2

Donald Trump zwariował ?!
Dwie płcie ?? Kto to słyszał

0

@D10SLEO tak jak ty

0

@Aragorn33 albo się dorasta, albo słucha Tuska który szerzy nienawiść do PiSu

1

Miłego dnia !
Dziś dzień meczowy !

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 kto chce pogadać ? Kto chce pogadać

0

@Criss18Barca USA wprowadzi swoją platformę i Europa nie

1

@MateS kibice by zrobili to samo

0

@MesQueUnClub96 ja będę, ale nie będę się z tobą widział

0

@mikke tak,pamiętam, gość był oderwany od rzeczywistości

0

@mikke jego stary to sie nadaje

0

@Tibu ich praca to nie tylko mecze, to również treningi

1

a kto by nie chciał zostAć

2

@Lucerfi wszystko obieca, aby dorwać sie do władzy :)
przecież to kolega tuska, ta sama gadka

0

@mariosss20 angielski

10

i dobrze. należy im się

0

Legia przeprowadziła ciekawy transfer. Sprowadziła z Pogoni Szczecin Vahan Bichakhchyan !!

0

@MOLESTA jeśli Musk będzie miał władze,a pewna ma władze. To dla niego i jego ludzi będzie lepiej. I dla nich właśnie tik tok chiński jest zły.
Mówię tu i wcześniej o ludziach władzy, bo dla szarego obywatela to lotto, tym bardziej dla mnie

1

@MOLESTA tik tok dla USA jest zły bo jest chiński, jakby był amerykański to byłby super mega najlepszy !:)

0

@gumaz młody może i by zagłosował, ale to wstyd jakby się ktoś dowiedział.

1

@capoN człowiek z wiekiem mądrzeje. Spokojnie będą następni

2

@tbas w punkt ! on razem z Korwinem nie zmienili i nie zmienia swoich poglądów. Dlatego Korwin długi nie wchodził do sejmu, nie licząc pierwszego razu.
A ci młodzi to z każdym wejdą w koalicję,bo wiedzą że bez takiego układu nie będą rządzili

0

@Faro fakt, mi od zawsze taki układ pasował, a nie było jeszcze Messiego i Cristiano, i co ja mam zrobić

7

@Rastafarnianin prorosyjskość to wymysł przeciwników konfy, aby straszyć ludzi co by mieli przychylniej patrzeć na tą konfe

0

@Nightraider nie będziecie nam zdejmować krzyży !!

0

@MesQueUnClub96 czyli nie chciałeś iść na studniówkę, tylko chciałeś iść z kimś po prostu,
Tani lans nawet tam chciałeś robić

0

@Safrani plan lekcji czasami zawierał okienka, dla nie chodzących na religię może to być takie okienko.

0

@Safrani idźmy w drugą stronę, przecież można wiele Religi uczyć w szkołach, pełno u nas Ukrainy,oni mają swoją religię,może ktoś by chciał się uczyć no islamu.
Bądźmy nowocześni

2

@Nightraider jaki jest problem z religią ? Jest przecież nieobowiązkowa, a ten kto chce chodzić to czemu mu utrudniać ?

0

@Roobo nie czytał jeszcze,
wciąż sie zastanawia którą płcią on jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?