Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox co byś z nimi robił jak byś został sam w pokoju z nimi ?
1
@mordini123 Buty głównie jest kojarzony z Bayeru jak kolega wyżej napisał,w Bayernie to grał na koniec kariery, ale to w Bayerze Leverkusen został gwiazdą,
0
@FcPortoFan1999 i tak trzymaj. Niech każdy wierzy w co chce
0
@FcPortoFan1999 spoko bo jak fryzjer upadł to nie było i nie ma korupcji.
Fryzjer to był tylko słup,podstawiony osądzony i skazany, aby kibic myślał że korupcja się skończyła.
1
@Sysia11 jako dzieci kibicowali swoim ulubionym klubom,
Jakoś dorośli chcą pracować tam,gdzie więcej zarobią :))
0
@Piotrek1993 i tak i nie ,
Wychowani w innej piłce,tej europejskiej powinno napawać optymizmem,noi łatwiejsze wychwytywanie tych chłopaków, ale
Ci zdolniejsi mogą wybierać inne reprezentację niż Polska, już byli z naszymi korzeniami a grali dla obcych reprezentacji.
0
@FcPortoFan1999 potrafiła się postawić ? Ile masz lat ? Rozumiesz że w tamtych czasach każdy mecz był ustawiony ?? Właśnie w tych latach kiedy odra grała w ekstraklasie :)
0
@FcPortoFan1999 nielubiana przez Legię ?? W tamtych czasach każdy mecz był ustawiony. więc takie opowieści są nie na miejscu
2
@Filipem duża,bardzo dużą
1
@PW27 on nadejdzie :))
Jego odejście
0
@GigiAmoroso czyli wtedy kiedy każdy mecz był ustawiony :)) taka dyskobolia obok amiki to kolebka tej korupcji
0
@Gronek ŁKS,Arka,Wisła,Polona,Zawisza, Stomil,Resovia, Hutnik, Zagłębie Sosnowiec
0
@MesQueUnClub96 proponuje ciebie,nie powiem dlaczego bo usuną komentarz :))
1
@Comentateiro można to wyśrodkować:))
Tak zrobił nie jeden ksiądz, czyli odmówił różaniec i na taką imprezę się wybrał
0
Komentarz usunięty
0
@tbas w takich chwilach zawsze musi przyjść wybawiciel i popsuć zabawę
3
@wpwelement dzięki za wszystko,
Może przyjdzie ktoś kto sprawiedliwie daje bany,według zasad, a nie według swojego widzimisię
1
@karolp1593 ja kocham zwierzaczki, a do tego lubię sobie też postrzelać :)
0
@michaleu nie mam fejsbuka,nie mam problemu
8
Najodważniejszy ?? Co to za porównanie ??
W B klasie polskiej również są bardzo odważnie bramkarze
Bramkarz jest albo dobry albo nie dobry, a nie że odważny
0
@Mezocyklon87 ale co się postrzelają to ich
0
@Rust_Cohle jak mu chce jeszcze dać, to niech wróci i korzysta
1
Olmo żadna strata po nim nie będzie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@AssisMoreira bo nie przed :)
0
@Kgorecki2500 mi to lotto,u mnie w pracy zawsze jest wolna. Ale fakt nie będę tracił na tym urlopu
7
@agaFCB bierz tą,która szybciej się zdejmuje po weselu :))
0
@Criss18Barca tak im wmówiono,że nie szkodliwe a oni w to wierzą.
To dopiero wychodzi jaki to jest syf,nawet gorszy od papierosów
Ale dzięki temu więcej ludzi zaczęło palić
0
@LionelM95 jak cię biją to oddaj