Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon konfederacja bardzo mądra, ale fakt z tego sie wyrasta :))
już dawno temu
0
@TheNekro94 nic się nie pomyliło,
Po prostu miał być taki przekaz,
Teraz to krytykują rząd,a jak PiS rządził to to nie krytykowali :)
2
@Popitek12 za dwa grosze się nie opłaca
4
@QQL5 z psami nie gadam
0
@okiemtypera_lucaxx95 to że z Realu to raz, ale mimo to drugiego takiego nie będzie !
0
@gumaz z wąsem.
0
@Comentateiro ten przedmiot to taka nowoczesność jak nazwa ministra
1
Guardiola osiągnął imponujące sukcesy, zdobywając sześć razy mistrzostwo Anglii z Manchesterem City. Pracował też w FC Barcelonie i Bayernie Monachium. -
Taki wycinek, zawsze uważałem Guardiolę za swojego, natomiast dziennikarze raczej za człowieka city, który tylko pracował w Barcelonie.
1
@barcanawieki Anię jedno ani drudzy to nie jest dobry wybór :)
A ja bym wolał jakąś partie Polską:)
0
Fakt, de Jong się skończył i nas
1
Zagra, nie w tej rundzie to w następnej
0
@barcanawieki a na peo co powiesz ?
PeoNiemcy
1
@blakkudium haha, ale młodego ograł :)
0
@Coutinho007 przecież nie będzie tu grał jeszcze kilka lat,ten może następny sezon to max
1
@FcPortoFan1999 nigdzie po prostu mobilizują wyborców takim podejściem
0
@Rastafarnianin nie oglądam, więc nie pokaże
0
@MesQueUnClub96 to tym bardziej zamknąć i nie wypuszczać
1
@Eklerek ona tylko zdjęcie cyka, a nie ćwiczy :)
1
@Rastafarnianin TVN24 to jest to samo co TVP
Ale byłeś blisko :)
1
@escarabajo a no niech mówią, każde pokolenie ma swój czas,
U mnie podobnie prawie 4.
0
@626 do tego czasu już było tyle innych kodów że głowa mała
1
@escarabajo ok, ale dziwne aby polskie wyrazy zastępować innymi angielskimi
0
@Kitek1640 jest młody to ma formę. W jego wieku można było całymi dniami grać w piłkę. I zawsze było się w formie
0
@escarabajo a co to znaczy,?
Już widzę inne odpowiedzi co to znaczy
1
@ikar34 ale ty porównałem to do wykorzystywania seksualnego, do tego przez księdza, a może jakiś nauczyciel też mógłby być,nie tylko księża takie rzeczy robią
0
wojtek szkoda że to nie vini ale i tak wślizg ok !!
0
@Tomaszekkkkk ten co wstawił tutaj na stronie napisał że to jasna góra,
0
@Tomaszekkkkk czyli ten co to wstawił teraz po prostu kłamie że to na jasnej górze ?
0
@Tomaszekkkkk na jasnej górze, a tam nie jest kościół ?
0
@ikar34 porownujesz to do wykorzystania seksualnego młodego ministranta ??
Nie mam pytań