Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BezglutenowyPedri jej mąż również jak co
1
@Safrani USA największy terrorysta tego świata,
Co jak co ale to oni wojują po całym świecie dla swoich wpływów.dla nich wojny cały czas trwają
1
@Recha_0684 rozumiem to doskonale, więc skoro tak uważają to nie muszą oficjalnie przecież wiązać się z kościołem. Tylko powiedzieć słuchaj ty będziesz jako chrzestny i już. Po co ta szopka dla nich z kościołem. Chrzestnymi niech będą bez chrztu.
Po za tym kościół nie zginie,przez takich jak ty. Co nie chcą ślubu a jednak go biorą. Dzięki takim będą śluby,chrzty i kościół nie zginie :)
1
@Recha_0684 w sumie to tamten kolega po co ma być oficjalnym chrzestnym przyjętym przez kościół ?? Może być chrzestnym bez akceptacji kościoła, jak ma tylko pomagać rodzicom ale bez tych wszystkich kościelnych spraw.
0
@Munio powinienem dodać - pierwszy
1
@FcPortoFan1999 Bogacz umie w karierę !
11
@Ptasior na bolcu to znam takich co jeżdżą, ale bolcie to nie
0
@Aragorn33 trzęsę portkami że strachu na takie słowa
0
@Mitch_Atleta a, ja dalej nie wiem kto,
0
@Aragorn33 oczywiście że tak,Kanada jest nasza !
0
@Aragorn33 każda wojna się o takie coś toczy,o bogactwa
1
@Comentateiro u mnie na klatce też się unosi zapach marihuany,i nie licząc braci ze wschodu sami Polacy
0
@Aragorn33 na surowcach zarabiają cwaniaki, nie ma tych to będą na innych zarabiali,
0
Musimy iść walczyć za Grenlandię !
Nie oddamy jej ona jest nasza !!
1
@Aragorn33 bez przesady,Polska ma się przejmować Grenlandia,
Tak samo jak Hiszpania czy Portugalia się nie przejmują Ukraina,
0
@Aragorn33 Niemcy po co mają zwiększać ? Kto ich zaatakuje ?
USA chce aby Europa więcej wydawała na to kasy, ale dlatego bo sami by z niej korzystali kosztem właśnie państw Europy
0
@NeroTFP1 nie wiem nie wchodziłem w tego linka i nie znam gościa, ale to że widzi w rzędzie spisek jak mówisz, to nie jest wcale takie złe...
świat już taki jest,uczciwych wkoło siebie mało znajdziesz, a głównie ci na górze, tzw najważniejsi ludzie zawsze coś spiskują
0
@kibic1899 ja mówię o tym że wszyscy a na pewno większość katolików chciałaby urlop na święta, a wiadomo że pracodawca nie dałby wszystkim chętnym wolnego. Więc skoro jest wolne ustawowo to większość ludzi ma wolne dzięki temu,
0
@jacobFCB Macierewicz wszystkim wytłumaczy hah
a to jest ktoś kto uważa że to co w tv jest pokazywane jest na jakimś spontanie ?
Każdy program ma swój scenariusz i reżyserie
0
@Safrani jeden by się bał, drugi by się nie bał
0
@BorzyKrzys i nagle wszyscy katolicy chcą urlop na ich świeta, i co wtedy ? Firma wszystkim da ?? za mądrze ta pani nie mówi
0
@Bykunn przy podpisywaniu deklaracji o niekaralności, być może by sie zastanowił i nie podpisał takiego papierka i nie wziął roboty jako kierowca. to jest tylko gdybanie ale jakaś możliwość jest
4
Ten facet co zabił tego chłopca 14 latka. Z więzienia nie powinien wyjść. Do tego mimo że nie mógł jeździć sądownie to jeździł jako kurier, takie cyrki tylko w Polsce ?
0
Kolejna jesień tej zimy
2
@patrix211 brał bym pro,cena nie ważna
1
@Misiusessi mniej alko,i przejeżdżania się
0
@Gaucho brać go,fajna opcja na rezerwowego takiego pierwszego wyboru
1
@Arden fajna promocja na azjatycki rynek, można by podreperować budżet
4
@kuz czyli kosztuje wtedy na Promce tyle ile powinna kosztować :) ale to już inna historia
0
@Unique to co robi ta organizacją to powinno robić państwo. fakt że robi dobrze WOŚP,ale jakby nie ono to państwo by dawało na szpitale,