Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC tory na tiry
0
@MarianekFCB ja nie schodzę z kibla
0
@mmaciass z nieznajomym z internetu nie robię takich interesów
0
@Comentateiro Ty za to żywisz się tymi odpowiedziami, zadajesz cwane pytanie, a potem rzniesz głupa
0
@kamyk_23 wydawałoby się?? widziesz blondynkę i myślisz że to blondynka?
skoro tak oceniasz ludzi, nie dziwią mnie te twoje wypociny
2
@barcanawieki sznela sznela
2
Gavi! Gavi! Gavi!
0
@Cvzx przecież brak gwarancji to jedno
A drugie to że już używane
0
Wojtek jak na bramkarza to nie jest jeszcze taki stary,
4, nawet 5 lat mógłby dawać radę :))
1
@LambiPL na ławce będzie Wojtek, a nie ktoś z Barcy B,
W razie czego Wojtek pewniejszy, jakiś poziom przecież trzyma
1
@Rastafarnianin ale owszem viceroye paliło się do taterki
0
@Lucyfffer tak, tak jako klawisz
0
@Comentateiro wiemy, znamy przecież wszystkie twoje myśli
0
@Comentateiro mówię o czasach onetu, wp i tego typu portalach,
To była tuba propagandowa, przed wyborami, wtedy na pewno. Za nic nie chwalono pisu, i nigdy nie skrytykowano po,
0
@Comentateiro pis jaki jest każdy wie, ale raz na jakiś czas też może zrobić coś dobrze, czy przeczytałeś takie coś na wp, onet? Nie
Czy przeczytałeś coś złego na peo i resztę bandy? Nie. Same pozytywy tylko.
I tak w koło przez 8 lat.
Tak, to było szczucie, oczywiście w inteligentny sposób, nie nachalny, powtarzany w koło aż ludzie uwierzyli
PiS robi płot na granicy, 500 plus, wszystko źle!
A teraz pełen zachwyt bo to samo robi peo.
0
@Comentateiro nie Tusk, tylko cała banda, pewnie zwróciłeś uwagę jak zachowywał się tvn jak teraz zachowuje się TVP, i jak szczuło wp, onet społeczeństwo przeciwko pisiorom przez ostatnie 8 lat, a cały czas chwaląc dawna opozycję, i nie krytykując oczywiście ich.
Tak to jest stronniczość.
5
@Comentateiro telewizja tvn, TVP i prawie cały internet, nie pokaże takich afer, chyba że te kontrolowane co mają wyciekać
To jest ta sama jedna banda :))
1
@FcPortoFan1999 stop ukrainizacji
1
@pt9 i dzień dobry mówił na ulicy
0
@Kondziubarca kto to i za co? Bez gadania że
za niewinność
0
Komentarz usunięty
0
@Comentateiro ważne że swój :)
Podobno masz tam ileś lat, i jeszcze nie wiesz że decydent nigdy się nie liczył i nie będzie liczył z własnymi wyborcami
1
@Comentateiro co minute zmieniaj mecz, wtedy będzie ok.
Tylko uważaj, będę sprawdzał
0
Oyedele!! Pan piłkarz, jaram się już nim :))
1
@tomek8756 dobra cizia
0
@tbas to wiedz że Polska ma największą armię w Europie :)
Nie trzeba z przyzwyczajenia krytykować wszystko co zrobi i mówi pis, bo tak wypada bo taka moda
0
@Rewolucja123 masz czas, tylko że tutaj poczujesz się fajny jak ci będą odpisywac
0
@TheNekro94 zajmiemy się tym
0
@agaFCB a ja się nie cieszę, bo mam za ten dzień, tylko dzień do odbioru.
0
@kamyk_23 dokladnie, niech sprawdzi jeszcze raz partie
PiS to nepotyzm
Peo lewica tam niema nepotyzmu!!
Niech to zapamięta raz na zawsze!