Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to USA stworzyło Izrael więc w czym problem ?? USA równa się Izrael
0
@Criss18Barca po 1 to że ktoś miał 8lat temu !!!!!! Ileś pieniądzu nie znaczy że dzisiaj ma :))
Ale fakt, na pewno ma, dlatego że potrafi kombinować zawsze i wszędzie
1
@arasz1819 brawo ! i jak zawsze masz na wszystko odpowiedź supcio
0
@MesQueUnClub96 chodzi o to że taki departament mógł narzucać pewna ideologię :) a jak zostanie zlikwidowany i zmieni się władzą kiedyś to już go nie będzie.
A teraz grzecznie zgłoś komentarz do usunięcia,
1
@Borneo a ten dalej jak katarynka haha
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@SkN pytanie,ile mógł dostać maksymalnie,
Bo być może należałoby zmienić prawo aby ta kara mogłaby o wiele wyższa
0
@TheNekro94 system wymaga dofinansowania, ale jest odwrotnie...
Osoby do 26 lat mogą nie płacić składek. Ten fakt działa na niekorzyść zusu.
2
@Comentateiro może wie że takim nie jest, ja też tego o sobie nie mówie :)
2
@MesQueUnClub96 moja klasa wygra z twoją :)
1
@Comentateiro dziś dzień raka,
0
@FcPortoFan1999 tylko tak można uratować Śląsk przed spadkiem...tylko teraz nie ma do kogo dzwonić :)
0
@FcPortoFan1999 pamiętam sezon pewny gdy po rondzie jesiennej dyskobolia Groclin i KSZO były na straconej pozycji, a w rondzie wiosennej wygrana za wygraną :) utrzymali się !! No ale wtedy się dzwoniło i każdy wynik można było mieć
0
@partymaker układy układziki
0
@Borneo jak piszesz te bzdury jak byś był zaprogramowany :)
W koło to samo :)
0
@tbas peo nie unowocześni poczty, poczta to firma taka pisowska, więc zaczęła się likwidacja
0
@MesQueUnClub96 ban za prowokacje dla ciebie
0
@MessiForeverTheBest ten komu ona coś dała
0
@FcPortoFan1999 może bracia ? Rodzeni,cioteczni ? Ten sam listonosz ?
0
@MateS tzn nie każdy,dostanie bana,bo są osoby co notorycznie obrażają jednego typa i cały czas to mogę zrobić nie dostając bana :)
0
@MateS np jak napiszesz
Kto pogada ? To od razu usuwają i ban na tydzień czasu
0
@MateS nie wszystko możesz napisać,jak coś nieładnego to usuną
0
@norbi77 to że zrobił to celowo to jedno, ale drugie to to że komisja jak by chciała go przesłuchać to by poczekali tym bardziej że oglądali go cały czas na monitorze !:)
Im nie zależało na przesłuchaniu, tylko wsadzeniu do więzienia.
Jak to mówią dajcie mi człowieka a paragraf się zawsze znajdzie :)
0
@MateS dlaczego nie tyle że uciekają ale te same osoby piszą to samo ciągle i nie dostają bana za to ??
0
@FcPortoFan1999 wszyscy jesteśmy europejczykami
0
@FcPortoFan1999 bo to jest Paweł
0
@Borneo trwało to lata,bo PiS przez 8 lat rządził. Tyle Urszula czekała aby wstawić swojego człowieka Tuska na premiera i wtedy dopiero przyznać kpo.
A za PiSu,to nie jedno to drugie by wymyślali byle tylko nie dać kpo
0
@norbi77ale jak się spóźnię do US to nikt przede mną nie będzie uciekał, tylko przyjemnie mnie później :) a komisja jego widziała że wsiada do auta na monitorze i mogli poczekać.
Ale fakt komisja z Ziobrą przedstawienie zrobili dobre :))
0
@patrix211 pomału do przodu