Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Donald Trump zwariował ?!
Dwie płcie ?? Kto to słyszał
0
@D10SLEO tak jak ty
0
@Aragorn33 albo się dorasta, albo słucha Tuska który szerzy nienawiść do PiSu
1
Miłego dnia !
Dziś dzień meczowy !
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 kto chce pogadać ? Kto chce pogadać
0
@Criss18Barca USA wprowadzi swoją platformę i Europa nie
1
@MateS kibice by zrobili to samo
0
@MesQueUnClub96 ja będę, ale nie będę się z tobą widział
0
@mikke tak,pamiętam, gość był oderwany od rzeczywistości
0
@mikke jego stary to sie nadaje
0
@Tibu ich praca to nie tylko mecze, to również treningi
1
a kto by nie chciał zostAć
2
@Lucerfi wszystko obieca, aby dorwać sie do władzy :)
przecież to kolega tuska, ta sama gadka
0
@mariosss20 angielski
10
i dobrze. należy im się
0
Legia przeprowadziła ciekawy transfer. Sprowadziła z Pogoni Szczecin Vahan Bichakhchyan !!
0
@MOLESTA jeśli Musk będzie miał władze,a pewna ma władze. To dla niego i jego ludzi będzie lepiej. I dla nich właśnie tik tok chiński jest zły.
Mówię tu i wcześniej o ludziach władzy, bo dla szarego obywatela to lotto, tym bardziej dla mnie
1
@MOLESTA tik tok dla USA jest zły bo jest chiński, jakby był amerykański to byłby super mega najlepszy !:)
0
@gumaz młody może i by zagłosował, ale to wstyd jakby się ktoś dowiedział.
1
@capoN człowiek z wiekiem mądrzeje. Spokojnie będą następni
2
@tbas w punkt ! on razem z Korwinem nie zmienili i nie zmienia swoich poglądów. Dlatego Korwin długi nie wchodził do sejmu, nie licząc pierwszego razu.
A ci młodzi to z każdym wejdą w koalicję,bo wiedzą że bez takiego układu nie będą rządzili
0
@Faro fakt, mi od zawsze taki układ pasował, a nie było jeszcze Messiego i Cristiano, i co ja mam zrobić
7
@Rastafarnianin prorosyjskość to wymysł przeciwników konfy, aby straszyć ludzi co by mieli przychylniej patrzeć na tą konfe
0
@Nightraider nie będziecie nam zdejmować krzyży !!
0
@MesQueUnClub96 czyli nie chciałeś iść na studniówkę, tylko chciałeś iść z kimś po prostu,
Tani lans nawet tam chciałeś robić
0
@Safrani plan lekcji czasami zawierał okienka, dla nie chodzących na religię może to być takie okienko.
0
@Safrani idźmy w drugą stronę, przecież można wiele Religi uczyć w szkołach, pełno u nas Ukrainy,oni mają swoją religię,może ktoś by chciał się uczyć no islamu.
Bądźmy nowocześni
2
@Nightraider jaki jest problem z religią ? Jest przecież nieobowiązkowa, a ten kto chce chodzić to czemu mu utrudniać ?
0
@Roobo nie czytał jeszcze,
wciąż sie zastanawia którą płcią on jest :)