• Liczba komentarzy 1677
  • Polecenia 2635

Komentarze

2

[LIVE] Nublense - A.Italiano, powyżej 1.0 goli w 1. połowie @2.00 LUB przy braku goli atak w ok 20 - 25 minucie z wyczekiwaniem na kurs ok 2.00 dla jednego gola bez zwrotu.

2

No więc Bóg fartu zdecydował i zostaje przynajmniej do kolejnego typu, gol w Copa Sudamericana rzutem na taśme, proponowane było 2.00, ale w końcowej fazie sięgał nawet koło 5/6.

2

Dzisiaj wieczorkiem jeszcze parę ciekawych spotkań, moje typy uzaleznione od bramki lub jej braku w Independiete - Lanus, zasugerować mogę jedynie śledzenie meczów i atak na gole w ok. 20-25 minucie meczu, ewentualnie dla niecierpliwych od razu atakować powyżej 1.0 goli w 1. połowie, z kursem np. 2.20, wierzcie mi na słowo, że większość spotkań niszowych lig daje ładnie plusować :)