFan1999 stop ukrainizacji

1

@pt9 i dzień dobry mówił na ulicy

0

@Kondziubarca kto to i za co? Bez gadania że
za niewinność

0

Komentarz usunięty

0

@Comentateiro ważne że swój :)
Podobno masz tam ileś lat, i jeszcze nie wiesz że decydent nigdy się nie liczył i nie będzie liczył z własnymi wyborcami

1

@Comentateiro co minute zmieniaj mecz, wtedy będzie ok.
Tylko uważaj, będę sprawdzał

0

Oyedele!! Pan piłkarz, jaram się już nim :))

1

@tomek8756 dobra cizia

0

@tbas to wiedz że Polska ma największą armię w Europie :)
Nie trzeba z przyzwyczajenia krytykować wszystko co zrobi i mówi pis, bo tak wypada bo taka moda

0

@Rewolucja123 masz czas, tylko że tutaj poczujesz się fajny jak ci będą odpisywac

0

@TheNekro94 zajmiemy się tym

0

@agaFCB a ja się nie cieszę, bo mam za ten dzień, tylko dzień do odbioru.

0

@kamyk_23 dokladnie, niech sprawdzi jeszcze raz partie
PiS to nepotyzm
Peo lewica tam niema nepotyzmu!!
Niech to zapamięta raz na zawsze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?