O sobie

  • Zainteresowania Bukmacherka
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 1184
  • Liczba komentarzy 6144
  • Polecenia 10479

Komentarze

0

Real nie rozmawiamy o sędziach Madryt xD

2

Słowo murzyn bardzo wzburzyło przedstawiciela Lewicy, bo rasistowskie xd
https://www.youtube.com/watch?v=btMsW1jUUX4&ab_channel=TelewizjawPolsce

1

@Khajio wiesz beka beką i pewnie zgarniesz swoje plusy, ale czasem warto rozkminić dany temat w 100 procentach na poważnie, nie trzeba wszystkiego sprowadzać do hyhyhy beka

0

@clyde ten argument to już w ogóle chyba domena ludzi pozbawionych wyobraźni, żyjących według jakiegoś najprostszego schematu, którzy jakby mogli to nie mysleliby wcale, tylko jedli, spali i srali i pewnie można by pisać wywody i uświadamiać takiemu jednemu z drugim dlaczego jego wpis nie ma sensu, ale i na to szkoda czasu ;p

4

Piłkarz Nice miał próbę samobójczą, zapewne znowu to ruszy jakąś kampanie pt. "masz problem? nie bój się o nim mówić" albo "nie wstydź się, nie zostawaj z tym sam"

Po czym ludzie zaczynają cisnąć bekę z kogoś, kto np. oznajmi że jest homoseksualny, albo że ma jakieś problemy finansowe (tutaj często dorabianie ideologii że alkohol/hazard, albo że zostali rzuceni przez wielką miłość itp. itd.

Ludzie jako ogół wolą pierw kogoś wyśmiać, zeszmacić i zbesztać, a jak już komuś siądzie psycha i się targnie na zycie to zastanawiają się, jak można było mu pomóc ;)

Zobacz wszystkie

92

Szczerze mówiąc narzekanie na sędziów ze strony Realu to chyba największa możliwa futbolowa hipokryzja w tej kategorii. Trudno znaleźć drugą taką drużynę, która dzięki pomocom sędziowskim ugrała aż tyle na swoją korzyść.

Barcelonie lubi się wypominać od kilkunastu lat cały czas to samo - slynnego Ovrebo z Chelsea, ale w przypadku Realu można byłoby co sezon odnawiać haniebną kartę.

Paskudna hipokryzja.

82

Też wam już zbrzydła obecność Ukraińców w Polsce w takiej ilości?
Mam wrażenie, że większość tych ludzi jest mega niepokorna i niewdzięczna i najczęściej wychodzi to przy pierwszej lepszej próbie interakcji, czy to w sklepie czy restauracji czy w komunikacji miejskiej.

54

A dzisiaj kibicuje Argentynie ze względu na Leo Messiego i zamknijmy w końcu temat sztucznego patriotyzmu, narzucania komuś komu ma kibicować czy też pisaniu o jakimś obowiązku :P

52

Jak powstaje gówno artykuł, który jest clicbaitem, to tak - warto to krytykować, natomiast jak chłop poświęca czas, by w fajny sposób wyrazić swoje argumenty - sensowne, to najlepiej w ogóle nie komentować, jak po przeczytaniu nagłówku piszę się "nie pisz więcej" totalny idiotyzm.

51

A jutro Argentyna złoto i mundial udany :-)

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?