0

@draxidox co byś z nimi robił jak byś został sam w pokoju z nimi ?

1

@mordini123 Buty głównie jest kojarzony z Bayeru jak kolega wyżej napisał,w Bayernie to grał na koniec kariery, ale to w Bayerze Leverkusen został gwiazdą,

0

@FcPortoFan1999 i tak trzymaj. Niech każdy wierzy w co chce

0

@FcPortoFan1999 spoko bo jak fryzjer upadł to nie było i nie ma korupcji.
Fryzjer to był tylko słup,podstawiony osądzony i skazany, aby kibic myślał że korupcja się skończyła.

1

@Sysia11 jako dzieci kibicowali swoim ulubionym klubom,
Jakoś dorośli chcą pracować tam,gdzie więcej zarobią :))

0

@Piotrek1993 i tak i nie ,
Wychowani w innej piłce,tej europejskiej powinno napawać optymizmem,noi łatwiejsze wychwytywanie tych chłopaków, ale
Ci zdolniejsi mogą wybierać inne reprezentację niż Polska, już byli z naszymi korzeniami a grali dla obcych reprezentacji.

0

@FcPortoFan1999 potrafiła się postawić ? Ile masz lat ? Rozumiesz że w tamtych czasach każdy mecz był ustawiony ?? Właśnie w tych latach kiedy odra grała w ekstraklasie :)

0

@FcPortoFan1999 nielubiana przez Legię ?? W tamtych czasach każdy mecz był ustawiony. więc takie opowieści są nie na miejscu

2

@Filipem duża,bardzo dużą

1

@PW27 on nadejdzie :))
Jego odejście

0

@GigiAmoroso czyli wtedy kiedy każdy mecz był ustawiony :)) taka dyskobolia obok amiki to kolebka tej korupcji

0

@Gronek ŁKS,Arka,Wisła,Polona,Zawisza, Stomil,Resovia, Hutnik, Zagłębie Sosnowiec

0

@MesQueUnClub96 proponuje ciebie,nie powiem dlaczego bo usuną komentarz :))

1

@Comentateiro można to wyśrodkować:))
Tak zrobił nie jeden ksiądz, czyli odmówił różaniec i na taką imprezę się wybrał

0

Komentarz usunięty

0

@tbas w takich chwilach zawsze musi przyjść wybawiciel i popsuć zabawę

3

@wpwelement dzięki za wszystko,
Może przyjdzie ktoś kto sprawiedliwie daje bany,według zasad, a nie według swojego widzimisię

1

@karolp1593 ja kocham zwierzaczki, a do tego lubię sobie też postrzelać :)

0

@michaleu nie mam fejsbuka,nie mam problemu

8

Najodważniejszy ?? Co to za porównanie ??
W B klasie polskiej również są bardzo odważnie bramkarze
Bramkarz jest albo dobry albo nie dobry, a nie że odważny

0

@Mezocyklon87 ale co się postrzelają to ich

0

@Rust_Cohle jak mu chce jeszcze dać, to niech wróci i korzysta

1

Olmo żadna strata po nim nie będzie.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@AssisMoreira bo nie przed :)

0

@Kgorecki2500 mi to lotto,u mnie w pracy zawsze jest wolna. Ale fakt nie będę tracił na tym urlopu

7

@agaFCB bierz tą,która szybciej się zdejmuje po weselu :))

0

@Criss18Barca tak im wmówiono,że nie szkodliwe a oni w to wierzą.
To dopiero wychodzi jaki to jest syf,nawet gorszy od papierosów
Ale dzięki temu więcej ludzi zaczęło palić

0

@LionelM95 jak cię biją to oddaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?