O sobie

  • Zainteresowania Bukmacherka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 1419
  • Liczba komentarzy 7187
  • Polecenia 12275

Komentarze

1

Bardzo dobra decyzja, jednego kozaka mniej, teraz jeszcze tylko z 15 lat i skończy kariere Vinicius i Bellingham, a jakieś 10 to i Mbappe.

3

@JordiAlbion Najwyższy szczyt świata zdobyto już łącznie ponad 11 tysięcy razy, a przebywało na nim nieco ponad sześć tysięcy osób.

0

PROPOZYCJA 21.05.2024
Spotkanie: Breda - Emmen
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.60

7

Ten klub już totalnie upadł niestety

0

Laporta zjadł surowego ziemniaka

Zobacz wszystkie

92

Szczerze mówiąc narzekanie na sędziów ze strony Realu to chyba największa możliwa futbolowa hipokryzja w tej kategorii. Trudno znaleźć drugą taką drużynę, która dzięki pomocom sędziowskim ugrała aż tyle na swoją korzyść.

Barcelonie lubi się wypominać od kilkunastu lat cały czas to samo - slynnego Ovrebo z Chelsea, ale w przypadku Realu można byłoby co sezon odnawiać haniebną kartę.

Paskudna hipokryzja.

82

Też wam już zbrzydła obecność Ukraińców w Polsce w takiej ilości?
Mam wrażenie, że większość tych ludzi jest mega niepokorna i niewdzięczna i najczęściej wychodzi to przy pierwszej lepszej próbie interakcji, czy to w sklepie czy restauracji czy w komunikacji miejskiej.

57

Dla tych, którzy mają krótką pamięć - przypominam, że Lionel Messi zdobył w grudniu upragnione MŚ z Argentyną, bedąc przy tym kluczowym, za co zaslużenie zgarnie po raz kolejny ZP.

Pozdrawiam cieplutko

54

A dzisiaj kibicuje Argentynie ze względu na Leo Messiego i zamknijmy w końcu temat sztucznego patriotyzmu, narzucania komuś komu ma kibicować czy też pisaniu o jakimś obowiązku :P

52

Jak powstaje gówno artykuł, który jest clicbaitem, to tak - warto to krytykować, natomiast jak chłop poświęca czas, by w fajny sposób wyrazić swoje argumenty - sensowne, to najlepiej w ogóle nie komentować, jak po przeczytaniu nagłówku piszę się "nie pisz więcej" totalny idiotyzm.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?