Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox to że jeździł to jedno,
Ale kto normalny zatrudnia jako kierowcę taka osobę co miała zabierane prawko już.
1
@Faro zgadza się, jak można to tylko leczyć .
1
@pt9 no właśnie, Messi,Iniesta,Xavi,Busquets, Noi Fabregas i do tego Thiago,
Cała 6 plus reszta miała robić tiki take.
Za dużo ich tam było
1
@Faro o panie, rwałem kiedyś 8, dwa dni dochodziłem do siebie po tym
1
@LOPEZ16 Fabregas, człowiek tak wyczekiwany,
swoje pograł nawet dobrze, ale oczekiwania były ogromne,wiadomo to był dream team i ciężko było się wyróżnić od reszty.
1
@Faro to nie miałeś jeszcze nigdy robionego zęba ? Ceny pewnie różne,w tym samym mieście zależy od kliniki. Tak jest u mnie. Ząb im dalszy,tym większy a wtedy cena za plombę też rośnie
0
@Faro pytanko ma, ale na ucho...
Dawaj w towarzystwie nie ma tajemnic
1
@Faro lubię jak dentysta wierci
2
@jacobFCB nie chodzi o to aby zlikwidować, chodzi o to aby likwidować cały czas :))
0
@Tasde tak,więc skoro jest to dzień wolny od pracy, to dziwne aby sklepy miały być otwarte
0
@Comentateiro jak była potrzeba to ci z peo pomagali tym od Millera i Kwaśniewskiego i ma odwrót. Startowali ze wspólnych list.
Cofnij i jeszcze raz przeczytaj,
Do starych dochodzą nowi, co się uczyli co i jak właśnie od tych komuchów. Poza tym dobrze wiesz że nie trzeba mieć najważniejszego stanowiska aby rządzić. Przykład Kaczyński, albo Tusk co uciekł z Polski bo ludzie mieli go dość, tak na prawdę to rządził ta cała platforma cały czas,
0
@Safrani i tu się zgadzam, każdy ma swój świat i niech każdy sobie w nim żyje,
0
@Nightraider Milan,da pod stołem kasę, powiedzą że to jakiś tam sponsor i pieniądze będą, wystarczy chcieć.pytanie czy chcą
0
@Nightraider po sezonie ? może go znowu ściągnąć. kluby mogą się dogadać różnie
Za darmo przyjdzie,pieniądze pod stołem np.
0
@Nightraider kluby się dogadają może,i po sezonie tutaj wróci
1
Fajnie byłoby zobaczyć tego Olmo w tym AC Milan
7
@Comentateiro Konfa stety,bądź nie, nie wygra ale dlatego że wciąż od niby końca komuny rządzi stary układ w Polsce.
Nazwy partie się zmieniają,a ludzie pozostają ci sami, ci starzy,do tego dochodzą nowi młodzi, i układ wciąż pozostaje ten sam.
Szkoda
1
@Tasde kłamstwo,bo sklepy są nieczynne dlatego że jest to dzień wolny od pracy.
0
@Safrani jeśli koszt produkcji spadnie do 90 zł to nikt nigdy nie sprzeda za 99 jeśli wcześniej było sprzedane za 110, chyba że taki biznesmen jak ty hah tylko z takimi robić interesy,
0
@!34RC3!_0N4 nigdy ale to nigdy w perspektywie całego świata nie może być prawda aby inwestycja w maszyny była lepsza niż inwestycja w człowieka
0
@Safrani ty mnie nie rozumiesz...
sprzedajesz po takiej cenie aby mieć z tego zysk. Wiadomo.jesli masz zysk z mniejszej ceny to sprzedasz taniej,ale jeśli wiesz że ktoś kupi drożej to zrobisz taką cenę jaką jest wstanie zapłacić nabywca. A jeśli tego nie rozumiesz to sądzę że takimi sprawami zajmują się inni współwłaściciele. A ty tam tylko figurujesz.nie każdy się na wszystkim musi znać, ty pewnie ogarniasz inne tematy
0
@draxidox występuje w TVP, ale kto go dalej zatrudnia ?? TVN czy TVP ? bo to jedno i to samo
0
@arasz1819 dokładnie, oj wstawało się, to był Polak do tego jedyny biały wielki bokser, gdzie ci najwięksi to czarnoskórzy wtedy :)
0
W takim meczu nie ma co patrzeć w jakiej formie jest nasz Wojtuś
0
@Safrani ty za to masz pojęcie. Mając firmę myślałbyś jak sprzedać taniej czy drożej ?
Ty pewnie byś tak wszystko wyliczył aby sprzedać taniej.hah
Widziałeś aby produkty taniały kiedykolwiek ? fakt są promocje i wtedy coś jest taniej,ale rok do roku zawsze wszystko drożeje.i nawet jeśli jest ta promocja to od droższej ceny niż była w roku poprzednim.
Nie trzeba być profesorem w tym.wystarczy trochę oleju w głowie
0
@mekston no tak,bo sędzia jest z przypadku i nie wie kto i z kim grał albo będzie grał. Sędzia ma swojego przełożonego który informuje co ten i jak ma robić, tak jak w każdej pracy.
I wie że w tego typu sytuacjach przed takimi meczami ma na ile to się da oczywiście jak najłagodniej dobrego podejść.
0
@mekston czy ja wiem, skoro mecz będzie w Arabii to tam muszą grać najważniejsi gracze, a co jak co ten pan do takich należy, i gdyby nie te mecze to dostałby większą karę
0
@takisobiektos tak.wiadomo że tak
1
@bodzio10 taka do skakania
0
@Safrani nie bój się prezes takiego zakładu na pewno nie narzeka, do tego nigdy ale to nigdy zakład tego typu nie myśli i nie będzie myślał aby obniżyć cenę produktu. Myśli tylko i wyłącznie ile podnieść aby człowiek był jeszcze wstanie kupić.