Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super skład ! Po 3 punkty
1
@Kidd zgoda, do tego jeszcze trzeba dodać że wszystko dzieje sie obok nas, również stąd ta podnieta tym
0
@Majkel34 na chłopski rozum
zachód i usa od początku przekazują ukrainie sprzęt tylko ludzie to ukraińcy. skoro tyle państw jest w to zaangażowane to MUSI TO BYĆ wojna światowa
0
@arasz1819 taką gadkę to można napisać do każdej partii politycznej i ich polityków.
A nawet w takim PiSie czy peo znalazło by się więcej ananasów :))
0
@kamyk_23 nie zrobili nic,bo nie mają władzy
Ale zrobili marsz polskości który odbywał się w sierpniu i został zakazany !! Zakazana została tv na YouTube w realu24 !! Tylko dlatego że była to tv promująca konfe i bardzo patriotyczna.
Ale władze miała lewica, członkowie później startowali również z peo. To partia wywodząca się z komunizmu.
0
@shinthps to tak jak alkoholik mówi że nie jest alkoholikiem chociaż nim jest
Ludzie mają różne zaburzenia i żyją normalnie, tak samo jest w przypadku o którym mówisz
Ci ludzie mają dewiacje ale mogą normalnie żyć
0
@kamyk_23 raczej patriotyczna
A wszystko co nie lawackie to nie od razu faszystowskie
Skończyć to powinni z lewicą i ich odnogą platforma. Tam to z dziada pradziada komuniści dopiero
0
@shinthps wątpię w to, że te osoby jak mówisz są wielce ogarnięte. Bo są np bogate ? Takie masz myślenie ale błędne o tych osobach.
Ten kto takie coś ogląda i podnieca się tym to ma zaburzenia psychiczne, ale oczywiście da się z tym żyć i nikomu nic do tego.
Nie tacy wariaci żyją na tym świecie
0
@michal26 nawet można się dowiedzieć tutaj o istnieniu jakiejś strony OF.
0
@jakub1906 wiele sklepów,
Zależy tylko jakie łóżko,bo jedno przyjdzie w tydzień a inne trza czekać 3 miesiące.
0
@MesQueUnClub_87 jeśli chodzi o mental,
No właśnie należy dać takiego selekcjonera co ma taki łeb na karku,że potrafi odmienić mental.
Bo wyszkolić dorosłych chłopów już się nie da
0
@Criss18Barca ciężko stwierdzić który gorszy
0
@Mitch_Atleta dziwna sprawa
odpowiadałem komuś innego :)
0
@Mitch_Atleta Korwin najlepszy,
Ale zrobili z niego wariata,jak swego czasu za życia z Leppera
0
@barteq Polak taki już jest,
Byle gów** ale najważniejsze że zagraniczne
0
@Deviler znajdą się tacy piłkarze co i żadnej piłki nie oglądają,po prostu to ich praca
0
@PizzerMan Elo,elo
0
@arasz1819 3d się wyczerpuje,bo sztucznie stworzona aby dać punkty peo,
ale czy nie ma żadnej alternatywy ?
Wymieniłeś każde partie, każdy z osobna ma jakiś swój program i można wybrać jakąś partie.
Niestety nigdy nie będzie takiej która Weźmie po kilka najlepszych pomysłów od każdej i stworzy swój program. a tak było by najlepiej,bo nawet od Konfa coś mówi mądrego,tak samo z lewicy coś by się znalazło
1
@arasz1819 rozmontował ?
Peo większość rzeczy co zrobił PiS robi to dalej, dojdzie tylko LGBT do tego. A tak to nic się nie zmieni
0
@FcPortoFan1999 uważam że wygra,wiadomo to od dawna
Czasy się zmieniają,do tych pasuje Trzaskowski,a wiadomo że kto pasuje ten zostaje prezydentem.bez względu na wynik.najwazniejsze kto liczy głosy
2
@Wasacz_ dokładnie,
Jest to szopka dla rozgłosu
0
@Szklaner w polityce aby utrzymać albo dojść do władzy to z każdym można iść za rączkę, poglądy bardzo szybko się im zmieniają
0
Po raz pierwszy wiadomo kto wygra
Rafał Trzaskowski, a oni jeszcze prawybory zrobili heh
1
@arasz1819 prawybory w peo to fikcja
Wiadomo było że będzie startował Trzaskowski
Do tego wiadomo że wygra i zostanie prezydentem
Niestety
2
@NeroTFP1 medycy, firmy farmaceutyczne,
Im chodzi o zyski,chcieli by aby każdy się najlepiej szczepił na wszystko i aby ludzie brali jak najwięcej leków, niekoniecznie potrzebnych, ale fakt niektóre są i będą potrzebne
0
@Kinginiesta wolę dać 2 zł na mini lotto,
Do wygrania pół miliona max,
mniej stracę,
0
@Stinger_ na pewno się oszczędza
Przecież musi być bardzo zmęczony
6
Pewne było że jakiś koleżka zostanie trenerem, pytanie tylko było który ?:)
0
wczoraj obejrzałem m jak miłość
Kilka lat już nie widziałem tego, bardzo fajny,ciekawy odcinek był
1
Xavi za Tatę Martino !
Pasowałby tam do swoich kolegów :))