O sobie

  • Zainteresowania Bukmacherka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 879
  • Liczba komentarzy 3476
  • Polecenia 5071

Komentarze

3

Na dobranoc mój wczorajszy komentarz o meczu Portugalia - Urugwaj, no jasnowidz prawie xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12490380#comment-12490383

12

@macio_944 niektórym trudno przełknąć to, że w wieku 37-lat nie będzie już liderem, nie będzie najlepszy i większy udział w kluczowych momentach będą mieć inni zawodnicy jak Bruno, Felix czy Leao. Mimo to jak Bruno strzela dwa gole, to w zasadzie nie widzę żadnych wątków o tym, że facet jest liderem, że prowadzi Portugalię do fazy pucharowej itp. Ludzie wolą wyolbrzymiać każde nawet najmniejsze dotknięcie piłki przez CR7.

18

Problemem Portugalczyków jest to, że muszą grać zarówno pod swoje wyniki, jak i indywidualne osiągi CR7. Nie spotkałem jeszcze drugiej takiej reprezentacji, w której tak ogromne znaczenie odgrywałoby to, że gola strzela inny zawodnik niż ten najbardziej medialny i w zasadzie najbardziej pompowany pod rekordy, nagrody itp.

Bruno Fernandes w obu meczach był kluczową postacią, ale i tak tematem nr 1. będzie to czy przypadkiem żel na włosach Cristiano nie zmienił trajektorii lotu piłki xD
Zapewne gdyby było to możliwe, to Santos zabiegałby o ponowne wprowadzenie Ronaldo po zmianie, tylko po to, by wykonywał tego karnego xD

6

@Emhyr co nie zmienia faktu, że nie miał bezpośredniego udziału przy samym strzale, co jest kluczowe w kontekście strzelca. Zapewne będą jeszcze jakieś wpisy o faktycznie oficjalnym stanowisku ważniejszych osób niż fanboye CR7, ale jest to po prostu kuriozalne i cholernie niesmaczne. Szczególnie z perspektywy Bruno, który móglby zadać pytania "ale w zasadzie po co to robicie?"

5

@JohnnyBarca ma to sens, dawajmy teraz gole tym, którzy mieli po prostu większy wkład przy samej bramce. Jeśli zawodnik A przebiegnie pół boiska i strzeli fenomenalnego gola, po złej interwencji bramkarza, który akurat był skupiony na zawodniku B patrzącego na to wszystko z boku, to zawodnik B powinien mieć gola xD

Zobacz wszystkie

90

Szczerze mówiąc narzekanie na sędziów ze strony Realu to chyba największa możliwa futbolowa hipokryzja w tej kategorii. Trudno znaleźć drugą taką drużynę, która dzięki pomocom sędziowskim ugrała aż tyle na swoją korzyść.

Barcelonie lubi się wypominać od kilkunastu lat cały czas to samo - slynnego Ovrebo z Chelsea, ale w przypadku Realu można byłoby co sezon odnawiać haniebną kartę.

Paskudna hipokryzja.

46

Ronaldo oddał najwięcej strzałów fochów w tej kolejce. [SerieA]

43

Bayern gra, żeby i 10:0 wygrać. Barca po 2-0 pewnie by już klepała na swojej połowie i czekała na stratę gola :P

42

Dlatego trzeba wiedzieć kiedy odejść, a nie na siłę grać i psuć piękne lata kariery, które także miał w Barcelonie.

40

Te nasze zajebiste odejścia XD - wypożyczenia i oddanie za darmo